Welcome to Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Author Topic: Pasosh-International  (Read 1078 times)

0 Members i 1 gost pregledaju ovu temu.

09 Mart, 2010, 14:47:24
  • Deda meraklija
  • Ocena: +200/-7
  • Hvala bogu shto sam ateista
Drugar mi je Makedonac, pita shta treba sve da bi dobio srpski pasosh? Majka mu je Srpkinja pa tako...
Ovo moze da bude tema ako bismo i mi 'teli neki strani pasosh...npr. JUROPSKI  wassat
"Motor je ochigledno seksualni simbol. To se naziva falusni simbol koji se krece. To je produzetak jednog tela, snaga koja se nalazi izmedju nogu"-Dr Bernard Dajmond sa univerziteta za kriminologiju u Kaliforniji
09 Mart, 2010, 21:24:20
Reply #1
  • [Global Moderator]
  • Svedok istorije vladicinhan.com
  • Ocena: +230/-26
Mislim da ne bi trebalo da ima problema ako mu je majka rodjena u Srbiju. Ali ne znam tacno koja je procedura, sta mu treba od dokumenata, ali kad je jedan od roditelja rodjen, tj. drzavljanin neke zemlje, deci se daju drzavljanstva te zemlje bez problema, ovo je praksa i u zemljama koje imaju bas zatvoren i konzervativan sistem za dobijanje drzavljanstva
“...U Srbiji samo krvava revolucija moze promeniti neke stvari!..”

Plasim se da u Han ni atomska bomba ne bi nista promenila... Ima mnogo “bubasvaba” i “miseva”, neko od njih bi mozda preziveo.
10 Mart, 2010, 14:21:41
Reply #2
  • Deda meraklija
  • Ocena: +200/-7
  • Hvala bogu shto sam ateista
Epa dobro, znachi treba mu dokumentacija k'o shto mi predajemo za pasosh..to sam mu i reko...
Nishta onda...fala  c110
"Motor je ochigledno seksualni simbol. To se naziva falusni simbol koji se krece. To je produzetak jednog tela, snaga koja se nalazi izmedju nogu"-Dr Bernard Dajmond sa univerziteta za kriminologiju u Kaliforniji
10 Mart, 2010, 14:55:55
Reply #3
  • [Global Moderator]
  • Svedok istorije vladicinhan.com
  • Ocena: +230/-26
Pa nije bas, mi za pasos vadimo izvod iz maticne knjige rodjenih i uverenje o drzavljanstvu NASE, a njemu ce verovatno trebati od roditelja koji je rodjen u Srbiji. Najbolje da pogleda na sajt ministarstva unutrasnjih poslova Srbije, tamo je sigurno objasnjeno, ili nek im posalje e-mail da vidi sta mu je potrebno.
“...U Srbiji samo krvava revolucija moze promeniti neke stvari!..”

Plasim se da u Han ni atomska bomba ne bi nista promenila... Ima mnogo “bubasvaba” i “miseva”, neko od njih bi mozda preziveo.