Welcome to Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Author Topic: RELOAD presents 02 // Jel` i kuci bacas na ulici?? // 21-22avgust2009  (Read 17355 times)

0 Members i 1 gost pregledaju ovu temu.

12 Avgust, 2009, 04:03:09
  • Deda meraklija
  • Ocena: +59/-28
RELOAD 21-22.avgust.2009 VLADICIN HAN
TENISKI TERENI / SPORTSKI CENTAR KUNJAK  

Kao i prethodno,i ovo leto bice krunisano kulturoloskom manifestacijom pod nazivom RELOAD. Grupa gradjana,uz podrsku, opstine - Vladicin Han/Kancelarija za mlade - nesebicno je svoje slobodno vreme stavila u sluzbu suzbijanja sve vise prisutnog primitivizma u nasem vaskolikom drustvu , opste neiformisanosti i kulturoloske dehidracije.Svesni situacije ,ove godine koncept manifestacije promenjen je,a sve sa idejom pruzanja sanse mladim (a i onim starijim) grupama entuzijasta  evidentnog muzickog senzibiliteta.

Analogno tome manifestacija ce biti odrzana 21 i 22 avgusta na teniskim terenima ,gde prvi dan obelezice neafirmisani bendovi iz regiona ,a drugog dana velikani a i oni neafirmisani provesce vas kroz svet elektronske muzike.

Ove godine, svojim likom i zavidnom vestinom, manifestaciju uprilicice DJ  LUKA jedan od ukupno 4 cinioca nadaleko znane grupacije CONCRETE DJz,koja vec godinama dominiraja teritorijom tvrdog klupskog zvuka , a svojom specificnom produkcijom (koju izdaju za izdavacke kuce koje vaze za stubove elektronske muzike) udarili su CONCRETE sigil sirom sveta.

U okviru RELOAD-a ,pokrenuta je kampanja "Jel` i kuci bacas na ulici??" sa ciljem podizanja nivoa kolektivne svesti o kulturi zivljenja.

Prijatelji Festivala:Sportski centar «Kunjak», Vojska Srbije, JKP «Vodovod» Vladičin Han, Porr Werner Weber Vladičin Han, Opština Vranje, Centar za kulturne delatnosti, turizam i bibliotekarstvo Vladičin Han, delta south Vladicin Han boxing2
« Last Edit: 12 Avgust, 2009, 12:14:28 by Ceka »
12 Avgust, 2009, 16:19:51
Reply #1
  • Deda meraklija
  • Ocena: +59/-28
Napravljena je greska u tekstu - Dakle prvi dan - Elektronika , Drugi - Bendovi.
12 Avgust, 2009, 18:32:35
Reply #2
  • Stariji meraklija
  • Ocena: +59/-10
  • Reload
Extra!

Shteta shto nece bude onaj Timmy, meni se mnogo svidja kako on pusta...
The people pray for strenght and guidence, they shall prey for the mercy of the swift death. AND THE HEAVENS SHALL TREMBLE.
13 Avgust, 2009, 01:45:11
Reply #3
13 Avgust, 2009, 14:26:43
Reply #4
13 Avgust, 2009, 15:03:12
Reply #5
  • Moderator
  • Starac Focho
  • Ocena: +141/-17
  • Peace,love and prosperity!
    • http://reload.vladicinhan.com/
Uspesan covek nije onaj koji redja diplome, vec onaj koji ima ideju koja pokrece i njega i sve oko njega!

http://reload.vladicinhan.com
FACEBOOK: Reload festival - Vladicin Han
13 Avgust, 2009, 17:12:41
Reply #6
  • Deda meraklija
  • Ocena: +200/-7
  • Hvala bogu shto sam ateista
Inache, braca Makedonci su bili veoma ljubazni i turili ovo
http://motori.com.mk/index.php?option=com_kunena&Itemid=138&func=view&catid=10&id=41132#41133

Bice to velika stvar

Neki citati:

"Super!
Mi cemo se odavde organizirati i mislim da ce nas biti bar 7-8 motora.
Eto, stavili smo i na forumu našeg moto portala motori.com.mk
Pozdrav i nemoj zameriti ako si uzmem za slobodu da te još neto upitam ako treba..."

"LowRider Pub- koj jos ce ide ja da

Mario Cvetkovski- ja sigurno

Bernard Debsi- Ako se sklopi sve kako što treba, idam i jas ;)

Vladica Pavlovic- Dolazim obavezno i ujedno da posetim svoje korene!"

itd itd...
« Last Edit: 13 Avgust, 2009, 17:14:44 by ZZ »
"Motor je ochigledno seksualni simbol. To se naziva falusni simbol koji se krece. To je produzetak jednog tela, snaga koja se nalazi izmedju nogu"-Dr Bernard Dajmond sa univerziteta za kriminologiju u Kaliforniji
13 Avgust, 2009, 19:40:59
Reply #7
  • Starac Focho
  • Ocena: +101/-19
  • Revolucija
Nekad sam bio neodlucan, a mozda i nisam
13 Avgust, 2009, 22:19:53
Reply #8
  • Stariji meraklija
  • Ocena: +59/-10
  • Reload
The people pray for strenght and guidence, they shall prey for the mercy of the swift death. AND THE HEAVENS SHALL TREMBLE.
14 Avgust, 2009, 18:21:25
Reply #9
  • Starac Focho
  • Revolucija
flajer za kunovo dikavu ravnu reku jastrebac i ostala okolna sela

Nije bitno sto niste obrijani i osisani DODJITE   
14 Avgust, 2009, 18:33:51
Reply #10
  • Deda meraklija
"Motor je ochigledno seksualni simbol. To se naziva falusni simbol koji se krece. To je produzetak jednog tela, snaga koja se nalazi izmedju nogu"-Dr Bernard Dajmond sa univerziteta za kriminologiju u Kaliforniji
14 Avgust, 2009, 19:02:31
Reply #11
  • Starac Focho
  • Revolucija
14 Avgust, 2009, 19:25:01
Reply #12
  • Starac Focho
  • Ocena: +81/-8
"LJUBAV KOJA NE ZNA ZA USLOVE...VERA SKOJOM ZASPIS I BUDIS SE... NADA KOJA POSLEDNJA UMIRE.... STO NE ZELIS SEBI,NE POZELI NIKOME!..."
16 Avgust, 2009, 16:05:47
Reply #13
  • [Administrator]
  • Svedok istorije vladicinhan.com
  • Ocena: +290/-13
  • Rad, rad i samo rad. Pa kolko izdržim!
    • VladicinHan.com
E ovo ste strava smislili bravo Marko, Ceko i Igore to treba Hanu. Tako se radi dragi prijatelji treba misliti na sve i iskoristiti sve resurse da se festivan omasovi. Ne mogu da vam opišem kojiko sam srećan kad sam video ovo pre neki dan, ali sad stižem da pišem. Hvala vam do neba vi mi dajete nadu i uvek možete računati na moju pomoć.

Ja sam postavio reklame na sve moje sajtove i nadam se da ću uspeti da za barem neki % povećam posećenost festivalu.
16 Avgust, 2009, 21:28:52
Reply #14
  • Starac Focho
  • Ocena: +112/-19
  • "Be Yourself no matter what"

"Don't waste time arguing what good man should do, be one, act like one!"
17 Avgust, 2009, 16:34:47
Reply #15
17 Avgust, 2009, 21:58:20
Reply #16
  • Moderator
  • Starac Focho
  • Ocena: +141/-17
  • Peace,love and prosperity!
    • http://reload.vladicinhan.com/
Uspesan covek nije onaj koji redja diplome, vec onaj koji ima ideju koja pokrece i njega i sve oko njega!

http://reload.vladicinhan.com
FACEBOOK: Reload festival - Vladicin Han
17 Avgust, 2009, 23:08:33
Reply #17
  • Deda meraklija
  • Ocena: +73/-5
Ja bih samo da dodam jos i ovo:
Obezbedjen je kamp za sve koji zele da ostanu u Hanu malo duze, popularno smo ga nazvali Bike kamp i namenjen je prvenstveno bajkerima, jer su oni izrazili zelju da ostanu, ali su i svi ostali dobrodosli.
I jos da ne bude zabune, suorganizator festivala je moto klub "The Storm Riders" iz Vranja.
Vidimo se u petak i subotu  c110
17 Avgust, 2009, 23:44:24
Reply #18
  • Deda meraklija
  • Ocena: +207/-65
  • .
Zelim Vam svima extra extra dobar provod, svirku i cirku, i jako mi je zao sto ne mogu da dodjem.. Porucio bih svim hancanima koji mogu da idu,neka odu!! pozzzzzzzzzzz
18 Avgust, 2009, 04:37:15
Reply #19
  • Deda meraklija

I jos da ne bude zabune, suorganizator festivala je moto klub "The Storm Riders" iz Vranja.
Vidimo se u petak i subotu  c110
Eh...bilo nekad Vranje...odkad je Mare Car up'o,otad je South Serbia iliti Juzna Srbija  wassat