Welcome to Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Author Topic: RELOAD presents 02 // Jel` i kuci bacas na ulici?? // 21-22avgust2009  (Read 17640 times)

0 Members i 1 gost pregledaju ovu temu.

14 Septembar, 2009, 20:08:41
Reply #60
  • Deda meraklija
  • Ocena: +200/-7
  • Hvala bogu shto sam ateista
U petak kad se je placalo ovi Vranjanci nisu nikog pustali zato shto nikog nisu znali (dobro, ushli su neki zato shto su im pretili isto sa nekim "hanskim facama"(to su mi rekli)), bio je spisak ko je trebao da udje, a u subotu je bio ulaz free.
Posle paljenja gume, jelte, nije im bilo dovoljno pa su lepo seli na binu i kuckali poruke u fazonu "vidi me, bash sam faca", inache ih je nash predsednik kluba poznaje pa ih je nekako pomerio, inache niko nije vrshljao, u subotu ujutro su moji drugovi doshli i pokupilisvo ono smece koje je bilo razbacano od prethodno veche, isto to smo uradili i u nash kamp u nedelju ujutro...i sve je to trajalo po 10 min.
Posle je ovima iz vodovod trebalo 4 dana da se nakane da srede ono shto se sredjuje za 10 min.
Inache ni jedan bajker koji je imao svoje kamp mesto i shatori nije ostavio ni jedan papiric, chak su i skupili one stolice u shator iako im niko nije to rek'o.
A ekscesi se deshavaju, ne mozemo mi sad da bijemo nekog ako pali gume, sve smo na fin nachin poprichali sa svakim od njih.
Posle kad su se oni pomerili sa bine shto su palili gume, Maca i Bojan moj drug su otishli da iz se izvine i chastili ih pivom. Eto tol'ko o skromnosti bajkera.
"Motor je ochigledno seksualni simbol. To se naziva falusni simbol koji se krece. To je produzetak jednog tela, snaga koja se nalazi izmedju nogu"-Dr Bernard Dajmond sa univerziteta za kriminologiju u Kaliforniji
14 Septembar, 2009, 20:31:51
Reply #61
  • Starac Focho
  • Ocena: +148/-32
  • TJM!
Tebi su to rekli, a ja lično sam video da su ljudi ulazili bez karte u petak, isti su mi se kasnije hvalili time. Gledao sam kako dva lika voze mopede oko tobogana i onda na ulaz za publiku ulaze unutra. Lik koji je dovezo moped u prvi red i na njemu pratio nastup je tu ostao dobrih 45min do sat vremena. Jedino mi je donekle bilo zanimljivo da gledam ljude kako se sapliću u rupama koje su iskopane prilikom paljenja guma.
Čast izuzecima kojih svakako ima, ali od tada i nemam neko mišljenje o bajkerima... a da ste bacali smeće u kantu sutra ne biste ništa skupljali ;)

btw ekcesi se dešavaju ne možemo mi sad da bijemo nekog ako se napije u baraku i lomi flaše.
Eisai sto myalo, kati magiko.. Opou pas esy tha mai panta egw na sou tragoudw.. Thryle ole ole, thryle ole ole.!!!!!
14 Septembar, 2009, 21:13:59
Reply #62
  • Deda meraklija
  • Ocena: +200/-7
  • Hvala bogu shto sam ateista
Gledao sam kako dva lika voze mopede oko tobogana i onda na ulaz za publiku ulaze unutra. Lik koji je dovezo moped u prvi red i na njemu pratio nastup je tu ostao dobrih 45min do sat vremena.
E pazi, oni su support Night Wolvesima tj. moto klub nocni vuci, koji imaju chapter po vishe od 20 drzava u svetu, i nismo hteli s njime da se svadjamo zato shto su u rangu sa Hells Angelsima, a i drugari su nam, to je inache ruski klub
A da imaju uticala na javnost, imaju
http://02varvara.wordpress.com/2009/07/08/prime-minister-putin-and-the-nochnye-volki-night-wolves-m-c-a-rally-for-the-russian-black-sea-fleet/

http://img179.imageshack.us/img179/3483/sss3.png

Čast izuzecima kojih svakako ima, ali od tada i nemam neko mišljenje o bajkerima... a da ste bacali smeće u kantu sutra ne biste ništa skupljali ;)
Eh, aj kazi to ljudima, niko to ne poshtuje, svaki fest je prljav posle provod pa i da su ga ekolozi organizovali  :)
« Last Edit: 14 Septembar, 2009, 21:18:51 by ZZ »
"Motor je ochigledno seksualni simbol. To se naziva falusni simbol koji se krece. To je produzetak jednog tela, snaga koja se nalazi izmedju nogu"-Dr Bernard Dajmond sa univerziteta za kriminologiju u Kaliforniji