Welcome to Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Author Topic: Slobodan Janjic - Cerca Tesko povredjen od strane Huligana  (Read 4159 times)

0 Members i 1 gost pregledaju ovu temu.

23 Novembar, 2009, 09:39:08
  • Mladi meraklija
  • **
  • Ocena: +8/-2
  • Tesko je leteti sa orlovima, ako radis sa guskama
    • Haniliks
U Petak 20. novembra ispred Nekadasnjeg kafica Siler 2 nanete su teske telesne povrede vlasniku lokala Slobodanu Janjicu - Cerci, prilikom pokusaja da huliganima koji su zapisavali lokas skrene paznju. Tom prilikom policija je  "izvrsila uvidjaj" a osumnjicene pustila usled nedostatka dokaza. Navodno niko nije video. Stoga pitam policajce koliko su oni podrobno sproveli istragu ako svedoci dogadjaja nisu ispitani. I pitam isto policajce da li je vinovnik dogadjaja neciji tatin sin i ciji je kad su ga tako brzo pustili navodno usled nedostatka dokaza.
<a href="http://www.erepublik.com/en/referrer/Tompah" target="_blank"> [/url]
23 Novembar, 2009, 18:55:14
Reply #1
  • Mladi meraklija
  • **
  • Ocena: +2/-0
Daj neko da prebije coveka zbog mokrenja na lokal,daj molim te ne budi smesan.Tu je nesto drugo bilo u pitanju nesto veliko.Ne znam ljudi kako mogu tako naivno da pomisle za neke budalastine.Tu se druga pricha prichala ne treba verovati na svakakve gluposti.Naravno da nije u redu sto su tako prebili coveka,to nikom da se ne desi daleko od toga.
« Last Edit: 23 Novembar, 2009, 18:57:12 by shomiR »
Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid
23 Novembar, 2009, 21:33:21
Reply #2
  • Mladi meraklija
  • **
    • Haniliks
shomiRe mislim da nesto trabunjas. izvini ako te vredjam ali pricas gluposti. Kao prvo oni su pisali uz njegov lokal. Covek izaso da ih razjuri govoreci o njihovoj nekulturi. Mislim da nisi razumeo dobro ono sto je napisano kao i razlog zbog cega je napisano!
23 Novembar, 2009, 22:02:12
Reply #3
  • Mladi meraklija
  • **
  • Ocena: +2/-0
Ma nista bre opusteno nemam za sta da se ljutim,nego hocu da kazem da ta prica kao sto kaze narod ne drzi vodu,to jest hocu reci da ne verujem u tu pricu.
Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid
23 Novembar, 2009, 23:07:54
Reply #4
  • Deda meraklija
  • Ocena: +123/-22
  • Reci NE drogama!!
U Petak 20. novembra ispred Nekadasnjeg kafica Siler 2 nanete su teske telesne povrede vlasniku lokala Slobodanu Janjicu - Cerci, prilikom pokusaja da huliganima koji su zapisavali lokas skrene paznju. Tom prilikom policija je  "izvrsila uvidjaj" a osumnjicene pustila usled nedostatka dokaza. Navodno niko nije video. Stoga pitam policajce koliko su oni podrobno sproveli istragu ako svedoci dogadjaja nisu ispitani. I pitam isto policajce da li je vinovnik dogadjaja neciji tatin sin i ciji je kad su ga tako brzo pustili navodno usled nedostatka dokaza.

Tompa, polako...nemoj odmah po policiji i ne stavljaj navodnike na ''izvršili uviđaj'' kad ti i ne znaš, šta je to i kako se uviđaj vrši. To šta je Slobodan Janjić rekao momcima s kojima se potukao i šta se tačno desilo, ti sigurno nisi video ni čuo, jer da si svedok tog događaja, ti bi odmah otišao u policiju i sve lepo rekao. Policija ne oslobađa zbog nedostatka dokaza, to radi sud nakon sprovedenog postupka. Kažeš da je bilo puno svedoka, pa čuo sam i neki snimak sa bezbednosne kamere. Ajde sad, ovde, javno zamoli sve one koji su videli događaj da odu do policije i daju izjavu.
Meni je lično žao što je neko tako teško povređen, bez nekog velikog razloga. Bio on iz Hana ili iz nekog drugog mesta. I jako mi je žao što se to dogodilo u mom gradu, koji je ranije bio poznat po nekim lepim stvarima. Ja sam inače policajac i na događaj gledan objektivno, iz svih uglova.
Siguran sam da će događaj imati epilog pred nadležnim sudom, sa dovoljno dokaza, ali nikakva presuda neće vratiti vreme unazad. I istinu nije lako dokazati, zato smirite strasti i nemojte kritikovati ničiji rad.
Ovo je banalan slučaj iz koga svi trebamo izvući neku pouku...a vi svako za sebe, odredite koju...

I pomolimo se Bogu, da Slobodan Janjić, pobedi još jednu, možda najveću bitku u svom životu i vrati se svojoj deci...
Zbog jedne reci coveka cesto smatraju mudrim, a zbog jedne reci cesto ga smatraju glupim. Uistinu moramo dobro paziti što govorimo
25 Novembar, 2009, 00:27:43
Reply #5
  • Stariji meraklija
  • Ocena: +6/-5
Moze li mi neko reci u kakvom je stanju Dane,zao mi je sto se to dogodilo,jel to mnogo povredjen i koliko.
26 Novembar, 2009, 19:51:31
Reply #6
  • Mladi meraklija
  • **
    • Haniliks
To da je banalan slucaj kad neko nekug ubije nemogu se sloziti sa tobom, bar u hanu nije bilo tako.
26 Novembar, 2009, 20:19:52
Reply #7
  • Deda meraklija
  • Ocena: +123/-22
  • Reci NE drogama!!
To da je banalan slucaj kad neko nekug ubije nemogu se sloziti sa tobom, bar u hanu nije bilo tako.

Možda kontekst pisanja reči banalan nije dobar, pa nisi razumeo šta sam hteo da kažem. Banalan je razlog zbog koga se sve to desilo. Čuli ste valjda da je gospodin Janjić Slobodan sada pokojni, što je meni iskreno žao, on je moj komšija, moj prijatelj koga znam odavno, otac jednog dečaka koji ide sa mojim sinom u školu...ovo nije mesto a nije ni vreme da se, Tompa, ti i ja prepucavamo...

Osumnjičeni su privedeni u Okružni zatvor u Vranju i istima je određen pritvor, ali već sam rekao da to neće vratiti vreme unazad. Jedan čovek je izgubio život, dvojica mladića su sada ubice i biće u zatvoru određeni broj godina...

To jednostavno nije trebalo da se desi...ali, kažu od sudbine se ne može pobeći...

Ne bih dalje da komentarišem na ovu temu...

Moje iskreno saučešče članovima njegove porodice...
Zbog jedne reci coveka cesto smatraju mudrim, a zbog jedne reci cesto ga smatraju glupim. Uistinu moramo dobro paziti što govorimo
26 Novembar, 2009, 20:32:43
Reply #8
  • [Administrator]
  • Svedok istorije vladicinhan.com
  • Ocena: +290/-13
  • Rad, rad i samo rad. Pa kolko izdržim!
    • VladicinHan.com
Isprva nisam razumeo da je reč o tako ozbiljnom slučaju, zgranut sam i tužan. Ne znam ko su napadači niti me interesuje, svakako prezirem svaki vid nasilja pogotovo sa ovako katostrofalnim posledicama.

Bog dušu nek prosti Čerči i iskreno saučešće porodici.
26 Novembar, 2009, 21:24:21
Reply #9
  • Starac Focho
  • Ocena: +462/-148
Ma kada se sve to desilo? ? ? ?
Ja sam sokirana!

Inside my heart is breaking,
My make-up may be flaking,
But my smile still stays on... ;)

Mielott iteletet mandasz valakirol setal nehany kilometeret a cipovolen...
26 Novembar, 2009, 23:57:36
Reply #10
  • Deda meraklija
  • Ocena: +32/-3
Bog da mu dusu prosti i saucesce porodici...
Cvece je ukras baste, leptir je ukras cveta, a deca puna maste - deca su ukras sveta!
26 Novembar, 2009, 23:58:44
Reply #11
  • Starac Focho
  • Ocena: +81/-8
Ma kada se sve to desilo? ? ? ?
Ja sam sokirana!

To se Majce sve desilo,petak ili subota ,ne znam tacno kad,ali ipak mislim da je bio petak. Mislim strasno,ja kad sam cula tad,sokirala sam se.  Inace sam odmah isto cula da je u veoma teskom stanju. A malopre sam cula da je umro. A ne mogu da verujem stvarno,sokirana sam. Nek mu je laka zemlja.
"LJUBAV KOJA NE ZNA ZA USLOVE...VERA SKOJOM ZASPIS I BUDIS SE... NADA KOJA POSLEDNJA UMIRE.... STO NE ZELIS SEBI,NE POZELI NIKOME!..."
27 Novembar, 2009, 01:54:18
Reply #12
  • Stariji meraklija
  • Ocena: +6/-5
Ja to nemogu da poverujem otiso jos jedan boem Hana,pre vreme iskreno saucesce njegovoj porodici.
28 Novembar, 2009, 12:35:24
Reply #13
  • [Global Moderator]
  • Ocena: +230/-26
Evo i zvanične vesti agencije vranje pres. Žao mi je što se ovo desilo. Nezamislivo mi je da se ovakve stvari dešavaju u hanu, ali eto moguće je...

Uhapšeni razbojnici

Vladičin Han, Vranje Press, petak, 27. novembar 2009.

Policija u Vladičinom Hanu privela je istražnom sudiji Okružnog suda u Vranju Zorana M. (22) iz Vranja, zbog osnova sumnje da je izvršio krivično delo teška telesna povreda, saopštila je policija.
Uhapšen je i Aleksandar J. (27) iz Vranja zbog osnova sumnje da je izvršio krivično delo pomoć učiniocu posle izvršenog krivičnog dela, navodi Vranje Press.

Od zadobijenih povreda Slobodan J. (56) iz Vladičinog Hana, preminuo je u Kliničkom centru u Nišu.

Nakon saslušanja istražni sudija je Zoranu M. odredio pritvor do mesec dana, a Aleksandru J. do osam dana.
“...U Srbiji samo krvava revolucija moze promeniti neke stvari!..”

Plasim se da u Han ni atomska bomba ne bi nista promenila... Ima mnogo “bubasvaba” i “miseva”, neko od njih bi mozda preziveo.
29 Novembar, 2009, 23:09:11
Reply #14
  • [Global Moderator]
  • Ocena: +230/-26
Smrt odbornika: Ubistvo iz osvete ili hira ?

Vladičin Han, Vranje Press, nedelja, 29. novembar 2009.

Istraga i saslušanje osumnjičenih, ali i više svedoka pred Okružnim sudom treba da daju odgovor koji su motivi za napad na Slobodana Janjića "Čerču" (53), odbornika GG "Pokret za Han" i bivšeg poslanika SRS, koji je od zadobijenih povreda preminuo na Neurohiruškoj klinici u Nišu, navodi Vranje Press
Janjić je prema navodima istrage prošlog vikenda ispred kafića u Tržnom centru u Vladičinom Hanu nakon rasprave pretučen i zadobio je više povreda u predelu glave nakon čega je prebačen na Neurohiruršku kliniku u Nišu.

Policija je uhapsila Zorana M (22) i Aleksandra J. (26) obojicu iz Vranja . U pritvoru zbog sumnje da je počinio krivično delo nanošenja teških telesnih povreda sa smrtnim ishodom, nalazi se Zoran M,dok je Aleksandar J. osumnjičen za krivično delo pomoći učiniocu posle izvršenja krivičnog dela i njemu je takodje odredjen pritvor.

Slobodan Janjić je bio odbornik GG "Pokret za Han" i bivši poslanik Srpske radikalne stranke (SRS).Slovio je za rečitog i oštrog kritičara neprimerenih poteza kako u lokalnoj tako i u državnoj politici dok je bio poslanik SRS. U Vladičinom Hanu bio je vlasnik kafića "Reda kafe", koji je izdao pod zakup.

Izvor: Agencija VranjePress
“...U Srbiji samo krvava revolucija moze promeniti neke stvari!..”

Plasim se da u Han ni atomska bomba ne bi nista promenila... Ima mnogo “bubasvaba” i “miseva”, neko od njih bi mozda preziveo.
30 Novembar, 2009, 22:58:49
Reply #15
  • Mladi meraklija
  • **
  • Ocena: +12/-2
 Saucesce porodici....  Cerca je ziveo svoj zivot na svoj nacin!  Neka mu je laka zemlja...