Welcome to Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Author Topic: Skijanje  (Read 11586 times)

0 Members i 1 gost pregledaju ovu temu.

15 Decembar, 2008, 15:01:52
Reply #20
  • Starac Focho
  • Ocena: +251/-27
Ma tebe znam koj si neny na forum, nego reko da neje neki postar, takoj kao manča?  ;D  A za tebe nisam ni znao da skijaš. Kad si kupio rossignol, i ti mančo, i od koga? Pošto si napisao da su polovne?

Na vas vi i treba neki po star, da vi pokaze kako se voze skije, a ne da krsite noge po planine i doline.. 25r30wi

Uzeo sam kod Slaveta (Sport kafe) Blizzard - karving, prosle godine. Skoro su nove..nigde izgrebane..ce vidis
glavni, pomocni i kondicioni trener ST.K. Morava Vladicin Han
15 Decembar, 2008, 16:35:32
Reply #21
  • [Global Moderator]
  • Svedok istorije vladicinhan.com
  • Ocena: +230/-26
Kolko pare? Pošto mi na mene nudi neke rossignol za 100 eur, ali goleme su bile te za mene...
“...U Srbiji samo krvava revolucija moze promeniti neke stvari!..”

Plasim se da u Han ni atomska bomba ne bi nista promenila... Ima mnogo “bubasvaba” i “miseva”, neko od njih bi mozda preziveo.
15 Decembar, 2008, 16:40:53
Reply #22
  • Moderator
  • Deda meraklija
  • Ocena: +123/-22
  • Reci NE drogama!!
Ma Manča je star skijaš!! I to dobar. Nije on za džabe pravio kuću gore u planinu  25r30wi  Cepa niz distribuciju, samo još da sprovedev žičaru i ima se voziv za dž

Zbog jedne reci coveka cesto smatraju mudrim, a zbog jedne reci cesto ga smatraju glupim. Uistinu moramo dobro paziti što govorimo
15 Decembar, 2008, 17:16:21
Reply #23
  • Starac Focho
Kolko pare? Pošto mi na mene nudi neke rossignol za 100 eur, ali goleme su bile te za mene...

Ma i ovaj karving(1,80m) je dosta veliki za moju visinu (182) ali s obzirom na tezinu  wassat  a i to sto sam do sad vozio obicne skije od 2 m, mislim da ce mi bude dobar. Karving treba, po pravilu da bude 10-15 cm manji od visine skijasha....ali koj ce vozi ``slichuge``, brale..ce vidim kad stanem na ove, dal ce bude...

Placene su 70 eur mislim..tako nesto..i to s odllicnim vezovima. Alex, pogledaj kod Slave, valjda ima jos... lol

A za police. Manca je vozio skije kad nije ni bila napravljena nova distribucija, ni put.... ;D
« Last Edit: 15 Decembar, 2008, 17:19:01 by manca »
15 Decembar, 2008, 17:23:51
Reply #24
  • [Global Moderator]
Pa ne znam da li ima neke kraće. Trebale bi mi oko 165cm, pošto sam visok 173. Ja sam pre dve godine uzeo od njega neki polu-carving, i vozi gi marta ove godine na Jahorinu 7 dana. Dobre su, ali čim dođem do prvu lovu uzimam neki carving 160-165, verovatno Rossignol zenith Z3 ili Elan Magfire 8

Plasim se da u Han ni atomska bomba ne bi nista promenila... Ima mnogo “bubasvaba” i “miseva”, neko od njih bi mozda preziveo.
15 Decembar, 2008, 17:33:16
Reply #25
  • Starac Focho
Ako imas pare za nove skije, ok. Mada, kad nadjes nesto dobro polovno,a moze da se nadje, ta ti je kombinacija najbolja..
Ovako kupis nove daske, pa nove vezove, izadje papreno skupo , a mi se skijamo mnogo malo u toku godine...razmisli..
27 Decembar, 2008, 23:07:25
Reply #26
  • [Global Moderator]
 Žicara Duboka II sa Kopaonika dodeljena JP Besna kobila. Predhodno poslata na remont.

24.12.2008.

Doneta je odluka da se demontirani dvosed sa Kopaonika, staze "Duboka II" dodeli JP Besna Kobila. Žičara je demontirana pre dve godine i tek sada su joj odredili dalju sudbinu.... Žičara je sa Kopaonika prevežena prvo u Bor da se odradi njen remont, a zatim ce se preneti na BK i nadajmo se jos tokom leta montirati.... Tako da, Boze zdravlja, mozda vec 2009-2010 skijamo na BK...

Izvor: Skijanje.rs

28 Decembar, 2008, 00:21:12
Reply #27
  • Starac Focho
  • Ocena: +462/-148
Predlazem skijanje na mesta gde se iznajmljuju skije...tako da ne morate da mislite o ceni, o skijama, .....
Sredinom februara putujem u Schlaming, u Austriji, 8 dana....poslovno... ;)  ;)  ;)
I ne trebaju mi skije, tamo ih mogu iznajmiti....
Inace, imam cizme, koje sam kupila pre 6/7 god. 36 su broj...i velike su mi...
pa ako ima zainteresivanih..... ;)

Inside my heart is breaking,
My make-up may be flaking,
But my smile still stays on... ;)

Mielott iteletet mandasz valakirol setal nehany kilometeret a cipovolen...
03 Mart, 2009, 19:19:15
Reply #28
  • Starac Focho
Zna li neko da vozi ``dasku``?  slamkauusta
<a href="http://www.youtube.com/v/D3TV6MNrU7Q&amp;hl=en&amp;fs=1" target="_blank" class="new_win">http://www.youtube.com/v/D3TV6MNrU7Q&amp;hl=en&amp;fs=1</a>
03 Mart, 2009, 19:23:00
Reply #29
  • [Global Moderator]
Ranije mi nije padalo na pamet, čak sam i imao odbojnost, ove godine prvi put sam pomislio da bih mogo da probam dasku... Možda, će vidim  slamkauusta

03 Mart, 2009, 19:33:39
Reply #30
  • [Global Moderator]
Na dasku sam počeo da mislim ove sezone jer je mnogo bolja za dubok sneg. Evo klipa sa Brezovice.  http://www.youtube.com/watch?v=tKE8w5x-3IE  ima na kanalu ovog lika na youtube još dobrih klipova sa Brezovice

04 Mart, 2009, 13:06:05
Reply #31
  • Starac Focho
Ranije mi nije padalo na pamet, čak sam i imao odbojnost, ove godine prvi put sam pomislio da bih mogo da probam dasku... Možda, će vidim  slamkauusta

Ja imam odbojnost i dalje. Dve skije su zakon!