Welcome to Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Author Topic: Preminula Ejmi Vajnhaus  (Read 1521 times)

0 Members i 1 gost pregledaju ovu temu.

23 Jul, 2011, 23:59:16
  • [Administrator]
  • Svedok istorije vladicinhan.com
  • Ocena: +290/-13
  • Rad, rad i samo rad. Pa kolko izdržim!
    • VladicinHan.com
ODLAZAK SOUL DIVE
Preminula Ejmi Vajnhaus

Izvor: Blic | 23. 07. 2011.

Pevačica Ejmi Vajnhaus (27) pronađena je mrtva u svom stanu u severnom delu Londona oko 16 časova, javili su svetski mediji. Još se ne zna kako je soul diva umrla.

Klub 27, koji je takođe poznat i kao "Zauvek 27" je naziv za grupu uticajnih umetnika rok muzike, koji su umrli u 27. godini. Među njima su Džim Morison, Dženis Džoplin, Džimi Hendriks, Kurt Kobejn, Brajan Džons, i od danas Ejmi Vajnhaus.

Ejmi Vajnhaus, još jedno veliko ime svetske muzičke scene koju smrt zatiče u 27. godini
27 Jul, 2011, 00:31:34
Reply #1
  • Svedok istorije vladicinhan.com
  • Ocena: +14/-0
  • Od vrane sokoli od sokoli vrane

Žalosno i teško,

ali legendarni 27-sedmogodišnjaci su prošli teško samo istine radi.

Dženis je umrla tako što je u jednom hotelu u  noćnim  satima pošla da kupi drogu
kupila je cigarete i podmetnuti otrov od droge što bismo mi rekli mišomor.Kontrolisano i pažljivo od
strane bezbednosnih snaga njene države,bila je protiv rata u vijetnamu i previše popularna za ukus
njihovih službi.Sledeđeg jutra bila je mrtva.

Hendriks je bio još uticajniji,službenik njihove službe je bio njegov menadžer,terao ga je da svira
preko trista dana u godini a od prihoda sa ploča i koncerta Hendriks je dobijao manje od pet procenata.
      Kada je bio iscrpljen od svega najavio je tužbu sudu.Držala su ga nekoliko čoveka dok mu je neko sipao vino u usta ali tako da ništa nije mogao da proguta.Pluća su mu bila puna vina uz prisustvo
neke "ljubavnice" koja je posle njegove smrti menjala iskaz kako joj se kaže jer je bila deo tima.

Džim Morison je otrovan u jednoj diskoteci u Parizu a onda su ga odneli u njegovu hotelsku sobu
stavili u kadu i tako je umro Džim Morison.

Oni su ubijeni zbog toga što su bili prejako uticajni na mlade ljude Amerike i sveta a protiv rata
u Vijetnamu.Ovo ja znam odavno ali je skoro dokumentovano na "Histori" kanalu.
     Droga vodi ljude u smrt ali u ovim slučajevima nije samo droga.

Kada je u to vreme crna limuzina gurnula sa auto puta Boba Dilana koji je bio na motoru to je
bilo samo upozorenje za njega.Slomio je nogu a onda su ustali mladi Hipici Amerike i rekli
"Ako se nešto desi Dilanu u istoj sekundi goreće sve benziske pumpe u Americi',tačka.
      Posedujem knige i časopise koji o ovome govore još pre trideset godina.
            Droga je zlo i pazite se takvih stvari,pišem teško a gde je Ejmi .

30 April, 2012, 16:37:36
Reply #2
  • Novajlija
  • *
  • Ocena: +0/-0
Bila je tako prekrasna pjevačica, bila sam i još uvijek sam joj veliki fan, to je tako tužno je ona više nije s nama, ja jednostavno ne mogu vjerovati.
25 Februar, 2014, 00:30:19
Reply #3
  • Starac Focho
  • Ocena: +462/-148

Inside my heart is breaking,
My make-up may be flaking,
But my smile still stays on... ;)

Mielott iteletet mandasz valakirol setal nehany kilometeret a cipovolen...