Welcome to Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Author Topic: Zmije  (Read 10952 times)

0 Members i 1 gost pregledaju ovu temu.

02 Oktobar, 2009, 04:50:42
  • Deda meraklija
  • Ocena: +200/-7
  • Hvala bogu shto sam ateista
Posto je Mancha otvorio temu gmizavci i tu idu dosta vrste ja cu ovde samo za zmije poshto imam neshto da vi reknem  wassat
Za neki dan pochinjem da pravim terarijum, pogodite za shta?
Naruchio sam Boa Constrictor Imperator  i dolazi mi za neku nedelju banana2
Treba samo da joj napravim kucicu  47b20s0

Boa Constrictor

Ova boa potice iz Centralene Amerike i severnog dela Juzne Amerike. To je zmija sa snaznim telom koja moze prilicno da naraste cak i do 4 m. Ipak, primerci oko 2 m su najbrojniji i u principu zenke su vece od muzjaka. Jedan od razloga sto su zenke krupnije jeste , razmnozavanje boa gde zenka nakon trudnoce radja zive mlade.

Zivotni vek Boa constrictor-a iznosi izmedju 20- 30 godina a moze se desiti da dozivi cak i 40 godina.

Postoji vise podrvsta ove vrste kao sto su na primer :

-Boa c. constrictor
-Boa c. imperator
-Boa c. longicauda
-Boa c. amarali
-Boa c. occidentalis
-Boa c. ortonii
-Boa c. sabogae ....i jos nekih

Hrani se sitnim glodarima, pticama , gusterima i slicnim zivotinjama.

Zbog njenih lepih sara i boja , prikladne velicine, ova zmija je veoma popularna u teraristici i rado se drzi u terarijumima.

i evo kol'ko moze da poraste

Jedva chekam da dodje...a vi spremajte kokoshke, machke, kuchke, mishovi, manji praci itd...
"Motor je ochigledno seksualni simbol. To se naziva falusni simbol koji se krece. To je produzetak jednog tela, snaga koja se nalazi izmedju nogu"-Dr Bernard Dajmond sa univerziteta za kriminologiju u Kaliforniji
02 Oktobar, 2009, 09:44:59
Reply #1
  • Stariji meraklija
  • Ocena: +87/-0
Kuku, ti nisi normalan.   dontunderstand
Either we heal NOW as a team, or we will die as individuals, that's football guys!
02 Oktobar, 2009, 11:40:31
Reply #2
  • Deda meraklija
  • Ocena: +69/-17
  • Ljubav je vecna, samo se objekti menjaju

Poslao: ZZ
Jedva chekam da dodje...a vi spremajte kokoshke, machke, kuchke, mishovi, manji praci itd...

e za praci će izviniš..... srecko1
On me ne voli, on me jos uvek voli,
ali nikada više nece imati ponovo ljubav...
Lezao je pored mene, kad sam otisla
i kad dodje sigurna smrt on ce biti tamo.....
02 Oktobar, 2009, 14:57:13
Reply #3
  • Stariji meraklija
  • Ocena: +24/-1
Leeleee, pa ja više ne dolazim kod tebe u gosti.

Zamisli situaciju: dođem ja kod tebe, i odeš da mi smućkaš sok, i dok ja čekam posluženje, ta tvoja Boa izađe i ajd kaži mi kako da joj tepam. Neje bre toj kuče pa ćeš s KUC KUC, DOBAR PAS IZ DOBRE KUĆE da ga odobrovoljiš. Idi begaj.
PANTA REI....
02 Oktobar, 2009, 16:12:10
Reply #4
  • Deda meraklija
Zamisli situaciju: dođem ja kod tebe, i odeš da mi smućkaš sok, i dok ja čekam posluženje, ta tvoja Boa izađe i ajd kaži mi kako da joj tepam. Neje bre toj kuče pa ćeš s KUC KUC, DOBAR PAS IZ DOBRE KUĆE da ga odobrovoljiš. Idi begaj.
Ne sekire se.. ce se odaziva na Janine  wassat
Kuche moz te ujede a ovo ne...samo te moz proguta  :laugh:
Ma boe su mnogo umiljate zmichke, eve pa pogledajte
<a href="http://www.youtube.com/v/bymJS7ssoKI&amp;hl=en&amp;fs=1&amp;" target="_blank" class="new_win">http://www.youtube.com/v/bymJS7ssoKI&amp;hl=en&amp;fs=1&amp;</a>
"Motor je ochigledno seksualni simbol. To se naziva falusni simbol koji se krece. To je produzetak jednog tela, snaga koja se nalazi izmedju nogu"-Dr Bernard Dajmond sa univerziteta za kriminologiju u Kaliforniji
02 Oktobar, 2009, 16:13:38
Reply #5
  • Deda meraklija
  • Ocena: +27/-1
  • dobro jutro dzezeri
Natovi gu ti fino pa vikaj kad gu koljes ja ce donesem rakijicu , idem sutra da pecem , pa taman bi moglo oko 29. novembar!
pioniri maleni na??ega reona nas ima tacno pola bataljona
02 Oktobar, 2009, 16:45:58
Reply #6
  • Moderator
  • Starac Focho
  • Ocena: +251/-27
Posto je Mancha otvorio temu gmizavci i tu idu dosta vrste ja cu ovde samo za zmije poshto imam neshto da vi reknem  wassat
Za neki dan pochinjem da pravim terarijum, pogodite za shta?
Naruchio sam Boa Constrictor Imperator...  

Lele be ZZ...Pa ja sam otvorio temu cisto da malo obnovimo znanje iz zoologiju.
Koj ti je reko da se palis tolko?  :(

Sutra, kad te izede taj Boa Imperator, mene ce me strisa tvoj tatko...  25r30wi
Nabavi si ti neko gushterce, za pocetak. Sto si zapeo sa tija Imperatori odma!  slamkauusta
glavni, pomocni i kondicioni trener ST.K. Morava Vladicin Han
02 Oktobar, 2009, 20:23:49
Reply #7
  • Deda meraklija
Sutra, kad te izede taj Boa Imperator, mene ce me strisa tvoj tatko...  25r30wi
Nabavi si ti neko gushterce, za pocetak. Sto si zapeo sa tija Imperatori odma!  slamkauusta
Ma neje opasna, ova boa je najjednostavnija za chuvanje, 'teo sam ja prvo iguanu, al' oko nju se ima obaveze svaki dan...te lisje te josh sveze da bude, jeba ti, mnogo azdisale ovej zivuljke...
Ovako turish na bou jedno morsko prace, pacovche eli hrchka i miran si 10-15 dana...ja zbog fax sam nju odabrao, inache bi uzeo iguanu.
02 Oktobar, 2009, 21:01:22
Reply #8
  • Deda meraklija
  • Ocena: +48/-4
Posto vu pravis kucicu, turi vu i jedan podebel lanac. Sto je sigurno sigurno. I obavezno gu nauci da laje na komsije.
02 Oktobar, 2009, 21:10:30
Reply #9
  • Deda meraklija
Shto ima refleksi
<a href="http://www.youtube.com/v/WDazHrwKKck&amp;hl=en&amp;fs=1&amp;" target="_blank" class="new_win">http://www.youtube.com/v/WDazHrwKKck&amp;hl=en&amp;fs=1&amp;</a>
03 Oktobar, 2009, 02:15:38
Reply #10
  • Stariji meraklija
  • Ocena: +87/-0
Lele, necu smem da spavam nocas.. Sto ja mrzim zmije!
Either we heal NOW as a team, or we will die as individuals, that's football guys!
03 Oktobar, 2009, 21:15:31
Reply #11
  • Moderator
  • Deda meraklija
  • Ocena: +62/-9
Posto vu pravis kucicu, turi vu i jedan podebel lanac. Sto je sigurno sigurno. I obavezno gu nauci da laje na komsije.
Ali ne na sve komsije,neka zna i prepoznavati dobre i one manje dobre.
03 Oktobar, 2009, 23:00:55
Reply #12
  • Deda meraklija
Borba traje, prvo da se izborim s tatka, reka' je da ce upotrebi sve bombe i oruzje koje ima  okkoral boxing2
Znachi, eliminisati tatka-zmiju pa dovesti drugu na vlas'
04 Oktobar, 2009, 17:32:23
Reply #13
  • Deda meraklija
  • Ocena: +73/-5
Bravo Mare, da me vikas u gosti kad stigne ljubimac :)
Inace, iguane moz da postanev i depresivne, pa si nabavi jednu cisto da vezbas psihoterapiju  25r30wi
04 Oktobar, 2009, 17:57:08
Reply #14
  • Deda meraklija
Lele lele, zarati s tatka, nesam znaja da ima fobiju od zmije, znam za letenje u aviJon, al' zmije..
Poshto i moja keva ima fobiju od zmichke a i to je nasledno, mora vi se pofalim da i ja imam malko od nji nasledno
Al' se fobija lechi u direktan kontakt sa strahovi...tako da se ja odluchi da stanem s nju na crtku
A tatko, aj shto ima fobiju od zmije, josh je u tej godine klimakterijuma...ima da bude zajebano
Mada ja vec naruchi terarujum, sad nema vrcanje nazad...

04 Oktobar, 2009, 19:02:29
Reply #15
  • Deda meraklija
Borba traje, prvo da se izborim s tatka, reka' je da ce upotrebi sve bombe i oruzje koje ima  okkoral boxing2
Znachi, eliminisati tatka-zmiju pa dovesti drugu na vlas'

More, postuj tatka, nece dobijes nasledstvo od zmiju nego od njega. rastaman2
04 Oktobar, 2009, 21:20:47
Reply #16
  • Moderator
  • Deda meraklija
  • Ocena: +62/-9
Lele lele, zarati s tatka, nesam znaja da ima fobiju od zmije, znam za letenje u aviJon, al' zmije..
Poshto i moja keva ima fobiju od zmichke a i to je nasledno, mora vi se pofalim da i ja imam malko od nji nasledno
Al' se fobija lechi u direktan kontakt sa strahovi...tako da se ja odluchi da stanem s nju na crtku
A tatko, aj shto ima fobiju od zmije, josh je u tej godine klimakterijuma...ima da bude zajebano
Mada ja vec naruchi terarujum, sad nema vrcanje nazad...

Pa evo imam jednu ideju,da sve bude mirno,uzmi ti najbolje na lizing to cudoviste,i ako opet sve ne bude,vratis i gotovo.
04 Oktobar, 2009, 23:15:16
Reply #17
  • Deda meraklija
Mislim da zmija ne moze da sw uzme na lizing, pre ce da bude na LAZING. Harkonikaš
04 Oktobar, 2009, 23:50:37
Reply #18
  • Deda meraklija
  • Ocena: +69/-17
  • Ljubav je vecna, samo se objekti menjaju
Šta vi je stej zmije....malko li imamo problem s psima lutalicama, pa sad moram da se razvrćem po ulice da ne izripi zmija, ako gu tatko na ZZ isvrlji...... wassat
On me ne voli, on me jos uvek voli,
ali nikada više nece imati ponovo ljubav...
Lezao je pored mene, kad sam otisla
i kad dodje sigurna smrt on ce biti tamo.....
05 Oktobar, 2009, 03:17:23
Reply #19
  • Deda meraklija
ako gu tatko na ZZ isvrlji...... wassat
Reko da ima fobiju, on se ima preseli iz kucu, a kamoli da gu pipne