Welcome to Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Author Topic: Horor kod Vladi?inog Hana: Sin na?en mrtav, majka u teškom stanju  (Read 4237 times)

0 Members i 1 gost pregledaju ovu temu.

29 Oktobar, 2010, 19:40:57
Reply #20
  • [Global Moderator]
  • Svedok istorije vladicinhan.com
  • Ocena: +0/-0
  • Imam svoj mali svet, i oko njega kineski zid...
Danas je bila reportaža o ovom slučaju na PRVA TV u emisiji Exploziv. Ko nije gledao može da pogleda reprizu koja je na programu PRVE TV od 23:20 časova.
29 Oktobar, 2010, 21:11:11
Reply #21
01 Novembar, 2010, 03:15:07
Reply #22
  • Deda meraklija
  • Ocena: +27/-1
  • dobro jutro dzezeri
Ja sam poznavao Vlastu , radio je u "Crepanu" , vidjao sam ga onda skoro svaki dan i verujte mi bio je mnogo dobar covek , jeste i onda bio bolestan i iznemogao , neznam od cega ali je bio propao , mnogo , jos pre par godina ali je bio i ostao u mojim ocima mnogo ugledniji od mnogih koje ovde vidjam , da se tako nesto desilo nekom drugom coveku , neverujem da bi , ON , kao vecina , trcao sa dnevnom stampom u ruci kao da je izvuko sesticu na loto i mahao zadovoljno i nasao zadovoljstvo u tome , NE ON TAKAV NIJE BIO !!!!!!!!!!
Kolko ja razumem, njegova je MAJKA gedala kako on umire , ma kakav on bio , onda je gledala sve ostalo, narednih neznam kolko dana !!!!!!!
Onda je bila potrebna obdukcija da se ustanovi od cega je ona umrla !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ko je kriv!????????

SVI DO JEDNOG !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

P...A TO JE POLNI ORGAN , P...A TO JE KARAKTERNA OSOBINA!!!!!!!!!                     
pioniri maleni na??ega reona nas ima tacno pola bataljona