Welcome to Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Author Topic: Šta treba promeniti?  (Read 30844 times)

0 Members i 1 gost pregledaju ovu temu.

21 Avgust, 2009, 00:30:49
Reply #80
  • Stariji meraklija
  • Ocena: +11/-11
  • Nothing is like it looks
Kako bi se opravdao dobar glas  ovog foruma  trazim od admina, jer jedino u njega imam poverenja da postavi pravilnik po kome se dobija ugled na mrezi( reward points) koji svi veci i znacajniji forumi imaju, jer se jedino tako moze objasniti kako nekim clanovima stalno raste ugled ma sta izjavili, dok se drugim clanovima oduzimaju poeni na replikama iste sadrzine. Ovde na forumi se valjda propagira sloboda govora i javong izrazavanja misljenja i jednakost medju clanovima u diskusiji.

Smatram da se ovakvom trenutnom postavkom foruma izjave pojedinih clanova precenjuju ,a koje nikako ne doprinose povecanju ugleda( poena), pri cemu se  preuvelicava vrednost necijeg misljenja u pokusaju da se nametne misljenje i podstice licemerstvo, dok se drugi smanjivanjem ugleda omalovazavaju i ucutkuju.

Nadam se da ce administartor ovog foruma imati  razumevanja i odgovoriti na moj zahtev po pitanju objavljivanja pomenutog pravilnika.

Thankyou
21 Avgust, 2009, 03:20:06
Reply #81
  • [Administrator]
  • Svedok istorije vladicinhan.com
  • Ocena: +290/-13
  • Rad, rad i samo rad. Pa kolko izdržim!
    • VladicinHan.com
Ugled na forumu očigledno nekim ljudima predstavlja igračku pa se samo time zanimaju umesto da napišu nešto. Svako ima pravo izbora kako će i kome dati glas na osnovu sopstvenog nahođenja. Zbog zloupotrreba ovog servisa, omogućeno je menjanje ugleda samo jednom u 24h od pre 2 meseca. Pre toga je ugled mogao da se menja na sat vremena pa su se ljudi igrali time.

Ugled na forumu se stiče kao i u živoru razgovorom sa ljudima i boljim međusobnim upoznavanjem, neslaganje sa nečijim razmišljanjem ili napisanim postom se izražava argumentovanom replikom nikako prostim klikom na jedan od linkova za ugled. Tako da to ama baš ništa ne znači i tu se nalazi samo da popuni prostor. Ko shvata drugačije vara se i ako još na osnovu toga kreira mišljenje o nekome onda je u velikoj zabludi i da ne upotrebim neki neprikladni epitet.

Tako dragi KnightOfHeaven samo ti piši kao do sad i veruj u sebe ne daj da te pokolebaju nikakvi plusevi i minusi. Važi i za sve ostale naravno.

Ako se nastavi da ovo izaziva toliko nezadovoljstvo među ćlanovima smisliću bešto drugo da popuni prostor ispod usera.

Pozz
21 Avgust, 2009, 03:25:53
Reply #82
  • [Administrator]
    • VladicinHan.com
A da zaboravih malopre.
Da bi neko mogao da menja ugled nekog drugog člana mora prvo da napiše najmanje 200 poruka, od večeras povećavamo granicu na 300. Što se kaže mora se prvo pojesti kilo soli zajedno pa onda znati sa kim imaš posla.
21 Avgust, 2009, 15:33:29
Reply #83
  • Guest
Bravo admine, za ova dva posta imaš jedan + od mene  ;D ;D ;D
21 Avgust, 2009, 15:41:54
Reply #84
  • Stariji meraklija
  • Ocena: +87/-0
Ja nisam ni primetio taj ugled. Sta to znaci i kako se zaradjuje? Jel Admin kupuje gajbu pivo onome ko ima anjvise poena svaki mesec??  drinking2
Either we heal NOW as a team, or we will die as individuals, that's football guys!
22 Avgust, 2009, 02:09:37
Reply #85
  • [Administrator]
    • VladicinHan.com
Nine moraš imati najmanje 300 poruka kako bi imao pravo da menjaš ugled nekome. Ti imaš za sada ravno 100 poruka.
22 Avgust, 2009, 04:49:06
Reply #86
  • Novajlija
  • *
  • Ocena: +3/-2
Ovo je takozvana karma.. ja sam to odma poceo koristiti jer se to stvarno mnogo zlopotrebljavalo na mojim forumima.. pa sam na kraju i ukinuo karmu/ ugled

konacno i ovde, novi smajlovi , izgledi profila i plocice za grupe/rankove..
23 Avgust, 2009, 21:04:28
Reply #87
  • Deda meraklija
  • Ocena: +48/-4
A da zaboravih malopre.
Da bi neko mogao da menja ugled nekog drugog člana mora prvo da napiše najmanje 200 poruka, od večeras povećavamo granicu na 300. Što se kaže mora se prvo pojesti kilo soli zajedno pa onda znati sa kim imaš posla.

A sta da radimo ako neko pojede to kilo soli mnogo brzo, posle ce da bude mnogo zedan. drinking2
27 Oktobar, 2009, 22:07:58
Reply #88
  • Deda meraklija
  • Ocena: +48/-4
Molim admina da pod hitno vrati forum na zimsko racunanje vremena posto zuri citav sat unapred. Thankyou
28 Oktobar, 2009, 12:56:07
Reply #89
  • [Administrator]
    • VladicinHan.com
Hvala Nebojša tebi na prijavi, ispravljeno je. Sad idemo u korak sa Svetom na nekoliko dana smo išli ispred svih ;) Živ bio.
16 Jul, 2010, 16:13:03
Reply #90
  • Stariji meraklija
  • Ocena: +8/-2
Predlog za adiministratora:
Imam utisak da clanovi foruma retko pogledaju prozor "Skorašnje poruke" iz razloga sto se nalazi na dnu pocetne stranice, pa mislim da mozda ne bi bilo lose da se ovaj prozor ubaci na vrh ili da bude neka varijanta side-by-side kako bi povecali broj ucesnika u razlicitim temama i kako bi ovj prozor bio upadljiviji.
Pozdrav
16 Jul, 2010, 17:08:02
Reply #91
  • Deda meraklija
  • Ocena: +200/-7
  • Hvala bogu shto sam ateista
Imam utisak da clanovi foruma retko pogledaju prozor "Skorašnje poruke" iz razloga sto se nalazi na dnu pocetne stranice
Zar nije lakshe da se pogleda odmah desno i klikne na "Prikaži nepročitane poruke od moje poslednje posete"
Ja uvek tako radim...
"Motor je ochigledno seksualni simbol. To se naziva falusni simbol koji se krece. To je produzetak jednog tela, snaga koja se nalazi izmedju nogu"-Dr Bernard Dajmond sa univerziteta za kriminologiju u Kaliforniji