Welcome to Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Author Topic: Skidanje MP3 sa MySpace  (Read 2820 times)

0 Members i 1 gost pregledaju ovu temu.

30 Avgust, 2007, 00:35:03
  • [Administrator]
  • Svedok istorije vladicinhan.com
  • Ocena: +290/-13
  • Rad, rad i samo rad. Pa kolko izdržim!
    • VladicinHan.com
Kao što je opšte poznato MySpace je sajt koji svima omogućava da naprave ličnu prezentaciju. E tu ima svega i svačega. Možete pogledati prezentacije svih grupa i pevača i ostalih, ali nama su važni ovi prvi zato što na njihovim prezentacijama postoji MP3 streaming.
E tu nastupa moj jako dobar "drug" u poslednje vreme, programče MySpaceMp3Gopher .
Velik je svega 111Kb i pre je aplikacija nego program jer nema nikakve instalacije.
Možete ga skinuti recimo odavde:
LINK
Uputstvo:
1. na myspace-u nađete ono što vas zanima
2. stanete mišem na sliku profila i u status baru se pojavi link koji se završava sa friendID=neki brojevi
3. pokrenete Gophera i ukucate taj ID broj i kliknete na get song list
4. pojave se naslovi pesama, kliknete na pesmu koju hoćete, pojavi se novi prozor klik na PLAY dugme , pa na download i gotovo

Ponekad se zbog preopterećenja servera kod 4. koraka pojavi greška conection error, probajte ponovo dok ne uspete. Nekad pali brže kad  pustite pesmu da slušate na integrisanom plejeru na samom sajtu pa isključite kad ovamo krene da downloaduje.

Ako imate nekih pitanja , na raspolaganju sam.  drinking2
Služimo narodu.
30 Avgust, 2007, 00:39:52
Reply #1
  • [Administrator]
  • Svedok istorije vladicinhan.com
  • Ocena: +290/-13
  • Rad, rad i samo rad. Pa kolko izdržim!
    • VladicinHan.com
Na MySpace im puno stranica sa istom tematikom, a različitim pesmama, tako da se može napraviti pozamašna kolekcija pesama.
Ima i naših grupa i pesama koje se ovako teže nalaze. Zanimljivo u svakom slučaju. Probajte. banana1
30 Avgust, 2007, 01:12:43
Reply #2
  • Stariji meraklija
  • Ocena: +4/-4
  • tebraman
Jako dobra stvar...
stavljam dzidzu u sarmu kad fali zacin C