Welcome to Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Author Topic: Support for Muammar al Gaddafi from the people of Serbia  (Read 2430 times)

0 Members i 1 gost pregledaju ovu temu.

07 April, 2011, 17:46:30
  • Moderator
  • Starac Focho
  • Ocena: +101/-19
  • Revolucija
Ова група је направљена како би се пружила подршка либијском народу и њиховом вођи Муамеру ел Гадафију у борби против Америке и прозападних сила !!!

http://www.facebook.com/pages/Support-for-Muammar-al-Gaddafi-from-the-people-of-Serbia/143360419060495
Nekad sam bio neodlucan, a mozda i nisam
08 April, 2011, 19:37:30
Reply #1
  • Moderator
  • Starac Focho
  • Revolucija
Sinoc negde oko 22h javio mi se Gadafi direktnom linijom iz Tripolija. Kaze da je sve ok, ima malih problema sa pobunjenicima ali ce se resi sve za neki dan. Cuo je za podrsku na forumu i reko je da ce da se oduzi cim se zavrsi ova komedija od napada na Libiju. Citiram njegove reci : ' Uspesno odolevamo napadima ovog NATO-a, hvala svima na podrsci, posebno forumasima koji su uz mene... Kada se zavrsi sve, kljucnu ulogu u obnovi Libije imace pre svih Hancani, zahvaljujuci mojim dobrim odnosima sa predsednikom V.Hana nadaleko poznatog i u Libiji... Narod Libije bice mu vecno zahvalan zbog otvaranja fabrike johambina u uzem centru Bengazija.... Forumasi voli vas Gadafi!!! '.
Nije mogo duze da prica prisluskuju ga CIA i KGB... Toliko za sada, cim se sledeci put javi bicete obavesteni.
09 April, 2011, 00:08:47
Reply #2
  • Deda meraklija
  • Ocena: +207/-65
  • .
Pridruzujem se podrsci mladog komuniste i ruso-libovila, gospodina Jacka. mislim da hitno treba da se prekine nepravedna agresija Odisejeva zora, koja je predvodjena zlocinackim umovima nama dobro poznatim jos iz 99-te godine. a svi znamo da je jedini cilj da se americki camuga i francuski klempa napiju crne africke krvi koja kulja iz sredine zemlje.

nadam se da drug Gadafi cita i ovo... i da si se setio da mu kazes da na forum ima neki da radiv u tu obnovu...ako nisi, onda da ga je*** i lajkovao sam te na fejs
09 April, 2011, 03:13:01
Reply #3
  • Moderator
  • Starac Focho
  • Revolucija
Ne brini Popovicu, obavesten je Gadafi o tvojim sposobnostima! Ali izgleda da je samo on obavesten...
Posto Srbija nije obavestena o sposobnostima mladih ljudi, moracemo svi da odemo u Libiju da radimo...
Da bi za nekolko godine bili u emisiji Mire Adanje-Polak, da objasnimo kako ovde nismo dobili sanse...

Cilj klempe i camuge je jasan, ali nema ko da ih spreci...
Odakle pobunjenicima tenkovi i avioni? Cutimo....
Napali nas Americki indijanci i NATO 99-te, mislili ima i kod nas nafta....

Gadafi samo gazi pravac u Bengazi!!! Ocekujemo te na Hanski bazen uskoro.
« Last Edit: 09 April, 2011, 03:15:51 by Jack Daniel »
09 April, 2011, 12:09:10
Reply #4
  • Stariji meraklija
  • Ocena: +4/-16
Ne brini Popovicu, obavesten je Gadafi o tvojim sposobnostima! Ali izgleda da je samo on obavesten...
Posto Srbija nije obavestena o sposobnostima mladih ljudi, moracemo svi da odemo u Libiju da radimo...
Da bi za nekolko godine bili u emisiji Mire Adanje-Polak, da objasnimo kako ovde nismo dobili sanse...

Cilj klempe i camuge je jasan, ali nema ko da ih spreci...
Odakle pobunjenicima tenkovi i avioni? Cutimo....
Napali nas Americki indijanci i NATO 99-te, mislili ima i kod nas nafta....

Gadafi samo gazi pravac u Bengazi!!! Ocekujemo te na Hanski bazen uskoro.

To majstori,…. Mašta može svašta,..... Jedino Vas strah može spračiti da mislite!  I zato nemojte da se plašite! 

Sa Moamera do konačne pobede !!!

PS: Jack, interesuje me ova investicija u Bengazi, naš precednik što je napravio fabriku za johambin,... kako se pakuje ? U tabletke eli ampule,... i mož li se uveze u Srbiju ? I kakva je toj investicija,  grinfild eli braunfild ??? Čiji je kapital ?  sadotenis

Istina je najjace oruzje !!!
09 April, 2011, 15:41:49
Reply #5
  • Moderator
  • Starac Focho
  • Revolucija
To za fabriku precednika da pitas, ali on ne odgovara na pitanja. Inace nas precednik je investirao i u ekologiju Hana, zatvorene su sve fabrike i sad ce da se cisti Morava pa ce Han da bude pravo mesto za penzioneri.... Mogla bi sa tu foru za penzioneri da profitira opstina...
 Kao npr. Han je Vas RAJ, docekajte ovde kraj  rastaman2

Sad procita da su Gadafijevi piloti SRBI... Gadafi do konacne pobede!!!
09 April, 2011, 21:18:31
Reply #6
  • Deda meraklija
  • Ocena: +207/-65
  • .
gosn Bili , mi se, bar ja se uopste ne salim u vezi sa Odisejevu zoru. a poznavajuci druga Jacka znam da se on tek ne sprda, narocito ne sa ovako ozbiljne teme. mozda malo ovo za cigani sto je teo da kaze pa se predomislio...

a u to za pilote Srbe nimalo ne sumnjam jer je nadaleko poznato da su nasi piloti najbolji. u to sam se i licno uverio kad sam letos putovao sa JATov avion iz nemacko..avion samo sto se ne raspadne, zicee mu poispadale, srafovi gi nema na krila, ali pilot vozi improvizuje, dovija se. i to ga tera na 10 km mnm! i nijedan pad! a na amerikanca mu das nov avion, i on se uljacka gore medju oblaci ...jos ako je nevidljiv avion,uuu...

tako da ja verujem da ce NAS drug Moamer  uz pomoc srpskih pilota i ogranicenu inteligenciju amerikanaca da pobedi zle gramzive sile, makar onoliko koliko je Sloba pobedio! pa pogledajte samo koliku podrsku ima u narodu...

http://youtu.be/S9DX7GFgyo4
« Last Edit: 09 April, 2011, 21:20:49 by Popovic »
09 April, 2011, 21:54:00
Reply #7
  • Moderator
  • Starac Focho
  • Revolucija
Nema mesta sali u ovom bitnom trenutku za Libijski narod !!! Gadafi ce da pobedi olos uz pomoc Srpskih pilota !!! Nece Ameri da dodju do crnog zlata, vreme je da im neko pokaze gde zeka pije vodu. A taj neko nije niko drugi nego nas Pukovnik Gadafi !!!
11 April, 2011, 12:08:21
Reply #8
  • Novajlija
  • *
  • Ocena: +0/-0
  • SNH-Stranka Nezadovoljnih Hancana
Подршка за великог српског пријатеља Гадафија и његов народ!

Па докле бре више западни окупатори да малтретирају све живо на овом свету? Јел то демократија господо са Запада или је пак малка у питању ДЕМОНкратија? Они ће изигравају цел живот најпаметнијег старијег брата целом свету и ће се праве паметни а ми сви остали ће ћутимо и само ће аминујемо! Али неће да може - Гадафи се не да тако лако... Српски народ је уз њега баш као и српски пилоти са наш понос ''Галеб г4'' тако да Амери знајте да ће те га нај*****!

п.с Мислим да би требало у Хан да се организује један скуп подшке пуковнику где би учешће могло да узме и ханско руководство па да та слика обиђе свет. Да виде људи да и у Хан живе ''људи''.
AJDE DA KACIMO SLICKE I FILMOVI, DA CESTITAMO RODJENDANI, DA IGRAMO KALADONT I DA... A POLITICARI NEKA SAMO MARLJIVO RADE KO DO SAD... A MI SVI CE CUTIMO... CE SE PRAVIMO MUTAVI KO UVEK...
18 April, 2011, 22:18:47
Reply #9
  • Novajlija
  • *
  • Ocena: +0/-0
    • My child
Pružam podršku Libijskom narodu, koji će kao i mi da strada zbog nečijeg interesa. Kako se Gadafi ponašao, ne zanima me.