Welcome to Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Poll

Zvezda ili Partizan

Zvezda
24 (55.8%)
Partizan
18 (41.9%)
Neki drugi klub
1 (2.3%)

Total Members Voted: 42

Author Topic: Partizan ili Zvezda?  (Read 64700 times)

0 Members i 1 gost pregledaju ovu temu.

16 Maj, 2007, 13:41:33
Reply #60
  • [Administrator]
  • Svedok istorije vladicinhan.com
  • Ocena: +290/-13
  • Rad, rad i samo rad. Pa kolko izdržim!
    • VladicinHan.com
Dobro ,dobro videćete vi kad ode Bjeković :)
Ä?estitam u svakom sluÄ?aju.
16 Maj, 2007, 16:48:33
Reply #61
  • [Global Moderator]
  • Deda meraklija
  • Ocena: +5/-0
bravo Zvezdo,lepo je danas biti Delija
28 Maj, 2007, 21:07:15
Reply #62
  • Deda meraklija
  • Ocena: +8/-2
  • niko ne moze da zna sta to sapuce vetar!!!
JO?  JEDNA POBEDA I TITULA I OPET TI SI PRVA POSTALA. SVUDA SMO TE PRATILI I VERNO BODRILI ZA TVOJU SLAVU DANAS PEVAMO......................ALEALEALEALEALEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)
21 Jun, 2007, 19:33:09
Reply #63
  • Starac Focho
  • Ocena: +101/-19
  • Revolucija
milan gurovic dobio ponudu iz spaniju da glumi glavnu ulogu u neku seriju ;D ;D ;D ;D
Nekad sam bio neodlucan, a mozda i nisam
21 Jun, 2007, 21:56:05
Reply #64
  • Deda meraklija
  • Ocena: +12/-5
walter pa jedjesh gomna!!!
__§§§§§__§§§§__§§§§§__
_____§§__§§§§__§§_____
_____§§__§§§§__§§_____
__§§§§§__§§§§__§§§§§__
_________§§§§_________
§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§
§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§
_________§§§§_________
__§§§§§__§§§§__§§§§§__
_____§§__§§§§__§§_____
_____§§__§§§§__§§_____
__§§§§§__§§§§__§§§§§__
_________§§§
23 Jun, 2007, 00:09:07
Reply #65
  • [Global Moderator]
  • Ocena: +230/-26
Ko??arka??ko prvenstvo nam traje du??e od NBA to nikad nije bilo???
“...U Srbiji samo krvava revolucija moze promeniti neke stvari!..”

Plasim se da u Han ni atomska bomba ne bi nista promenila... Ima mnogo “bubasvaba” i “miseva”, neko od njih bi mozda preziveo.
23 Jun, 2007, 01:21:49
Reply #66
  • [Global Moderator]
  • Deda meraklija
  • Ocena: +5/-0
glumci ili ne al konaÄ?no pobedismo  ;) :D ;D
23 Jun, 2007, 17:22:16
Reply #67
  • Starac Focho
  • Revolucija
kakva namestaljka
24 Jul, 2007, 15:05:37
Reply #68
  • Starac Focho
  • Revolucija
veceras u 20:45 inter  vs  PARTIZAN ima prenos na tv avalu O0 O0 O0

prijateljska utakmica  ;D ;D ;D ;D
30 Septembar, 2007, 05:53:30
Reply #69
  • Novajlija
  • *
  • Ocena: +1/-0
I bi 131. derbi, a na njemu evropski fudbal...Duel dva najbolja tima na ovim prostorima pružio je sve što može da se očekuje od jedne fudbalske utakmice - uzbuđenja, lepotu, poteze, golove, preokrete, mnogo trčanja, crvene kartone...Posebna priča su navijači Partizana, koji su večeras bili ne 12, već 12 i 13 igrač. Svojim bodrenjem svih 90 minuta pokretali su crno-bele i kada je sve izgledalo izgubljeno, da bi na kraju zajedno sa igračima slavili bod koji mnogo znači crno-belima u nastavku prvenstva.Slobodna procena vašeg izveštača, onako kroki - viđen je jedan od najlepših derbija, kojih se ne bi postideli ni mnogi evropski klubovi. Da je ovakav fudbal viđen, recimo na derbiju Real - Barsa, pričalo bi se o tome danima, ovako, mnogi tzv stručnjaci će, kao što je i običaj kod nas, proceniti, da je ovo bio jedan od slabijih derbija. Ali neka - pas laje vetar nosi, a crno-belima i dalje taj vetar duva u leđa.          (preuzeto sa www.partizan.co.yu) drinking2
30 Septembar, 2007, 06:09:01
Reply #70
  • Novajlija
  • *
  • Ocena: +1/-0
Меч је почео врло офанзивно. Партизан је имао више лопту у свом поседу и први је дошао до шансе, али је шут Јоветића успео да изблокира Гај. Три минута касније Јестровић је био у шанси, али је Божовић зауставио ударац главом нашег нападача након лопте коју је пред гол из слободног ударца убацио Милијаш.

Јестровић је у првом полувремену имао још три солидне прилике да се упише у стрелце, али је у сва три наврата био непрецизан. Наша одбрана је доста лако заустављала нападе вечитог ривала, а из контранапада и прекида је опасно угрожавала гол домаћина.

Тако је у 32. минуту Короман после дриблинга успео да се избори за позицију за ударац, лепо циљао супротан угао и матирао Божовића за ерупцију одушевљења на северној трибини.

Домаћин је покушавао што пре да дође до изједначења, али осим покушаја Тошића и Мореире из веће удаљености није било већих опасности по гол веома сигурног Ранђеловића.

Звезда се у другом полувремену усредсредила на одбрану гола. Партизан је имао иницијативу, али не и праве шансе за гол јер је наша одбрана, предвођена Ранђеловићем добро затворила све прилазе голу.

Међутим, у 67. минуту домаћин долази до изједначења. Мореира се након продора по десној страни ослободио Гаја, одиграо пас ка Јоветићу у средини казненог простора, а овај је снажним ударцем сместио лопту под пречку.

Уследила је узбудљива завршница, а све се завршило поделом бодова. Наша екипа је до новог вођства стигла у 76. минуту када је Короман рутински завршио лепу акцију у којој су учествовали Јестровић и Милијаш.

На жалост, кратко је трајала предност Црвене звезде. Домаћи су извели брзу и једноставну акцију у којој су Јоветић и Мореира изиграли одбрану наше екипе и овај други је са пар метара лако изједначио резултат.

Партизан је појачао притисак у завршници меча, али је резултат остао непромењен. Треба рећи да је Огњен Короман искљућен два минута пре краја када је због неспортског понашања зарадио други жути картон, а из истог разлога је ван терена морао и Лукаш у надокнади времена иако је као замењен играч седео на клупи за резерве.   (preuzeto sa www.fc-redstar.net)
27 Novembar, 2008, 16:32:19
Reply #71
  • Moderator
  • Starac Focho
  • Ocena: +148/-32
  • TJM!
  Pošto je tema Euroliga otišla u smeru prepucavanja navijača jednog i drugog kluba, ovde otvaram diskusiju za navijače jednog i drugog kluba i njihova međusobna prepucavanja (u granicama normalnog, ili dozvoljenog).
  Anketa će i na malom uzorku forumaša pokazati koliko ima jednih, a koliko drugih navijača na forumu.

Какви коментари дајем ??? јесам реко свака част? не разумем...

А што се тиче да дођем у пионир на евролигу...доћићу али кад игра Звезда... Зар се је заборавило која је највећа армија навијача на балкану? Видите празну халу кад игра Звезда и одма летите, људи није тајна - бојкот је, али чисто сумњам да ће још дуго да траје. Ја сам био у пун пионир пре бојкота, ми смо напунили пионир на женску одбојку прошле године људи... А од евролигу смо далеко, далеко пре свега због начина бодовања...

<a href="http://www.youtube.com/v/QJgZB326r7Y&amp;hl=en&amp;fs=1" target="_blank" class="new_win">http://www.youtube.com/v/QJgZB326r7Y&amp;hl=en&amp;fs=1</a>

<a href="http://www.youtube.com/v/abReZg2afaQ&amp;hl=en&amp;fs=1" target="_blank" class="new_win">http://www.youtube.com/v/abReZg2afaQ&amp;hl=en&amp;fs=1</a>

<a href="http://www.youtube.com/v/9cx4iI-OLJc&amp;hl=en&amp;fs=1" target="_blank" class="new_win">http://www.youtube.com/v/9cx4iI-OLJc&amp;hl=en&amp;fs=1</a>

<a href="http://www.youtube.com/v/MDP7OQXHUWg&amp;hl=en&amp;fs=1" target="_blank" class="new_win">http://www.youtube.com/v/MDP7OQXHUWg&amp;hl=en&amp;fs=1</a>

« Last Edit: 28 Novembar, 2008, 19:10:34 by AlexTheGreat »
Eisai sto myalo, kati magiko.. Opou pas esy tha mai panta egw na sou tragoudw.. Thryle ole ole, thryle ole ole.!!!!!
27 Novembar, 2008, 17:23:49
Reply #72
  • Stariji meraklija
  • Ocena: +56/-19
Znam da je ovo van teme,ali Nino armija navijaca??O cemu ti to....Pitam se samo o kom bojkotu se radi,jer imate dobru ekipicu slavnog trenera....Koga sad bojkotujete?Koktu sponzora?smejanje
Sve je lako biti osim covek...
Izdrzati to je temelj vrline...
Zivot nam vraca ono sto mi drugima dajemo....
Nikad nije ni bilo ono sto je bilo...
27 Novembar, 2008, 17:47:17
Reply #73
  • Moderator
  • Starac Focho
  • TJM!
Хаха ово је смејање... хааха lol оћеш да кажеш да немамо армију навијача ??? доказано је да 2/3 Сербије навија за Звезду... А бојкот се односи на ућешће клуба у НЛБ лиги.
Eisai sto myalo, kati magiko.. Opou pas esy tha mai panta egw na sou tragoudw.. Thryle ole ole, thryle ole ole.!!!!!
27 Novembar, 2008, 20:22:37
Reply #74
  • Stariji meraklija
  • Ocena: +56/-19
2/3!!!??66posto??? Nino po istrazivanjima broj navijaca u Srbiji je 2,5milona ljudi navija za zvezdu,2miliona za Partizan.
Mi grobari smo svesni toga....I kada tim gubi i kada pobedjuje,mi smo uz njih!!!Trebao si da vidis kako se bodri tim posle poraza od CSKA ili Sampdorije(45min posle utaklmice Jug je navijao i pevao)Delegat utakmice je prokomentarisao da nigde nije video nista slicno.Evroliga je liga odabranih,a gde ste vi bili zadnjih tri godina od kad su se sakupljali bodovi....Da znam,znam KK"Sledeca Sezona" A sto se grobara tice mi nismo kopleksasi prihvatamo realnost ali moras da shvatis da je ovih 2miliona bilo i ostalo uz klub....Jos nesto....Po istrazivanjima broj grobara je u stalnom porastu dok broj zvezdinih navijaca stalno pada...Nije bitno da si masa vec da si DASA....A mi Grobari,mi smo DASE...I necu da cujem da to nije istina..Sve se videlo na zadnja 2 derbija na marakni kada ste bili duplo vise,a stadionom je jecala pesma Oooo Partizane volimo te srcem svim...Toliko je jako odjekivalo da se niste culi...Raspitaj se malo kod tvojih zasto vas vodja Savija udarao samare ciganima na Severu za vreme derbija...A kad saznas zasto onda se vise neces hvaliti da ste brojniji...VR BRATE..Pozz za brata Nina od Pasu i Mlasu!!!Odomo na Standard drzi nam palcevi...
Sve je lako biti osim covek...
Izdrzati to je temelj vrline...
Zivot nam vraca ono sto mi drugima dajemo....
Nikad nije ni bilo ono sto je bilo...
27 Novembar, 2008, 20:26:14
Reply #75
  • Starac Focho
  • Ocena: +75/-5
  • Samo vas gledam....
Tako je SFRJ,mi grobri uvek bodrimo nas tim,do kraja zivota smo a njim...
Bolje da me mrze zbog onoga sto jesam,nego da me vole zbog necega sto nisam!
27 Novembar, 2008, 20:58:06
Reply #76
  • Moderator
  • Starac Focho
  • TJM!
Па добро бре јеси ти нормалан ??? можда сам мало претерао са 2/3 али ево ти податак
Prema nalazima istrazivanja Medium Indeks Galup preduzeca za istrazivanje javnog mnjenja, FK Crvena zvezda u Srbiji, bez teritorije Kosova, ima 3.077.000 navijaca.

Anketa sprovedena na terenu i to na standardnom uzorku od 1200 ispitanika, pokazala je da za crveno-bele navija 37,9 odsto odrasle populacije, od toga 39,7 odsto uzrasta od pet do 18 godina.

Na pitanje koliko su strasni simpatizeri naseg najtrofejnijeg kluba, njih 16 odsto se deklarisalo kao "vatreni", 33 odsto kao "umereni" a 29 procenata ispitanih izjasnili su se kao "meki" navijaci. Sve slabiji kvalitet domaxe lige doprineo je da opadne broj poklonika manjih klubova i da se glavne navijaxke emocije usredsrede ka centralnim klubovima, koji su u stanju da prate standarde vrhunskog fudbala - jos jedan je od zakljucaka "Galupa".

Od ukupnog broja anketiranih, njih 34,9 procenata izjavilo je da nemaju klub za koji navijaju, dok 27, 2 odsto ispitanih navija za "neki drugi klub".

"Engleska ima 59 miliona stanovnika od kojih 11,8 miliona navija za Mancester Junajted. Spanija ima 39 miliona zitelja od kojih 7,9 miliona navija za Real. Gledano okom statistike ispada da Crvena zvezda ima vise navijaca od pomenutih evropskih velikana"

На страну спортски успеси али свако поређење Делија и Гробара је смешно, далеко смо испред вас и по организацији и бројности, кад ће те да направите кореографију као нашу ??? како вам и гласи слоган "за друге се навија партизан се воли", лепо наставите да волите партизан на то имате право а пустите друге да навијају и немој се курчите  Thankyou

Мислите да сте измислил топлу воду што сте остали после утакмице да певате...

ВИ СТЕ САМО ЛОША КОПИЈА НАШЕГ СЕВЕРА !!!

27 Novembar, 2008, 21:01:12
Reply #77
  • Starac Focho
  • Ocena: +75/-5
  • Samo vas gledam....
Ne,ne,Sever je losa kopija Juga,mnogo losa.....
Bolje da me mrze zbog onoga sto jesam,nego da me vole zbog necega sto nisam!
27 Novembar, 2008, 21:06:36
Reply #78
  • Ocena: +305/-62
  • DO WHAT YOU KNOW TO BE RIGHT
Tako je SFRJ,mi grobri uvek bodrimo nas tim,do kraja zivota smo a njim...

JUGOSLOVENI
I na autobus piše "Lasta" pa ne leti.....
27 Novembar, 2008, 21:12:24
Reply #79
  • Moderator
  • Starac Focho
  • TJM!
Саленце па како копија може да испадне већа и лепша од оригинала ??? немој тако... ви сте били на телевизор са пиштољи, ви сте *cenzura* Парангала... најјачи сте. Навијачи Црвене Звезде су највећа невладина организација у земљи, сети се само ко је и са које трибине кренуо у рат 1992 ??? ко је срушио Милошевића 2000 ???
« Last Edit: 27 Novembar, 2008, 21:33:52 by ericviking74 »