Welcome to Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Author Topic: Lady Kate (Ukraine) [Artillery] ++ TECH a TECH DJz / 25.03.2011. x-Lagoom  (Read 931 times)

0 Members i 1 gost pregledaju ovu temu.

20 Mart, 2011, 16:32:34
  • Deda meraklija
  • Ocena: +59/-28
25.03.2011. x-Lagoom / Lady Kate (Ukraine) [Artillery]

Main Room / Techno / Hard Techno / Hardcore:

Lady Kate [Artillery] / Kiev, Ukraine
Igor [TECH a TECH DJz] / Belgrade, Serbia
Steve [TECH a TECH DJz] / Belgrade, Serbia
Culex / Belgrade, Serbia

Mlada i talentovana, Lady Kate, svojom veštinom mixanja, veoma brzo uvrstila je sebe u sam vrh Ukrajinske hard techno scene. Kruna njenog rada jeste titula najboljeg ženskog DJ-a 2008. i 2009. u Ukrajini po djane.com.ua sajtu, a zasluženo je dobila i Patipa Club Award 2009. kao i Best Girl DJ Arena Vxlam Award 2008 - titulu. Nek vas ne zavara njen izgled, Lady Kate pušta Hardcore!
Njene žurke pod nazivom “Evil Diamonds”, na kojima je ugostila zvezde poput Angerfist, Neophyte, Tommyknocker, Radium, Hellfish, DJ Amok, Sandy Warez, Waldhaus, Stormtrooper i mnogi drugi, utemeljile su Hard Techno i Hardcore zvuk u Ukrajini.
Kao DJ, Lady Kate svojom seksipilnošču i energičnim miksanjem, vodi masu u kolektivnu ekstazu. Njeni setovi poznati su po izvanrednom drajvu koji je prodrmao podijume širom Evrope.
Nastupala je u Rusiji, Belgiji, Holandiji, Egiptu, Španiji, Austriji, Nemačkoj, Mađarskoj, Češkoj, Slovačkoj itd. i na fesivalima kao što su Qontinent, Kazantip...

Lazy room // Progressive room:

DJane Zla // Sick Crew b2b DJane Becky // BG
DJ Mare // Prototype // Rising-Grooves
DJane Lexy // Paragraphic Eq b2b DJ Mare // Prototype // Rising-Grooves
DJane Lexy // Paragraphic Eq
DJ Mokiwa b2b DJ Wuchko // Soundscape

Pretprodaja karata od 1.Marta: Sva prodajna mesta EVENTIM-a.

TECH a TECH Djz

http://www.youtube.com/watch?v=CTdUpuNyNwM&feature=player_embedded
20 Mart, 2011, 16:34:55
Reply #1
  • Deda meraklija
  • Ocena: +59/-28
Ako neko sa foruma pozeli da prisustvuje, neka mi se javi privatnom porukom za besplatne karte!