Welcome to Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Author Topic: Pohod na Ligu sampiona!?  (Read 4919 times)

0 Members i 1 gost pregledaju ovu temu.

02 Jun, 2009, 00:09:10
  • Starac Focho
  • Ocena: +109/-8
  • Svaki trud se isplati!!!
Moze li Partizan ove godine do Lige sampiona?
Prava pravda je SAVEST!
02 Jun, 2009, 00:13:21
Reply #1
  • Starac Focho
Mogući rivali

Drugo kolo kvalifikacija:

Tre Flori San Marino
Hibernijans Malta
Santa Hulija Andora
Mogren Crna Gora
Didelanž Luksemburg
Strejmur Farska Ostrva
Glentoran Severna Irska
Ril Vels
Pinjik Jermenija
Aktobe Kazahstan
Tirana Albanija
Levadija Estonija
Baku Azerbejdžan
Makedonija Makedonija
Šerif Moldavija
Debrecin Mađarska
Zrinjski BiH
Bohemijans Irska

Treće kolo kvalifikacija:

Ekranas Litvanija
Inter T Finska
Hafnarfjordur Island
Maribor Slovenija
Ventspils Letonija
Slovan B Slovačka
Stabek Norveška
APOEL Kipar
Kalmar Švedska
Salcburg Austrija

''Olaksan'' put ka Ligi?  :laugh: 
Prava pravda je SAVEST!
02 Jun, 2009, 09:25:28
Reply #2
  • [Global Moderator]
  • Svedok istorije vladicinhan.com
  • Ocena: +230/-26
Pošto je delimično promenjen sistem mislim da može. Jer i u 3. kolo kvalifikacija nema nekog protivnika tipa Milan, Liverpul ili neko ko je bio 4. u jakoj ligi.

Nego jedino ako nalete na Dinamo Zagreb može da bude zeznuto pa da opet bude brukanje   25r30wi
“...U Srbiji samo krvava revolucija moze promeniti neke stvari!..”

Plasim se da u Han ni atomska bomba ne bi nista promenila... Ima mnogo “bubasvaba” i “miseva”, neko od njih bi mozda preziveo.
02 Jun, 2009, 21:03:45
Reply #3
  • Ocena: +305/-62
  • DO WHAT YOU KNOW TO BE RIGHT

Kolko vidim na listi mogućih protivnika nisu Fljamurtari iz Tirane, Dinamo Zagreb, Tikve...... tako da može da se desi, sa srećom nek je samo da ne popijete petardu, ko obično,da brukate, ko obično, ovu napaćenu zemlju.....
I na autobus piše "Lasta" pa ne leti.....
02 Jun, 2009, 21:24:59
Reply #4
  • Starac Focho
  • Ocena: +148/-32
  • TJM!
Na srecu put do Lige Sampiona nikad laksi ali na zalost nas fudbal nikad gori. U poslednje dve godine igranja nasih klubova u LIGI UEFA rezime je sledeci: Zvezda pre dve godine dala 2 gola i imala 1 bod, Partizan prosle godine dao 1 gol i imao 0 boda. Za razliku od nas zemlje iz okruzenja beleze konstantan napredak npr. Dinamo Zagreb za sledecu sezonu ima budzek preko 30 miliona, Rumuni i Bugari skoro redovno igraju LS a mi nazadujemo. Nemojte da vas zavaraju 20 bodova prednosti  to nije pokazatelj snage Partizana vec rezultat trenutne namerne opstrukcije rada naseg najveceg  fudbalskog kluba. Od strane koga i zbog cega pokazace vreme....

Daj boze ali tesko....
Eisai sto myalo, kati magiko.. Opou pas esy tha mai panta egw na sou tragoudw.. Thryle ole ole, thryle ole ole.!!!!!
02 Jun, 2009, 23:50:01
Reply #5
  • Starac Focho
Na srecu put do Lige Sampiona nikad laksi ali na zalost nas fudbal nikad gori. U poslednje dve godine igranja nasih klubova u LIGI UEFA rezime je sledeci: Zvezda pre dve godine dala 2 gola i imala 1 bod, Partizan prosle godine dao 1 gol i imao 0 boda. Za razliku od nas zemlje iz okruzenja beleze konstantan napredak npr. Dinamo Zagreb za sledecu sezonu ima budzek preko 30 miliona, Rumuni i Bugari skoro redovno igraju LS a mi nazadujemo. Nemojte da vas zavaraju 20 bodova prednosti  to nije pokazatelj snage Partizana vec rezultat trenutne namerne opstrukcije rada naseg najveceg  fudbalskog kluba. Od strane koga i zbog cega pokazace vreme....

Daj boze ali tesko....

Slazem se, takvo je stanje i to je realnost, a ovo ''iskrivljeno'' nije vazno, to je neka druga tema...
Mislim da imamo sanse da se plasiramo i da uzmemo neku paru, a za kasniji rezultati...Tuga...Daj Boze da nisam u pravu, ali mislim da ce biti tako...
Prava pravda je SAVEST!
03 Jun, 2009, 16:47:47
Reply #6
  • Deda meraklija
  • Ocena: +44/-2
  • Kosovo je Srbija
Mislim da Partizan ima velike sanse da udje u ligu sampiona zbog novonastalih promena u kvalifikacijama za ligu sampiona.
Partizan je svojim igrama u evropi sakupio dovoljno bodova koji mu omogucuju da i u zadnjem kolu kvalifikacija bude favorit a samim tim izbegne teze protivnike.
Ukoliko uprava reaguje na pravi nacin i dovede par pojacanja,partizan bi trebalo na pravi nacin da prestavlja Srbiju ove godine u evropi.
Ja se nadam da ce ova prestojeca godina biti jedna od najboljih u istoriji partizana.
Bila bi prava stvar za Srbiju kad bi i zvezda i vojvodina uspele da se kvalifikuju u uefa kupu.

Siguran sam da bi novcem koji bi dobili klubovi svojim plasmanom u evropi uspeli da podignu Srpski fudbal na veci nivo.
03 Jun, 2009, 17:26:56
Reply #7
  • Starac Focho
Ja se nadam da ce ova prestojeca godina biti jedna od najboljih u istoriji partizana.
Bila bi prava stvar za Srbiju kad bi i zvezda i vojvodina uspele da se kvalifikuju u uefa kupu.

Daj Boze!
Naravno, zasto da ne, ja bi voleo da gledam sto vise ''internacionalnih'' utakmica.
Prava pravda je SAVEST!
30 Jun, 2009, 01:05:35
Reply #8
  • Deda meraklija
  • Kosovo je Srbija
Partizan ce igrati protiv prvaka Velsa.
Nadam se da ce Partizan proci Ril (velsane) .
Prelazak u narednu rundu donosi Partizanu i zagarantovani novac od UEFE.
Napred Crno-beli
30 Jun, 2009, 12:59:25
Reply #9
  • Stariji meraklija
  • Ocena: +56/-19
Vi li vi provokatori ganski  boxing2 ;D
Ja ne znam ali korak po korak da vidimo sta znamo protiv Rila koja verujte nije nimalo naivna ekipa pa evo pre neki dan napumpali Madervil ili sl.koji igra u skotski premiership.Kad se bude zavrsio taj dvomec znacemo gde je Partizan ove godine u evropi.Veliki sam optimista jer je Partizan sacuvao skelet tima pa i vise od toga.Jer sad imamo strasnog dzokera wasingtona jer nam je skok igra prosle godine bas hvalila,strasnog igraca glavom Klea i mladena krstajica koji ce da donese potrebno iskustvo u odbrani.Siguran sam da smo bar dva puta jaci nego prosle godine.da ne trcim pred rudu utakmica sa Rilom ce sve da kaze.
Sto se zlezde tice nemojte da se zavaravate da mozete nesto ove godine u evropi jer sa prosecnim pojacanjima iz domace lige ne mozete nista u evropi.Voleo bih da gresim jer ipak je u interesu srpskog fudbala da ostanete sto duze u evropi ali budimo realni.Otisli vam najbolji igraci od prosle sezone Milijas,evo sad Koroman,Parker se ne vraca i Kleo.Nisam optimista mada bih voleo da gresim.
Sto se vojvodine tice oni se ozbiljno spremaju za evropu ove sezone jer vidim ciljaju na par velikih pojacanja a i oni zadrzali okosnicu tima.Ocekujem dosta od njih ove godine.

Ali zamislite samo ovo Partizan u LS,Zvezda i Vojvodina u ligu evrope.Nije nemoguce samo da se ovi iz zvezde uozbilje i dovedu ozbiljna pojacanja(obavezno da vrate parkera)a ovi iz vojvodine da ostvare svoje zamisli i realizuju zeljena pojacanja.Zivela fudbalska Srbija na celu sa Partizanom,Zvezdom i Vojvodinom.Redno je da se ujedinimo i da bar sto se evropskih utakmica tice zaboravimo rivalitet.
Ajd pa da na leto gledamo nase klubove i sredom i cetvrtkom.
Sve je lako biti osim covek...
Izdrzati to je temelj vrline...
Zivot nam vraca ono sto mi drugima dajemo....
Nikad nije ni bilo ono sto je bilo...
30 Jun, 2009, 21:05:38
Reply #10
  • Starac Focho
Posteno, i ja mislim da smo jaci od proslu sezonu, ali jaci po imena, a po igru tek treba da vidimo...
Najbitnije da je Moreira ostao, a naravno i Kleo je pun pogodak, bez obzira sto je doso iz komsiluk...
........Ole....
Prava pravda je SAVEST!
30 Jul, 2009, 12:12:22
Reply #11
  • Ocena: +305/-62
  • DO WHAT YOU KNOW TO BE RIGHT

Ma šta to bi ono sinoć  ???  ???  tvrdzid   Koji to beše Apoel?
I na autobus piše "Lasta" pa ne leti.....
30 Jul, 2009, 18:46:33
Reply #12
  • Deda meraklija
  • Ocena: +48/-4
Isto sto i danas sa Zvezdu. Kude bese taj Tbilisi ili je ono bio Dinamo iz Vranje? triprsta2
30 Jul, 2009, 18:48:05
Reply #13
  • Starac Focho
  • Ocena: +101/-19
  • Revolucija
Isto sto i danas sa Zvezdu. Kude bese taj Tbilisi ili je ono bio Dinamo iz Vranje? triprsta2

napred zvezda le LELELELELELELELe triprsta2
Nekad sam bio neodlucan, a mozda i nisam
30 Jul, 2009, 19:25:12
Reply #14
  • Starac Focho
  • Ocena: +75/-5
  • Samo vas gledam....

funnysm funnysm funnysm
Bolje da me mrze zbog onoga sto jesam,nego da me vole zbog necega sto nisam!
05 Avgust, 2009, 04:56:02
Reply #15
  • Starac Focho
Pa to je onaj Apoel sto Vas prosle sexone izbaci.... Idem sutra da se oderem od pesme, pa ako prodjemo da se i napijem u to ime... Xaxaxaxaxaxaxa.... Idem da uzivam i verujem u ovaj tim i mislim da prolazimo daklje!!!!!!!!!! P.S. Daj Boze da i Vi Cigani prodjete!!!! Xaxaxaxaxaxaxa.....
Prava pravda je SAVEST!
23 Avgust, 2009, 20:35:33
Reply #16
  • Deda meraklija
  • Kosovo je Srbija
Nazalost Partizan ni ove godine nije uspeo da udje u ligu sampiona,nadamo se da ce uspeti da udje bar u ligu evrope.
23 Avgust, 2009, 20:59:41
Reply #17
  • Deda meraklija
  • Ocena: +48/-4
Ali, samo se nadamo. I ja sam partizanovac ali ni toj ne pomaga. lol
24 Avgust, 2009, 06:42:28
Reply #18
  • Starac Focho
  • Ocena: +148/-32
  • TJM!
Na srecu put do Lige Sampiona nikad laksi ali na zalost nas fudbal nikad gori.

laie  laie  laie  laie laie  laie   laie  laie
Eisai sto myalo, kati magiko.. Opou pas esy tha mai panta egw na sou tragoudw.. Thryle ole ole, thryle ole ole.!!!!!
24 Avgust, 2009, 12:06:19
Reply #19
  • [Global Moderator]
  • Ocena: +230/-26
“...U Srbiji samo krvava revolucija moze promeniti neke stvari!..”

Plasim se da u Han ni atomska bomba ne bi nista promenila... Ima mnogo “bubasvaba” i “miseva”, neko od njih bi mozda preziveo.