Welcome to Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Author Topic: Zmije  (Read 10960 times)

0 Members i 1 gost pregledaju ovu temu.

27 Oktobar, 2009, 17:34:01
Reply #40
  • Moderator
  • Deda meraklija
  • Ocena: +62/-9
Marko jel ti stvano mislis da za kucnog ljubimca cuvas zmiju,zar te Zoran nece utepa,ako on nece kad ja dodjem ce izedes golem cutek od mene,kad dodjem nemoj da mi kazes da nisi zavsio faks i za toj cu te bijem,dva cuteka,a za tetovazu plus.
Pa ja mislim, on se ne slaze, al' ce gu ufrljim ja odjedanput u kucu i ce gu vrzem s onaj lanac za krave....valjda ce se opusti Zoran tad  wassat
Ili ce tek tad poceti zlo,nego biraj neke manje zivotinjice,hrckove,morske prasice,imas zverglove miseve ,ma cela paleta izbora,a ti navalo na zmije,izgleda da je tvoja mama dobra zena,pa cuti.
27 Oktobar, 2009, 18:15:24
Reply #41
  • Deda meraklija
  • Ocena: +200/-7
  • Hvala bogu shto sam ateista
izgleda da je tvoja mama dobra zena,pa cuti.
E tu je tek problem, ja ne zivim sa majkom, inache ona ima patoloshki strah od zmije...ja kad joj reko da ce chuvam odma reche da ce se odrekne od mene...tako da kad uzmem zmiju nema prichanje na majku
A zivotinjke neke druge...hm, ja sam veoma posebna osoba, i razlikujem se dosta od drugih, pa tako i po kucnim ljubimcima...il' jesi il' nesi  wassat
"Motor je ochigledno seksualni simbol. To se naziva falusni simbol koji se krece. To je produzetak jednog tela, snaga koja se nalazi izmedju nogu"-Dr Bernard Dajmond sa univerziteta za kriminologiju u Kaliforniji