Welcome to Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Poll

Zvezda ili Partizan

Zvezda
24 (55.8%)
Partizan
18 (41.9%)
Neki drugi klub
1 (2.3%)

Total Members Voted: 42

Author Topic: Partizan ili Zvezda?  (Read 64701 times)

0 Members i 1 gost pregledaju ovu temu.

03 Decembar, 2008, 19:34:37
Reply #140
  • [Global Moderator]
  • Svedok istorije vladicinhan.com
  • Ocena: +230/-26
  Koje TE godine kad je Vujanić u CZ od 1998. do 2001.? Ja se i pored najžešćih umnih napora da se setim ko je taj Milisavljević nikako ne sećam (mora da je bija mnogo dobar). Sumnjam da bi se i ti setio da nisi googlao...
  I ako nije dovoljna afirmisanost to što vam je u derbiju dao 33 poena onda stvarno više ne znam kojim argumentima da ti objasnim da je Vujanić još u CZ bio formiran i afirmisan igrač i da je otišao zbog dugovanja od nekoliko hiljada maraka koje je CZ imala prema njemu. Ti pominješ neke igrače koji su bili daleko ispod Vujanićevog nivoa, posle čega se stvarno vidi da mnogo ostrašćeno ulaziš u ovu diskusiju a ne sagledavaš stvari realno.
“...U Srbiji samo krvava revolucija moze promeniti neke stvari!..”

Plasim se da u Han ni atomska bomba ne bi nista promenila... Ima mnogo “bubasvaba” i “miseva”, neko od njih bi mozda preziveo.
03 Decembar, 2008, 20:50:33
Reply #141
  • Starac Focho
  • Ocena: +109/-8
  • Svaki trud se isplati!!!
Malopre sam čuo na neku sportsku emisiju, samo nisam siguran da li je reč o fudzbal ili košarku, u glavnom najnovija rang lista, ali mislim da je za fudbal:
.....
.....
....
104. Partizan Beograd
...
...
(104+101=205)
205. Crvena Zvezda
...
...

Pa sad vi vidite još kolko puta treba da osvojite Evropu, da bi se približili do 100. mesto! :laugh:
Samo vi uživajte u starim podvizima, a mi za to vreme idemo napred!
Napred Partizan!
Prava pravda je SAVEST!
03 Decembar, 2008, 20:52:12
Reply #142
  • Starac Focho
  • Ocena: +75/-5
  • Samo vas gledam....
Ne zivi se na staru slavi Cigani,zaostajete za GROBARIMA i to mnogo wassat
Bolje da me mrze zbog onoga sto jesam,nego da me vole zbog necega sto nisam!
03 Decembar, 2008, 21:04:14
Reply #143
  • Ocena: +305/-62
  • DO WHAT YOU KNOW TO BE RIGHT
Malopre sam čuo na neku sportsku emisiju, samo nisam siguran da li je reč o fudzbal ili košarku, u glavnom najnovija rang lista, ali mislim da je za fudbal:
.....
.....
....
104. Partizan Beograd
...
...
(104+101=205)
205. Crvena Zvezda
...
...

Pa sad vi vidite još kolko puta treba da osvojite Evropu, da bi se približili do 100. mesto! :laugh:
Samo vi uživajte u starim podvizima, a mi za to vreme idemo napred!
Napred Partizan!

Aleksandre koji bre crni uspesi ste imali vi? Pa kad su u Srpski sport vedrili i oblačili Zečević, Bjekovi i Ćurković. Kolko li ste samo titula uzeli na njihove pozicije. A Čurković za ,,insajder,, ništa ne zna on je pao od krušku. Da nije žalosno bilo bi smešno.
I na autobus piše "Lasta" pa ne leti.....
03 Decembar, 2008, 21:13:38
Reply #144
  • Starac Focho
Pa u tome i jeste štos. Mi nismo napravili nikakav uspeh, a ipak smo tu negde. A vi što ste bili prvaci, što ste pa vi uradili? Od 1. na 205. mesto!? 
A što se tiče Bjekovića i ostlih, pa ša su bre oni mogli da nam doprinesu u Evropu?
Oni li su bili neki igrači, neki autoritet pa da imaju neku zaslugu?
Ovo 104. mesto su zaslužili igrači! Slažem se da nije nikakav uspeh, ali je ipak nešto s obzirom na to šta je sve proživela naša država a samim tim i fudbal.
Prava pravda je SAVEST!
03 Decembar, 2008, 21:19:29
Reply #145
  • [Global Moderator]
  • Ocena: +230/-26
  Ni 104. ni 205. u neku tamo godinu se ne zapisuju i ne pamte u istoriju, ali se zato prvo pamti i zapisuje!!!
« Last Edit: 03 Decembar, 2008, 21:26:09 by AlexTheGreat »
“...U Srbiji samo krvava revolucija moze promeniti neke stvari!..”

Plasim se da u Han ni atomska bomba ne bi nista promenila... Ima mnogo “bubasvaba” i “miseva”, neko od njih bi mozda preziveo.
03 Decembar, 2008, 21:23:05
Reply #146

A što se tiče Bjekovića i ostlih, pa ša su bre oni mogli da nam doprinesu u Evropu?
Aco ništa, ama baš ništa nisu mogli da vam doprinesu u Evropi, zato tamo niste i ništa osvojili, ali zato domaće prvenstvo bruke i sramete, šta vam je sve suđeno, kolko penala u vreme njihove vladavine su vam dosuđena od 80-90 minuta. Mislim strašno. to moćže i da se dokumentuje, postoji jedan lik u Hanu koji čuva svaki broj ,,Sportskog Žurnala,, i uredno vodi evidenciju o tome.
03 Decembar, 2008, 21:26:29
Reply #147
  Ni 104. ni 205. se ne zapisuju i ne pamte u istoriju, ali se zato prvo pamti i zapisuje!!!

Tako je Aleks, prvaci Evrope i Sveta ostaju za vjek i vjekova. Dok je sveta i fudbala pamtiće se ko je te 91 godine bio evropski šampion, bez ijednog poraza na tom putu. Alo momci bez ijednog poraza.
03 Decembar, 2008, 21:27:07
Reply #148
  • Starac Focho
Svaka čast! Daj Bože da već sledeće sezone ponovite stari uspeh! :laugh:

Prava pravda je SAVEST!
03 Decembar, 2008, 21:29:52
Reply #149
Može biti, može biti...........
03 Decembar, 2008, 21:34:33
Reply #150
  • Starac Focho
Pa sad baš da je tolko bila krađa i ne verujem. Pa ako je bila krađa i ako oni nisu znali da igraju fucu, pa kako su onda igrali evropske utakmice, kako smo prošli u LŠ, itd???
Mislim da i vi imate iste takve ljude, samo što ja ne pratim vaš strušni kadar i dešavanja van terena pa ne znam.
Prava pravda je SAVEST!
04 Decembar, 2008, 01:09:27
Reply #151
  • Novajlija
  • *
  • Ocena: +9/-2
  Koje TE godine kad je Vujanić u CZ od 1998. do 2001.? Ja se i pored najžešćih umnih napora da se setim ko je taj Milisavljević nikako ne sećam (mora da je bija mnogo dobar). Sumnjam da bi se i ti setio da nisi googlao...
  I ako nije dovoljna afirmisanost to što vam je u derbiju dao 33 poena onda stvarno više ne znam kojim argumentima da ti objasnim da je Vujanić još u CZ bio formiran i afirmisan igrač i da je otišao zbog dugovanja od nekoliko hiljada maraka koje je CZ imala prema njemu. Ti pominješ neke igrače koji su bili daleko ispod Vujanićevog nivoa, posle čega se stvarno vidi da mnogo ostrašćeno ulaziš u ovu diskusiju a ne sagledavaš stvari realno.

E brate moj...Ja ne moram da googlam da bih se neceg setio...A pogotovu ne za Milisavljevica...Mislim molim te...Suvisno je objasnjavati o kome se radi...A ti posto ne znas ti malo izgooglaj pa ces da vidis o kakvom se igracu radi...I ne samo za njega nego i za ostale igrace koje sam naveo...Nemam nameru da ti vise objasnjavam jer stvarno mi postaje dosadno...
Za Vujketa si reko da je bio najbolji...Eto ja sam ti dao nekoliko imena i sam si priznao da je jedan bio bolji...Samim tim smo dokazali da nije bio najbolji...Sto se afirmacije tice ja stvarno ne znam kako da nastavimo da vodimo diskusiju kad me ti ne razumes...A to ko stvari ne sagledava realno,to je pravo pitanje za razmisljanje...BTW mislio sam za sezonu 2000-2001...Zato sto je u toj sezoni imao najbolji ucinak u Zvezdi od tri koliko je na Malom Kalemegdanu boravio...Ispravite me ako gresim...Toliko od mene...

Pozdrav! drinking2
04 Decembar, 2008, 01:19:47
Reply #152
  • Starac Focho
  • Ocena: +101/-19
  • Revolucija
koja je SADA god?
IDITE U MISTER BRAUN TAMO UTORKOM IMATE DEVEDESETE!!!!!!!!!
 47b20s0 47b20s0 47b20s0 47b20s0 47b20s0 47b20s0

SVE STO IMAM TO JE BOJA TA CRNO BELA.....

PAO JE I EFES
Nekad sam bio neodlucan, a mozda i nisam
04 Decembar, 2008, 01:39:44
Reply #153
  • Deda meraklija
  • Ocena: +97/-26
  • Carpe diem
''Парни ваљак сецка, меље,... '' 47b20s0
Ja im reko': ako vlast postoji zbog onih koji je vrse onda meni tamo  nije mesto..... i  oni me smeniše !!! 
04 Decembar, 2008, 01:46:42
Reply #154
  • Moderator
  • Starac Focho
  • Ocena: +148/-32
  • TJM!
Што неко не баци коментар за фудбал? Брука дали сте само 1 гол, а ми прошле године 2... зато више не учествујем у расправи јер смо јадни да не можемо јадније, кипарска лига је за копље испред наше... некад би нам 3-4 екипа из шпаније или италије била јачи тренинг а сад туга. Ма боли ме брига више за нашу лигу, кад из фудбала изађу мишковићи, танасијевићи, зечевићи, ћурковићи и остала балаврудија тек тад ћу да почнем да пратим...
Репрезентација нам гура лепо, само гледам како ће и то да се упропасти...
Eisai sto myalo, kati magiko.. Opou pas esy tha mai panta egw na sou tragoudw.. Thryle ole ole, thryle ole ole.!!!!!
04 Decembar, 2008, 02:50:26
Reply #155
  • Starac Focho
  • Ocena: +251/-27
Cestitam vam grobari..niste losi...mozda ce i nas pobedite u sledeci kosarkaski derbi!

Nino, ne predaj se tako lako, momce...
glavni, pomocni i kondicioni trener ST.K. Morava Vladicin Han
04 Decembar, 2008, 03:54:29
Reply #156
  • Moderator
  • Starac Focho
  • Ocena: +148/-32
  • TJM!
Само мислим да је цела ова расправа бесмислена... фудбалери Звезде и Партизана најбољи другари, отварају се заједничка предузећа, праве се малверзације, вође навијача кућни пријатељи! А ја треба да се свађам овде са другари, зашто?

И да ми понуде милионе, билионе, не бој се ти Звездо, остаћу крај тебе!
Eisai sto myalo, kati magiko.. Opou pas esy tha mai panta egw na sou tragoudw.. Thryle ole ole, thryle ole ole.!!!!!
04 Decembar, 2008, 09:10:07
Reply #157
  • Stariji meraklija
  • Ocena: +25/-1
  Ni 104. ni 205. se ne zapisuju i ne pamte u istoriju, ali se zato prvo pamti i zapisuje!!!

Tako je Aleks, prvaci Evrope i Sveta ostaju za vjek i vjekova. Dok je sveta i fudbala pamtiće se ko je te 91 godine bio evropski šampion, bez ijednog poraza na tom putu. Alo momci bez ijednog poraza.

Dragi grobari,
Mi pamtimo Tokio i Bari,
a Vi samo FK Fljamurtari!
Do svega ovoga ne bi doslo da je Pera na vreme otisao u policiju!
04 Decembar, 2008, 09:11:42
Reply #158
  • Stariji meraklija
  • Ocena: +25/-1
I Franju, naravno...
Do svega ovoga ne bi doslo da je Pera na vreme otisao u policiju!
04 Decembar, 2008, 09:37:57
Reply #159
  • Starac Focho
Što li više filozofirate da mi je da znam!
Samo se tešite! Evo ja Vama (ciganima) svečano priznajem da ste bolji u svaki sport!
Samo napred, budite najbolji i osvojite sve što može da se osvoji!
Ako ne osvojite onda ću da budem vrlo tužan!
(Prvi ispit baš u fudbalu! Sledi košarka, vaterpolo, tenis. Dovoljno je!)
Srećno!

P.S. Ja sam bio mnogo mali tako da se i ne sećam kad ste osvojili svet, ali nema veze će vam verujem!
A od kad znam za sebe niste ostvarli ni jedan rezultat za pamćenje!
I svaka čast vernim navijačima Crvene Zvezde, ali onim starijim, koji pamte uspehe. (i žive od istorije)
Prava pravda je SAVEST!