Welcome to Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Author Topic: Orekstar Bobana Markovi?a na turneji po Evropi  (Read 1673 times)

0 Members i 1 gost pregledaju ovu temu.

09 Maj, 2010, 16:28:21
  • [Global Moderator]
  • Svedok istorije vladicinhan.com
  • Ocena: +230/-26
Orekstar Bobana Markovića na turneji po Evropi

Vranje, Roterdam,Vranje Press, nedelja, 9. maj 2010.

Desetodnevna turneja “Orkestra Bobana i Marka Marković“ iz Vladičinog Hana, po Holandiji i Nemačkoj, počela je na najbolji način, potvrdio je za Vranje Presu majstor trube Boban Marković.

- Krenuli smo noćas iz Roterdama u Holandiji. Žurka je trajala do ranih jutarnjih sati. Siguran sam da će svi, koji su sinoć došli da čuju i vide mene i Marka, dugo pamtiti ovu noć, jer sam sa njima jutros proslavio i rodjendan -  priča Boban Marković.

On kaže da je večeras novi koncert i novi susret, ne samo sa našim ljudima, u Holandiji, posle čega nastavlja sa četiri svirke u Nemačkoj, koje su takodje davno ugovorene.

-Iz Nemačke ću doći na samo jedan danu u Beograd, jer imam ranije ugovoren posao. Potom krećem na novu turneju po Madjarskoj, koja će, bez obzira što tamo skoro da nema naših ljudi, biti zanimljiva i sadržajna -  rekao je majstor trube i višestruku pobednik Sabora trubača u Guči.

Izvor:
“...U Srbiji samo krvava revolucija moze promeniti neke stvari!..”

Plasim se da u Han ni atomska bomba ne bi nista promenila... Ima mnogo “bubasvaba” i “miseva”, neko od njih bi mozda preziveo.
09 Maj, 2010, 17:17:29
Reply #1
  • Deda meraklija
  • Ocena: +200/-7
  • Hvala bogu shto sam ateista
Eeee, shto gi nesam vozach da vi'm bel' svet...svaka im chas'
"Motor je ochigledno seksualni simbol. To se naziva falusni simbol koji se krece. To je produzetak jednog tela, snaga koja se nalazi izmedju nogu"-Dr Bernard Dajmond sa univerziteta za kriminologiju u Kaliforniji