Welcome to Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Author Topic: e-mail klijenti  (Read 1973 times)

0 Members i 1 gost pregledaju ovu temu.

31 Oktobar, 2009, 16:16:34
  • [Global Moderator]
  • Svedok istorije vladicinhan.com
  • Ocena: +0/-0
  • Imam svoj mali svet, i oko njega kineski zid...
Pošto Win 7 beta verzija, ona prva probna, besplatna nema ni jedan e-mail klijent, a koristim je već nekoliko meseci, imam strašnih problema sa primanjem i slanjem mailova.

Svašta sam pokušavao i skidao razne klijente za e-mail, ali ni jedan nije toliko uprošćen i lak za korišćenje kao Outlook Expres koji ne postoji u ovoj verziji Windowsa.

Koristio sam i Bat, i Microsoft Outlook, i SendBlaster, i Thunderbird... na kraju sam morao da koristim Webmail mog provajdera (to mi je bilo najlakše i najprostije za korišćenje).

Naime, godinama koristim Outlook Expres i toliko sam navikao na njega da mi ni jedan od gore navedenih nikako nije odgovarao. Nikako nisam mogao da se naviknem na ni jedan od njih.

Tako lutajući internetom, naletim na IncrediMail klijent koji je potpuno isti kao i Outlook Expres. Naravno ima nekih izmena, ali u globalu, sve potrebne opcije i podešavanja se nalaze na istom mestu kao i Outlook Expres. Evo stranice:

http://www.incredimail.com

Tu možete naći sve o programu, i plus dodatke koji su vrlo laki za korišćenje a i veoma su interesantni. Naravno program je besplatan, i dodaci su takođe besplatni, ali ne svi.

Uživajte...

02 Januar, 2017, 00:08:58
Reply #1
  • [Administrator]
  • Svedok istorije vladicinhan.com
  • Ocena: +290/-13
  • Rad, rad i samo rad. Pa kolko izdržim!
    • VladicinHan.com