Welcome to Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Author Topic: RELOAD - Festival ili pranje novca?  (Read 2658 times)

0 Members i 1 gost pregledaju ovu temu.

13 Jun, 2011, 00:15:35
  • Mladi meraklija
  • **
  • Ocena: +5/-4
Evo teme gde može da se spoji politika i reload  ;D
Ako je ovo stvarno nezavisni forum, onda mi neće obrisati ovu temu. Ali ako i ovde počnu da brišu teme koje im ne odgovaraju, onda...  tvrdzid

Jedna poruka mi je obrisana iz sledećeg razloga :

''na zalost necu dozvoliti da se politika mesa u ovo, pa cu morati da obrisem tvoj post....
Reload je nevladina orgnaizacija i nema veze sa politikom.
Nadji nekog drugog za svadju!
Ako te zanima finansiski plan za Reload potrazi od predsednika opstine Nenada Mitrovica.
pozdrav''

Eto. To mi je poslao Ceka u poruci kao razlog brisanja moje poruke u temi koju je on otvorio u vezi vidovdanskih dana.

A moj post je bio sledeći:

Daj Bože da reload bude brend Vladičinog Hana. I daj Bože da se sve pare koje se ulažu u reload za reload i troše... Niko ne pokušava to da uništi, neznam odakle ti takva ideja. Ja samo mislim da bi reload bio bogatiji kad bi se pare koje su namenjene za njega tamo i potrošile. (Namerno ponavljam ovo, jer izgleda da to nisi pročitao u prethodnom komentaru).

Niko ti nije tražio biznis plan da ti ovde iznosiš, niti si ti to obećao da ćeš da pokažeš ovde. Ti si rekao da ćeš da pokažeš finansijski izveštaj ili za šta se i koliko para sve potrošilo. Ne za šta su bile namenjene, nego za šta si ih potrošio. I čisto sumnjam da ćeš ti to ovde da pokažeš.
Pre svega ne vidim razlog zašto ne bi to ovde pokazao pošto si ti pošten dečko i naravno, sve bendove znaš koji su jeftiniji, pa da nam to ovde i dokažeš. U protivnom samo dokazuješ suprotno od ovog što sam napisao u prethodnoj rečenici.

Prošao je na Veće, jer su Stoška i Slavoljub bili članovi tog Veća, a tvoj tata je bio tad pomoćnik predsednika opštine i stranka tvoga oca je učestvovala u vlasti. (Kako da ne mešamo politiku kad je sve to povezano) I ko zna kolike su pare tad odobrene i koliko su potrošene namenski. Na kraju je izgleda bilo - pojeo vuk magarca. 100 iljade plaćen kazan pasulj...

Nije mi cilj da se svađam ja ovde, nego da istina izađe na površinu.
I nemogu ja da pitam predsednika Mitrovića kako su potrošene pare za reload, pa nije ih on trošio nego ti. Tebe pitam.
Koliko si platio pasulj, koliko si platio SARS, ozvučenje, binu, osvetljenje... jesi platio porez na sve to ili je išlo sve ''ispod ruke''...
Koliko si sponzora imao? Koji je procenat učešća sponzora u finansiranje festivala?
« Last Edit: 13 Jun, 2011, 00:21:52 by ginekolog »
13 Jun, 2011, 13:18:07
Reply #1
  • Starac Focho
  • Ocena: +141/-17
  • Peace,love and prosperity!
    • http://reload.vladicinhan.com/
Cene bez PDV.
Bina - sponzor opstina Vranje
Ozvucenje i rasveta dva dana - 1700e  smestaj za 4 osobe
Mikseta i playeri - 40e  
SARS - 1200e (7 muzicara)  Smestaj sars (fontana)
Marko Milosavljevic - 450e
Timy - 100e
Spirko - 250e
Dimiz- 150e
Nemax - 30e
Scoty (Mancester Engleska) - 150e
Kosa - 250e
Joll Juper - 100e
Retrodisiac - 50e
Bilbord - 40e (stampa)
Dve karte za EXIT kordinatorima festivala Stefanu Ljubisavljevicu i Vladimiru Krsticu  - 12000din

Nadam se da nesto nisam ispustioo....

Svako ko moze da doprinese pobosanju kvaliteta festivala dobrodoso je u organizaciji
Svako moze imati kompletan uvid u finansiranje i trosenje novca.

Reload je jedini Festival na jugu Srbije. Vec je postao brend Vladicinog Hana.

2011/5/30 Nemanja Đorđević

pustite sve najave za javnost i medije na balkanrock  kako bi objavljivali na nashem portalu i medijski pokrili mozda i najveci festival na jugu srbije.
    --
    Nemanja Đorđević

www.balkanrock.com
    www.balkanrock.com/galerija

Zdravlje boze 30-31.Jul  

Del Arno Band - Verujem   i JOS MNOGO DOBRIH BENDOVA!
 http://www.youtube.com/watch?v=9B7MPJOHS_4

Mislim da nikad neces znati kako se oseca
Covek koji zemljom ide cista srca
Onaj koji ne ume da mrzi i laze
Koji dusom cita krugove i znake

Ti i ja, mi idemo kroz grad
Lose svetlosti prolaze kraj nas
Kao pajaci, zmarci, ruzne navike
Ne znaju sta sve mogu nase dobre ruke

Ljudi kao ti, takvu snagu traze
Ti samo treba da ustanes i kazes

Verujem da smo zauvek svi ovde isti
Verujem da ljubav nije rekla zbogom
Verujem, ti i ja smo isti
Verujem, zato rado pocicu za tobom

Onaj koji ne sme nikad preci preko vode
Oci ga varaju i savetuju lose
Pruzi mu ruke, pokazi sve te ljude
Za osmeh spremne da se probude

Ti i ja, mi idemo kroz mrak
Cista srca mi prolazimo grad
I dobar vajb sa sobom uvek nosimo
Dodji sa nama da poletimo

drinking2

Vremenom ćeš navići na rastajanje. Naučićeš da se sećaš. A sećanje je isto kao i susret. I pomalo ćeš navići da voliš mnoga bića u uspomeni. Kao sto deo sebe daješ prijateljima, tako će i oni tebi davati najbolje od sebe. Na kraju cćeš videti da si ti pomalo svi koje si nekad voleo.
Jednom ćeš morati da daš sve i da te ne boli. Naučićeš da sanjaš. Da lečiš dodirom.Da zadaješ mali, da bi ublažio veliki bol
.
« Last Edit: 13 Jun, 2011, 15:43:15 by Ceka »
Uspesan covek nije onaj koji redja diplome, vec onaj koji ima ideju koja pokrece i njega i sve oko njega!

http://reload.vladicinhan.com
FACEBOOK: Reload festival - Vladicin Han
13 Jun, 2011, 13:34:24
Reply #2
  • Svedok istorije vladicinhan.com
  • Ocena: +305/-62
  • DO WHAT YOU KNOW TO BE RIGHT
  Neko prokletstvo se nama dešava, čije li grehe ispašta Han, zašto pokušavamo da uništimo sve dobro?
Sve dobro što se je dešavala o Han je uništeno. Podržite ljudi Relod, podržite vidovdanske dane, podržite noćni turnir u malom fudbalu i basketu. Pokušajte sa dobrim predlozima da unapredite to što imamo. Nemojte da sujeta ne dozvoli da dobronamerne predloge. Ne mešajte politiku, politika nas je dovela ovde gde smo!!! Ostavite politiku političarima, nije najpametniji ni Kepec ni Ceka, svako treba da posluša dobar savet, sa takvim stavom je uništen noćni turnir u Hanu i sva prethodna dešavanja, ne dozvolite to.
Kolko vidim Ceka je spreman za saradnju, da li su spremni ostali ? Da li svako sve zna na ovom svetu?
I na autobus piše "Lasta" pa ne leti.....
13 Jun, 2011, 16:18:53
Reply #3
  • Novajlija
  • *
  • Ocena: +0/-0
Razumem da su ljudi ogorceni zbog zaista teskog zivota i stanja u zemlji a nasoj opstini posebno..Ali ajde da zajedno radimo dobre stvari,da bude vise ljudi od akcije koji nece samo preturati po forumima i cekati priliku da iskazu svoju ogorcenost vec ce svako od nas uraditi nesto pozitivno i dobro svaki dan ..
Nazalost,nama je politika jedini posao.Ajde da malo batalimo -ko,zbog cega,sta ima od toga,zasto bas on,ko mu je otac..i sl.Ajde da probamo da radimo nesto dobro i pozitivno za nas i nasu buducnost,da stvaramo neki normalniji svet,a ako nam "politika" zasmeta i ne dozvoli nam da opet zajedno pokusamo da uticemo na nju i menjamo je...Ali necemo nista postici ako sedimo i cekamo da se nesto desi a nekoga ko se zalaze i nesto radi osporavamo.Podrzimo dobre stvari kao sto je ovaj festival,krenimo makar jedan korak napred i izdignimo se iznad "praznih prica"koje nam samo otezavaju da budemo bolji...
13 Jun, 2011, 16:47:47
Reply #4
  • Mladi meraklija
  • **
Apsolutno se slažem sa vama dvojicom.
Neznam samo ako se i Ceka slaže, što je onda započinjao onu temu o vidovdanskim danima.
Ili se ne slaže, pa mu smeta vidovdanska manifestacija. Ako mu ne smeta vidovdanska manifestacija, onda je očigledno da udara na organizatore... da ne nastavljam dalje, zna se gde će da me rečenica ponese. Do Stošku i njegovog oca.
I opet se vrtimo u krug.

Ako se nekom ne sviđa vidovdanska manifestacija, ne mora ni da dolazi. Ako se nekom ne sviđa reload, nemora da ide na isti. To je jasno.
Ali zašto napadati organizaciju i organizatore neke manifestacije ako svi znamo da je ta manifestacija od opšteg značaja i za opšte zadovoljstvo svih Hančana. Ako ne svih, onda većine.
Jednostavno su odlučili da te ne konsultuju, Ceko, nego sami da organizuju vidovdanske dane. I tu ništa nije čudno. Isto kao što te ni Stoška nije konsultovao prošle godine, pa je usrao manifestaciju. A ti se tad nisi bunio. ZAŠTO??
Opet politika....

Neću više da komentarišem ove dve teme, mislim da sam bio JASAN, i da se sad vidi ko je JADAN. I kakvi su razlozi postovanja ovde.

I moliću administratore da mi ne brišu ovu poruku jer ne sadrži nikakve uvredljive ili slične izjave na nečiji račun. Samo sadrži moje slobodno mišljenje koje smatram da mogu da iznesem ovde na forum kao i svi ostali članovi.
Ukoliko smatrate da poruka nije u vezi sa temom, onda je prebacite tamo gde bi odgovarala, ali MOLIM VAS nikako nemojte da je obrišete.

Hvala.
« Last Edit: 13 Jun, 2011, 16:50:22 by ginekolog »
13 Jun, 2011, 18:59:27
Reply #5
  • Starac Focho
  • Ocena: +141/-17
  • Peace,love and prosperity!
    • http://reload.vladicinhan.com/
Da li sam ja u nekom mom postu napisao da organizatori vidovdanskih dana peru pare?  

Dao sam predlog za vidovdanske dane? Zar ne smem da dam predlog?  

Zasto da dovodimo Valentina za 3000e... zasto????? kad je meni dao ponudu na 1800e............
I postavicu ponudu ovde na forum!!!  

Nije bitno dovedite ga za 3000e, mozda je vama toliko reko... Ali zasto ne zeliti pomoc???

Ne razumem se u politiku ali se veoma dobro razumem u muziku i znam koji bend koliko vredi.  
Kontaktirao sam sve vece bendove u Srbiji i znam koje su cene bendova.
Imam kontakte! Mogu da pomognem! Ne mesam se u organizaciju........!!!!!  

Ako vi mozete meni da pomognete za Reload izvolite... Pomozite mi da ova manifestacija bude nesto po cemu ce nas grad biti poznat.

Molim vas da ne mesate politiku u ovo! Ja stvarno ne znam ko je protiv koga i ko je za koga.... i ko je u koju stranku i ko koga voli a kog mrzi.....Mene te stvari ne interesuju i zamolicu te da ne mesas Reload i Vidovdanske dane sa politikom....

Dao sam predlog ako hocete prihvatite ga ako ne radite kako znate.
« Last Edit: 13 Jun, 2011, 19:11:48 by Ceka »
Uspesan covek nije onaj koji redja diplome, vec onaj koji ima ideju koja pokrece i njega i sve oko njega!

http://reload.vladicinhan.com
FACEBOOK: Reload festival - Vladicin Han
15 Jun, 2011, 14:37:48
Reply #6
  • Novajlija
  • *
  • Ocena: +0/-0
Ceko dal si ti normalan???Kome se pravdas bre prijatelju,kome svodis racune?Teraj po svome,radi onako kako mislis da treba,jer do sad je bilo super.Znaj da ce sitne duse uvek da te prozivaju i tebe i bilo kog ko uradi nesto za Han.Shvati to im je poso,od toga zive jer drugo nista ne znaju da rade. Jos nesto,prosle godine na festivalu su bili mahom ljudi sa strane dok je red bio pun,a koliko se secam bila neka terevenka kod martu i tu je bilo krcato...to mnogo govori o nama.Najgore je kad ne mozes da racunas na svoje ljude... ili sto bi rekli ljudi,pored ovakvih prijatelja neprijatelji ti ne trebaju  :D   A da za gore pomenute....U dokolici vlada zao duh.by siler       

Ceko samo guraj dalje!Pozdrav!
16 Jun, 2011, 21:10:32
Reply #7
  • Mladi meraklija
  • **
Ceko , molim te nemoj ništa za Han da radiš više. Ni ti ni tvoj tata.
Jer tvoj tata je mnogo uradio za Han još od 1990 godine. Nikad nije bio u opoziciju. Uvek je bio vlast. I kad nije na vlasti, on je vlast. I zato te molim, nemojte više vi Ljubisavljevići da radite ništa više za Han. Jer dok vi ''radite'' mi obični smrtnici navolimo...
20 Jun, 2011, 21:15:27
Reply #8
  • Mladi meraklija
  • **
ne zna se jos nista.... da nam odobre sredstva prvo  tvrdzid

Udri slobodno glavom u zid i nemoj da mi brišeš poruke.
Kako misliš da tražiš pare od opštinsku vlast kad tvoj tata oće da ih smeni sve?

Traži sredstva od Tončeva, kad je mogo onolko pare da frlji u Moravu i da prosledi na alavi ljudi, će odvoji neki evrić i za tebe ;)
Ili traži od tatu, možda mu je ostalo nešto od tija evrići...