Welcome to Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Author Topic: A H1 N1  (Read 7114 times)

0 Members i 1 gost pregledaju ovu temu.

13 Novembar, 2009, 20:50:58
Reply #20
  • Deda meraklija
  • Ocena: +200/-7
  • Hvala bogu shto sam ateista
NEZELJENO DEJSTVO VAKCINE TAMI FLU

<a href="http://www.youtube.com/v/uR5p_bD3uLc&amp;hl=en_US&amp;fs=1&amp;" target="_blank" class="new_win">http://www.youtube.com/v/uR5p_bD3uLc&amp;hl=en_US&amp;fs=1&amp;</a>

Dakle, sta reci, ni pod razno se ne vakcinišite!

Ja sam kvalifikovani farmaceut. Istraživao sam vakcinu svinjskog gripa koju je naša vlada kupila za nas (koristeći naš novac) i koja je sto puta opasnija od svinjskog gripa. Da li znate da su proizvođači vakcine protiv svinjskog gripa zatražili od vlade izuzeće od mogucih tužbi u slučaju da vakcine uzrokuju štetu na ljudima?

Ako ste napravili vakcinu za  koju znate da deluje, zašto bi vam onda bilo potrebno pravno izuzeće u slučaju neželjenih posledica na ljudima? Zar to nije veliki znak upozorenja za sve nas? Virus Svinjskog gripa ubio je oko 2 / 3000 ljudi ukupno. Običan grip ubija 40 000 ljudi godišnje, pa zašto se onda štitimo od Svinjskog gripa a ne od običnog gripa? Da li to ima smisla? Zbog čega se onda podiže ovolika panika?

Vakcina protiv Svinjskog gripa sadrži 2 užasno opasne stvari - jedna se zove thimerosol. U njegovom sastavu je 50% žive. Thimeresol se veže na receptore u mozgu, i, zapravo, uzrokuje oštećenja mozga. Je li pametno ubrizgavati thimerosol, i dobiti oštećenje mozga, spustivši pri tom IQ ljudi za 10 bodova, kao i brojna druga ostećenja, kako bi se izbeglo dobijanje gripa koji ubija 95% manje ljudi nego obični grip?

Drugi opasni sastojak Vakcine protiv Svinjskog gripa zove se squalene. Squalene vara vaš imuno sistem da počne da ubija vaše sopstvene ćelije, što stvara auto-imune bolesti kao što su astma, multipla scelerosis, dijabetes, i hrpu drugih bolesti za koje još nemamo naziv. Zar je pametno u sebe ubrizgati te stvari, kako bi se izbegao relativno blagi grip, poput svinjskog gripa?

Ako ste trudni zapitajte se ovo - zašto bi uzimali Panvax, kada on sadrži Neomicin sulfat i polymyxin B - od kojih oba pokazuju pozitivne rizike za vaše nerođeno dete - kako bi izbegli šta? Blagi grip, koji ubija 95% manje ljudi nego običan grip?

Ova stvar je otrov. Nemojte to uzeti. Ne dozvolite da vaši prijatelji to uzmu. Ne dozvolite da vaša porodica to uzme.  Ako vas neki idiot u laboratoriji pita: želite li ovu vakcinu, pitajte ga o thimerosolu, o squaleneu, i zašto kompanija koja je to napravila želi da ima pravno oslobođenje od moguće tužbe, i onda pogledajte njihova lica koja će imati izgled tipa: O, bože moj, pa vi ste me izrešetali serijom pitanja na koja ja zaista nemam odgovor!
"Motor je ochigledno seksualni simbol. To se naziva falusni simbol koji se krece. To je produzetak jednog tela, snaga koja se nalazi izmedju nogu"-Dr Bernard Dajmond sa univerziteta za kriminologiju u Kaliforniji
13 Novembar, 2009, 20:53:40
Reply #21
  • Deda meraklija

Ljudi ja sam bolestan, lezhim kuci, imam temperaturu 38,2, boli me grlo i mishici i curi mi nos. Danas sam bio kod doktora, uzeli mi bris, krv i mokracu, pa cu saznati da li sam "zakachio" u ponedeljak. Dzabe vitamin c, propolis, AD i proteini, kao i to da imam 130 kila, kao shto vidite, nema pravila.
Za mog drugara kome nije nishta nego se ubacio od dosade  wassat
<a href="http://www.youtube.com/v/T-ZX73ZUl-0&amp;hl=en_US&amp;fs=1&amp;" target="_blank" class="new_win">http://www.youtube.com/v/T-ZX73ZUl-0&amp;hl=en_US&amp;fs=1&amp;</a>

<a href="http://www.youtube.com/v/CBWcRMonvWA&amp;hl=en_US&amp;fs=1&amp;" target="_blank" class="new_win">http://www.youtube.com/v/CBWcRMonvWA&amp;hl=en_US&amp;fs=1&amp;</a>
« Last Edit: 13 Novembar, 2009, 21:00:54 by ZZ »
"Motor je ochigledno seksualni simbol. To se naziva falusni simbol koji se krece. To je produzetak jednog tela, snaga koja se nalazi izmedju nogu"-Dr Bernard Dajmond sa univerziteta za kriminologiju u Kaliforniji
13 Novembar, 2009, 20:59:31
Reply #22
  • Deda meraklija
A evo i kako se zashtititi

Ovo ce posebno pogodi sve od 1-101 godinu

13 Novembar, 2009, 21:00:13
Reply #23
  • [Administrator]
  • Svedok istorije vladicinhan.com
  • Ocena: +290/-13
  • Rad, rad i samo rad. Pa kolko izdržim!
    • VladicinHan.com
Ja sa imao 39.3 u utorak i to sam skinuo preko noći (ubuđao mi se krevet od znojenja) već u sredu nisam srećom imao temperaturu tako da sam malo odmarao 2 dana i evo danas sam bio na posao. Do lekara nisam ni mogao doći jer ga još nisam ni odabrao tako da ne znam da li sam imao ovaj ili onaj grip, ali hvala dragom Bogu sad mi je ok.
Jeo sam nonstop sve što mi padne pod ruku voće, kisele paprike i tako u krug i pio preko 2l čaja dnevno. Meni pomoglo, nemojte samo da se zavalite u krevet nego malo šetnje do kuhinje i nazad i tako to. Nisam pušio 2 dana pa sam se malo pročistio. Sve u svemu dobro sam prošao.
Stanislawe drži se i seti se koja te je snaška prejebala pre 7 dana čisto da znaš koga da kuneš :) šalim se  malo. Javi da ne brinemo mnogo čim dobiješ rezultate iz laba.
13 Novembar, 2009, 21:07:29
Reply #24
  • Deda meraklija
Ja sa imao 39.3 u utorak i to sam skinuo preko noći
Izvuche se i ti...tu be kakvi ste srecnici, sad samo da chekamo da onaj nash Popovic-paranoid odapne  25r30wi
Shto volem crni humor...
 c110
13 Novembar, 2009, 21:21:13
Reply #25
  • Deda meraklija
  • Ocena: +207/-65
  • .
 ::) epa ce se nacekate, jer pre nego sto izadjem iz stan obucem svu onu zastitu ko radnici u nuklearke!
 salim se... samo sedenje u kucu povecava mogucnost zaraze, slabi organizam..zato ljudi sto vise fizicke aktivnosti, posete prirodi  ;)
 stanislave, ja te skroz razumem sto brines, i sam sam hipohondar. nije ti nista ne brini drinking3
« Last Edit: 13 Novembar, 2009, 21:31:02 by Popovic »
14 Novembar, 2009, 14:06:19
Reply #26
  • Deda meraklija
  • Ocena: +62/-9
Eto, Hrvati mi ukrali fazon... pih...

Ljudi ja sam bolestan, lezhim kuci, imam temperaturu 38,2, boli me grlo i mishici i curi mi nos. Danas sam bio kod doktora, uzeli mi bris, krv i mokracu, pa cu saznati da li sam "zakachio" u ponedeljak. Dzabe vitamin c, propolis, AD i proteini, kao i to da imam 130 kila, kao shto vidite, nema pravila.

Stopa smrtnosti ovog virusa je veoma, veoma niska. Ako se na vreme reaguje, vrlo su male sanse da dodje do vecih problema.

Primer, u Nemackoj je od 2500 obolelih stradalo samo 3.

Zato je kod nas od 267 stradalo 9. Sem toga Nemci uveliko vakcinishu dok nashi chekaju do sredine decembra. Mi nikada necemo moci da se uporedjujemo sa Nemcima. :(
Verujem da se bolje osecas,nemoj se uplasiti,jer i sezonska gripa i ova imaju iste simptome,a sto se tice vakcine,moja kucna lecnica nama neda,kaze:,, ne brinite dosta vam je ova protiv sezonske'',upravo zato sto je sve nova stvar,ali o tome ipak odlucujem ja kao pacijent.

Ne brinite se letnji val je prosao u neiformisanosti,nismo mnogo o tome znali,pa i ovaj ce proci,ostaje nam jos februar,a tad je lakse,inace je novembar mesec losijeg raspolozenja.
Stanislawe zelim ti brzo ozdravljenje.
16 Novembar, 2009, 19:38:36
Reply #27
  • [Global Moderator]
  • Ocena: +0/-0
  • Imam svoj mali svet, i oko njega kineski zid...
Nešto je zamrla tema ovog gripa na televiziji. Čim su odobrili uvoz i kupovinu vakcine, odmah su se ućutali. Kao da epidemije nema više.

Neznam da li se sećate, ali na kraju proleća kad se ovaj grip pojavio u nekim dalekim zemljama, naši mediji su objavili da je upravo taj grip slabiji od običnog gripa koji se javlja kod nas na jesen ili u proleće...   ;)
16 Novembar, 2009, 22:05:49
Reply #28
  • [Global Moderator]
  • Ocena: +230/-26
Stanislaw ga nema neshto   sm169  Da neije primio umesto vakcinu protiv grip neku vakcinu protiv forum    sm169
“...U Srbiji samo krvava revolucija moze promeniti neke stvari!..”

Plasim se da u Han ni atomska bomba ne bi nista promenila... Ima mnogo “bubasvaba” i “miseva”, neko od njih bi mozda preziveo.
17 Novembar, 2009, 01:33:57
Reply #29
  • Starac Focho
  • Ocena: +112/-19
  • "Be Yourself no matter what"
Stanislaw ga nema neshto   sm169  Da neije primio umesto vakcinu protiv grip neku vakcinu protiv forum    sm169

ma nemoj...

Ne, Stanislaw je dobio 10 garamicina i 10 nekih veoma zeznutih ujutru i uveche. imam klasichan sezonski grip. temperatura mi je spala, ali zato kashljem sada iz pluca... izgleda da sam zakachio upalu ili neshto slichno. Pushten sam na kucno lechenje, i izrichito mi je zabranjeno da sedim u toploj sobi (?!?) tako da lezhim u krevetu kao debil i chitam. imam kontrolu u chetvrtak.

Stanislawe drži se i seti se koja te je snaška prejebala pre 7 dana čisto da znaš koga da kuneš :) šalim se  malo. Javi da ne brinemo mnogo čim dobiješ rezultate iz laba.

inache i snashka lega, bio danas , kao da svratim sa pijace, sa limonima i ostalim citrusima(nema nigde ananas, majku im fashistichku... lol), kad njena sestra mi kazhe da je vec 4 dana u krevetu i da ne mrda. konstantna temperatura... bla bla... Inache, nije ono shto mislite, donela mi je kompjuter na opravku  wassat

Hvala vam svima shto se brinete za mene, nece grom u koprive...

"Don't waste time arguing what good man should do, be one, act like one!"
17 Novembar, 2009, 01:38:12
Reply #30
  • Starac Focho
  • Ocena: +112/-19
  • "Be Yourself no matter what"
@ZZ

A ti bi mogao da posetish bolesnog drugara i donesesh onaj ushtekani Jegger iz shpajza pa da se lechimo sa limunom i istim... mislim ja sam vec obezbedio limun  25r30wi

"Don't waste time arguing what good man should do, be one, act like one!"
17 Novembar, 2009, 03:56:06
Reply #31
  • Deda meraklija
  • Ocena: +12/-5
Ja ocu da mi vi mene kazete 'de ima da se kupi chvarci i kavurma !! :P
Tatko mi se uplasija od svinjski tako da nesmo ovuj godinu svinje cuvali, a od kude komsije ne da merisev chvarci cuvaj boze  :P
__§§§§§__§§§§__§§§§§__
_____§§__§§§§__§§_____
_____§§__§§§§__§§_____
__§§§§§__§§§§__§§§§§__
_________§§§§_________
§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§
§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§
_________§§§§_________
__§§§§§__§§§§__§§§§§__
_____§§__§§§§__§§_____
_____§§__§§§§__§§_____
__§§§§§__§§§§__§§§§§__
_________§§§
29 Novembar, 2009, 16:28:53
Reply #32
  • [Administrator]
    • VladicinHan.com
Protekla nekoliko dana se ovaj snimak vrti po netu, pa rekoh da i mi ne ostanemouskraćeni istog. Svakodnevno slušamo iste priče pa evo i priče sa druge strane, pa procenite sami šta nam je činiti i u šta verovati, ako uopšte nekome možemo verovati sem samom sebi.

26.11.2009.
Govornici:
Primarijus dr. Tomislav Radulović (epidemiolog, stručnjak za vakcinaciju),Docent dr. Petar Ivanovski(doktor medicinskih nauka, pedijatar, subspecijalista hematologije, recenzent u američkim medicinskim časopisima),Dr. Bane Nestorović(profesor pedijatrije na Dečijoj klinici u Tiršovoj),Dr. Milijana Abramović Savić(pedijatar, saradnik Verskog Dobrotvornog Starateljstva Srpske Pravoslavne Crkve).

Slušaj

« Last Edit: 29 Novembar, 2009, 16:49:56 by admin »
30 Novembar, 2009, 01:46:03
Reply #33
  • Deda meraklija
  • .
21 Decembar, 2009, 17:59:27
Reply #34
  • [Administrator]
    • VladicinHan.com
Otkriven prirodni protein koji blokira virus novog gripa
Autor: Tanjug   izvor: Blic | 21.12.2009.

Grupa američkih naučnika iz zdravstvenog instituta "Hauard Hjudž" otkrila je da prirodan ljudski protein IFITM3 blokira širenje aktuelnog virusa gripa A (H1N1), prenela su francuska elektronska glasila.

Taj protein bi mogao da spreči i zaraze izazvane virusom Zapadnog Nila i denga groznicom. Protein IFITM3, koga prirodno luči ljudski organizam, izolovan je tokom ispitivanja ljudskih ćelija.

Funkcija tog proteina je dosad bila nepoznata, ali su istraživači otkrili da je on moćno prirodno antivirusno sredstvo jer blokira umnožavanje virusa gripa H1N1 i nekih drugih virusa. Oni su utvrdili i da se proizvodnja IFITM3 povećava u ljudskom organizmu u slučaju zaraze gripom H1N1.
Novo otkriće bi, kako se nadaju američki istraživači, moglo da rezultira razvojem delotvornijih antivirusnih lekova.
Rezultati američkog istraživanja bi mogli i da budu objašnjenje pojave da zdravi ljudi dožive teške komplikacije izazvane gripom H1N1. Razlog za tu pojavu bi mogle da budu genske promene koje onemogućavaju lučenje antivirusnog proteina IFITM3 u njihovom organizmu.
Naučnici, međutim, navode da je jedina prepreka tom ohrabrujućem otkriću to što se još ne zna kako će ljudski organizam reagovati na povećano lučenje proteina IFITM3 koji se obično proizvodi u manjoj količini.
Zato je, kako su objavila francuska glasila, potrebno sprovesti dodatna istraživanja da bi se ispitalo dugoročno dejstvo povećanog lučenja IFITM3.
21 Decembar, 2009, 22:37:59
Reply #35
  • Starac Focho
  • Ocena: +109/-8
  • Svaki trud se isplati!!!
Kako li sad odjedared otkrise taj IIIITUKJVFBVNNJLIKH3, e, kako se igraju ljudi, pa to je strasno!
Moze im se....  sm169
Prava pravda je SAVEST!
11 Januar, 2010, 01:47:45
Reply #36
  • Deda meraklija
  • .
Smrt glumca izazvala pomamu za vakcinama protiv virusa H1N1

Izvor: Tanjug
nedelja, 10. januar 2010.

Hiljade Rumuna okupilo se danas ispred bolnice u Bukureštu kako bi primili vakcinu protiv novog gripa, pošto je poznati televizijski glumac preminuo od posledica te bolesti.

Toni Takučanu (37), poznat po satiričnim ulogama u brojnim televizijskim emisijama, preminuo je u utorak zbog komplikacija na plućima izazvanim virusom A H1N1

"Trebalo je da umre jedna televizijska zvezda, kako bi se Rumuni identifikovali sa žrtvom i shvatili da rizikuju ukoliko se ne vakcinišu", rekao je direktor bolnice Adrijan Streinu-Čerčel za privatnu televiziju "Realitatea".

Toni Takučanu (37), poznat po satiričnim ulogama u brojnim televizijskim emisijama, preminuo je u utorak zbog komplikacija na plućima izazvanim virusom A H1N1.

Psiholog Florin Tudose rekao je da iznenadna navala rumunskih građana na bolnicu predstavlja "neku vrstu histerije", preneo je "Rojters".

-Jel se vakcinisao neko od forumasha? Kakva su iskustva?  ???
« Last Edit: 11 Januar, 2010, 01:50:43 by Popovic »