Welcome to Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Author Topic: Peticija han?ana zbog poskupljenja kablovske  (Read 1816 times)

0 Members i 1 gost pregledaju ovu temu.

20 Mart, 2008, 19:53:48
  • [Global Moderator]
  • Svedok istorije vladicinhan.com
  • Ocena: +230/-26
Peticija hančana zbog poskupljenja kablovske

Kablovski operater "Kopernikus" od januara povećao je TV pretlatu sa 300 dinara na 550, što je izazvalo nezadovoljstvo građana. Poskupljenju većem od 80 odsto protivi se i jedan broj odbornika SO Vladičin Han, sa Novom Srbijom na čelu, ali ta tačka nikako da dođe na red lokalne skupštine.

Građani, sa oko 100 potpisa, preko odbornika NS dostavili su SO peticiju, kojom traže da se cena pretplate za kablovsku TV smanji. Odbornik Ivica Petrović (NS) zvanično je od opštinskog rukovodstva i komisije koja je odlučivala o izboru izvođača radova na tim poslovima, zatražio obrazloženje pod kojim uslovima je izabran aktuelni operater i ko je potpisao ugovor.

Kako je i sednica od 17. marta, zbog nedostatka kvoruma prekinula rad, odgovore će morati da sačeka neko naredno zasedanje.

Zvezdan Milovanović, iz "Kopernikusa", kategorično odbija mogućiost za umanjenje pretplate. Prema njegovim rečima, "Kopernikus" može da ponudi samo jedan ustupak korisnicima, a to je da im omogući tzv. stanje mirovanja.

Priključak

- Ni sadašnja cena nije ekonomska. Niža je za 10 odsto u odnosu na druga mesta u Srbiji, gde imamo i po više desetina hiljada korisnika, kao što je to na primer u Nišu, a u Vladičinom Hanu ih je 1.500. I cena priključka za pretplatnike koji su udaljeniji ovde je niža u odnosu na druge opštine objašnjava Milovanović.

Vladičin Han, Novosti, AVP, četvrtak, 20. mart 2008.

Izvor: Agencija VranjePress
“...U Srbiji samo krvava revolucija moze promeniti neke stvari!..”

Plasim se da u Han ni atomska bomba ne bi nista promenila... Ima mnogo “bubasvaba” i “miseva”, neko od njih bi mozda preziveo.
24 April, 2008, 19:37:27
Reply #1
  • Starac Focho
  • Ocena: +101/-19
  • Revolucija
moj savet kupi satelitsku karticu i gledaj dzabe banana2
Nekad sam bio neodlucan, a mozda i nisam
11 Maj, 2008, 17:56:10
Reply #2
  • Starac Focho
  • Ocena: +462/-148
...pa dobro...i ako kupi satelitsku...nece biti dzabe...a posle ce morati i kartice da kupi za sve TV programe koje zeli da gleda....i opet ce moci da gleda samo satelitske programe domacih programa...
Uostalom, ako vam je za utehu,(mada sumnjam da jeste) ja vec 5 godina placam kablovsku 600 din. u okviru koje imam 70 tv programa, a od toga su samo 12 na srpskom jeziku, a ostali su na madjarskom. Izmedju ostalog ima 3-4 nemacka kanala kao i 3-4 kanala na engleskom jeziku.
 :-\ :-\ :( :( whiteflag whiteflag

Inside my heart is breaking,
My make-up may be flaking,
But my smile still stays on... ;)

Mielott iteletet mandasz valakirol setal nehany kilometeret a cipovolen...