Welcome to Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Author Topic: Uputstvo za pristupanje politi?koj partiji  (Read 21131 times)

0 Members i 1 gost pregledaju ovu temu.

16 Septembar, 2010, 18:09:14
  • [Global Moderator]
  • Svedok istorije vladicinhan.com
  • Ocena: +230/-26
Uputstvo za pristupanje političkoj partiji

Ukoliko ste nekad iz ko zna kojih razloga dobili želju da pristupite nekoj političkoj partiji, a niste znali kako ili pak niste znali kako da to najefikasnije uradite sledi uputstvo sa citatom iz jedne od tema na forumu po moj merak.

Na dan pristupanja odma nahvalite rukovodeĆi organi stranke, o onija drugi nakudite na najpopularnije mesto u Han tj. na forum i cepajte
  drinking2

Zdravo, dragi forumasi!
Registrovao sam se na ovaj forum iz samo jednog razloga! Evo javno ga iznosim!
Hocu da podrzim sve ono sto radi a narocito nacin na koji radi DS u Hanu ili kako ovde neko napisa Dada i Nesa!
Podvlacim da je nacin veoma bitan, bar iz mog ugla gledanja na stvari!
Dadu ne poznajem a Nesu poznajem i kazem vam: Okolnosti u kojima radite su vanserijske, bez lazne skromnosti ili potrebe da vam laskam! Raditi sa ljudima sa kojima vi radite prevazilazi pojedinacne ljudske kapacitete u smislu granica izdrzljivosti pre svega mentalne!
Probacu da ih poredjam po gadosti i neljudskosti:
1. Avram Stanojevic (i djavo bi mu pozavideo na pokvarenosti)
2. dr Stana Miljkovic (odlican ali ne i svez satelit Avramu)
3. Dragan Dimitrijevic (licemeran, pokvaren, dvolican, nepouzdan, NIKAKAV)
Zatim po nestrucnosti (obrazovnoj ili stecenoj) i neznanju (teorijskom ili prakticnom):
1. Zoran Stojanovic (ako je on procitao dve knjige u svom zivotu ja cu da otvorim biblioteku)
2. Zoran Ljubisavljevic (manipulator vrlo vest koji je naucio par definicija i vesto se koristi njima)
3. Dragan Milosavljevic (ovaj je za primer, sve zna i NISTA NEZNA)
Pa i po domacinskim vrednostima:
1. dr Sladjan Marinkovic (onaj ko ne drzi do svoje porodice ne moze ni do boljitka drugih)
2. Branislav Miljkovic (sve je naucio i probao al domacin da bude nikako)
3. Vlastimir Randjelovic (cudo od starca)
A evo i po politickim ambicijama:
1. Miljan Stojanovic,
2. Goran Mladenovic,
3. Ivica Petrovic,
Ovde je po razlicitim kriterijumima poredjano 12 vasih saradnika ili nesaradnika!
Moj duboki naklon i postovanje!
I poziv Hancanima da se probude iz dubokog i decenijskog sna!
I poziv DS-u da nastavi! Zaceli ste veliku stvar gospodo! Isterajte je do kraja! Upravo na TAJ VAS nacin!
Cudan, neobjasnjiv, nepredvidiv, lukav, velepametan!
Koji uspeva samo ako su ljudi koji ga sprovode sastavljeni od materijala poput vaseg!
Svako drugi iole normalniji bi odustao daleko ranije!
Resen da se aktiviram srdacno vas pozdravljam!
Nisam stranacki opredeljen! Makar nisam bio do utorka tj. sednice Skupstine! Pristupnicu sam popunio danas u prostorijama Demokratske stranke!
“...U Srbiji samo krvava revolucija moze promeniti neke stvari!..”

Plasim se da u Han ni atomska bomba ne bi nista promenila... Ima mnogo “bubasvaba” i “miseva”, neko od njih bi mozda preziveo.