Welcome to Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Author Topic: Zašto me mrziš što volim Šešelja!?  (Read 1716 times)

0 Members i 1 gost pregledaju ovu temu.

26 Maj, 2009, 00:12:20
27 Maj, 2009, 21:01:28
Reply #1
  • Starac Focho
  • Ocena: +112/-19
  • "Be Yourself no matter what"
Trula Koalicija... a?
 Hah, podseca me na divlje 90-te, i "Alkoholicharku", Nazhalost, vecina devojaka koje znam podsecaju na istu ...
Sa druge strane, ne shvatam zashto si ovaj post postavio samostalno?!?

"Don't waste time arguing what good man should do, be one, act like one!"
08 Jun, 2009, 21:59:49
Reply #2
  • Novajlija
  • *
  • Ocena: +0/-0
Ne shvatam šta ne shvataš, mnogo veće gluposti na ovom forumu imaju sopstvenu temu.

Ja recimo ne shvatam zašto koristiš ošišanu latinicu!? dontunderstand dontunderstand dontunderstand

OPŠTINA STUBAL
08 Jun, 2009, 23:15:34
Reply #3
  • Deda meraklija
  • Ocena: +200/-7
  • Hvala bogu shto sam ateista
Ja recimo ne shvatam zašto koristiš ošišanu latinicu!?
Sheshelj bi ga vec pitao "A g. Stanislawe, shto onda ne kolistite cililicu ako ste patliota?"  25r30wi
"Motor je ochigledno seksualni simbol. To se naziva falusni simbol koji se krece. To je produzetak jednog tela, snaga koja se nalazi izmedju nogu"-Dr Bernard Dajmond sa univerziteta za kriminologiju u Kaliforniji
09 Jun, 2009, 01:54:27
Reply #4
  • Deda meraklija
  • Ocena: +207/-65
  • .
znate li kad je Tito Sheshelju chestitao na doktorat? Tito mu reko chestitam doktore, a Sheshelj mu odgovorio fala majstore ;D
20 Jun, 2009, 01:26:41
Reply #5
  • Starac Focho
  • Ocena: +112/-19
  • "Be Yourself no matter what"
Ne shvatam šta ne shvataš, mnogo veće gluposti na ovom forumu imaju sopstvenu temu.
Ja recimo ne shvatam zašto koristiš ošišanu latinicu!? dontunderstand dontunderstand dontunderstand
OPŠTINA STUBAL

Pa u principu slazhem se... Stvarno ima svashta na ovom forumu... Shto se tiche oshishane latinice, pitanje je navike. Ne mogu nikako da se naviknem da kucam klasichnu latinicu ili cirilicu... JBG, godina proizvodnje me unishtava...

znate li kad je Tito Sheshelju chestitao na doktorat? Tito mu reko chestitam doktore, a Sheshelj mu odgovorio fala majstore ;D

Svakako dobar fazon ali malo verovatno istinit. Chudi me da to nikada niko nije pomenuo 90-ih, nego tek sada, 29 godina posle smrti Tita, a 30 godina od kada dotichni ima doktorat... zaista chudno...

"Don't waste time arguing what good man should do, be one, act like one!"
20 Jun, 2009, 09:50:54
Reply #6
  • Novajlija
  • *
  • Ocena: +0/-0
Uf Stanislawe, ti bre baš voliš da laie. Trebao bi da probaš sa nekom hoover da probudiš maštu.

Opština Stubal
21 Jun, 2009, 17:16:06
Reply #7