Welcome to Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Author Topic: Prin?evska donacija Domu zdravlja  (Read 3912 times)

0 Members i 1 gost pregledaju ovu temu.

27 Oktobar, 2011, 14:32:57
  • Novajlija
  • *
  • Ocena: +0/-0
Jutros sam bio kod zubara i kad sam došao kući, listao sam malo internet i naleteo na ovu vest:

Prinčevska donacija Domu zdravlja

Danas utorak, 26. jul 2011.  |  V. R.
Vladičin Han - Stomatološkoj službi Doma zdravlja u Vladičinom Hanu stigla je donacija u opremi koja će omogućiti bolje uslove rada službe za dijagnosticiranje bolesti usta. Oprema je donacija princa Vladimira i princeze Brigite Karađorđević.

Zamenik predsednika opštine Vladičin Han Zoran Stojanović potvrdio je za Danas da je vrednost donacije oko 80.000 evra, što je do sada najveći donatorski doprinos poboljšanju uslova rada lokalnog Doma zdravlja. Oprema će biti na usluzi pacijentima od sredine avgusta kada se završi montaža i obuka lekara za rukovanje njome. Porodica Karađorđević je na jugu Srbije podržala i akciju prevencije ranog otkrivanja raka dojke kada je duže od dva meseca u Zdravstvenom centru u Vranju bio instaliran pokretni mamograf gde je besplatno pregledano više od 2.000 žena sa područja sedam opština Pčinjskog okruga.

evo linka
http://www.naslovi.net/2011-07-26/danas/princevska-donacija-domu-zdravlja/2696038

Ili

Karađorđevići ispunili obećanje

Lj. PAVLOVIĆ | 22. jul 2011. 20:46    | Komentara: 0
Kraljevski par Karađorđević, Vladimir i princeza Brigita poslali su 80.000 evra vrednu savremen stomatološku ordinaciju Vladičinom Hanu

VLADIČIN HAN - Domu zdravlja stigla je vredna donacija kraljevskog visočanstva Vladimira Karađorđevića i princeze Brigite, a radi se o savremenoj stomatološkoj ordinaciji koja će, kako objašnjava Zoran Stojanović, zamenik predsednika opštine, omogućiti dijagnostiku i lečenje bolesti usta pacijenata svih starosnih grupa.

- Kraljevski par deluje u okviru humanitarne organizacije „Majka i dete“, pod okriljem udruženja „Orden svetog Jovana Jerusalimskog“. Prilikom prošlogodišnje posete Vladičinom Hanu, pitali su me da li bismo mi prihvatili ovakav poklon i, evo, ispunili su obećanje. Ovom donacijom, kako su poručili, ne žele da nas materijalno obogate, već da nam stave do znanja kako nismo sami - objašnjava Stojanović, zahvaljujući svim opštinskim strukturama i građanima koji su mu verovali, te pomogli da oprema stigne u Vladičin Han.

Na poklonu čija se vrednost procenjuje na više od 80.000 evra, zahvaljuje i Slavica Cvetković, direktorka Doma zdravlja. Inače, zvanična primopredaja biće obavljena krajem avgusta, kada će kraljevski par ponovo posetiti Vladičin Han.

evo link http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/aktuelno.69.html:338963-Karadjordjevici-ispunili-obecanje

I jutros, nema nove opreme vredne 80.000 evra...
I evo već je kraj oktobra a princ se ne pojavljuje...

Interesuje me da li neko možda zna šta se desilo sa donacijom koja je vredna 80.000 evra.
Možda zna podpredsednik opštine gosp. Zoran Stojanović...
Zoraneeee, gde je donacija od 80.000 evra? Gde je princ??
28 Oktobar, 2011, 19:03:07
Reply #1
  • Novajlija
  • *
Dobrivojooo ma zna Zoki kude je sva taj kompijuterska oprema za zubari ce ni objasni ,sad nema vreme za toj...pravi neke hidro,termo ili nuklearne elektrane(neznaje ni on sam kakve su) na Moravu
zuri da ne padne sneg pa posle ni oni nece mozev da dodjev da presecev traku.Malo ga ovija zebavav iz opstinu nemu davav da gi tura kude on oce, ali on ce gi sredi. Princ ce dodje nece se on  krije  liar2  PA PRINC JE  princ
Zoki vika nemoz sad da ga docekuje i gozbi u golemu je guzvu sas ovej elektrane kad gi napravi tad cegi svi vika na jedan golem rucak i toj SVE svecano da proslaviv
Zoki mi se iskreno nadamo da ces ipuniti sva tvoja obecanja (ako nesa plati carinu?????)
a ti Dobrivojo nemoj se sekiras rastaman2
14 Novembar, 2011, 13:28:02
Reply #2
  • Novajlija
  • *
Poštovani podpreDSeniče Zorane T. Stojanovicu, nisi nam odgovorio,na gore navedeno pitanje, ljutk-o
oko ove misteriozne donacije Doma Zdravlja,dali smo mi postali deponija za odlaganje medicinskog otpada ili je tu neka velika prevara kao sto se prica smajli662.......

A ,preDSednik opštine Nenad Mitrović t.j (Dobrivoje .adler) nek te, ako ga interesuje pozove na raport u kancelariju i nek sazna iz prve ruke od tebe ,a ne ovako da se skriva  preko foruma laznim nikovina,i obelodanjuje tvoje .................
Iskreno se nadamo da ces sve ovo isterati do kraja sadotenis sadotenis  i restiti ovu misteriju.
22 Novembar, 2011, 21:43:21
Reply #3
  • Novajlija
  • *
da li je neko obavestio zamenika predsednika opstine da je donacija vec stigla u dom zdravlje
 smajli662 smajli662
23 Novembar, 2011, 04:19:27
Reply #4
  • Stariji meraklija
  • Ocena: +6/-5
Gulivere ne razumem kakva donacija da nije to neki vic za 22vek ili ti to dodje pojeo vuk magarca,vuk sit magarac u stali  oklagija dontunderstand pandur 25r30wi
23 Novembar, 2011, 13:05:55
Reply #5
  • Novajlija
  • *
  • Ocena: +2/-0
Gulivere ne razumem kakva donacija da nije to neki vic za 22vek ili ti to dodje pojeo vuk magarca,vuk sit magarac u stali  oklagija dontunderstand pandur 25r30wi

Vidis Radoslave,... u Hanu ima dovoljno magaraca da vuci budu siti bar do 22-og veka,...najmanje.

A  zabave za magarce ima na pretek,... i ove dve price (donacija Domu Zdravlja  i elektrane na Moravu) su iz tog repertoara,... pa ko voli nek izvoli

Pa lepo je neko ovde primetio: NIJEDNE NOVINE, NIJEDNA TELEVIZIJA, NIJEDAN MEDIJ NIJE OBJAVIO vesti u vezi donacije a pogotovo u vezi Elaktrana - pa to kosta bre 20-30 miliona eura !!! a niko ni slovo da napise !!!  PA KAKO DA VERUJEM U TU BAJKU ?
23 Novembar, 2011, 13:45:12
Reply #6
  • Novajlija
  • *
Pa nemoj tako Zagore, ipak je ova donacija objavljena u nekoliko novina. Samo realizacija nije obavljena do kraja.
To što je stiglo tamo u Dom Zdravlja ko zna šta je i kakvo je. Možda je neki opasan medicinski otpad, kako neko spomenu.
Možda je neko strpao golemu proviziju u svoj džep za odlaganje medicinskog otpada ovde kod nas.
Pitanje je samo šta mi da radimo sa tim otpadom i koliko je on opasan za zdravlje ljudi i okolinu?
A Zoran se najviše slikao za novine i najviše pričao po televizije od tu donaciju...
Matematika opasna...  laie

I nema ovde ni vuci ni magarci, nego kombi s kutije

Šta ima u ove kutije?
Možda su one vakcine što nismo primili za svinjski grip  25r30wi
« Last Edit: 23 Novembar, 2011, 13:52:57 by Dobrivoje »
23 Novembar, 2011, 15:02:00
Reply #7
  • Novajlija
  • *
  • Ocena: +2/-0
Pa nemoj tako Zagore, ipak je ova donacija objavljena u nekoliko novina. Samo realizacija nije obavljena do kraja.
To što je stiglo tamo u Dom Zdravlja ko zna šta je i kakvo je. Možda je neki opasan medicinski otpad, kako neko spomenu.
Možda je neko strpao golemu proviziju u svoj džep za odlaganje medicinskog otpada ovde kod nas.
Pitanje je samo šta mi da radimo sa tim otpadom i koliko je on opasan za zdravlje ljudi i okolinu?
A Zoran se najviše slikao za novine i najviše pričao po televizije od tu donaciju...
Matematika opasna...  laie

I nema ovde ni vuci ni magarci, nego kombi s kutije

Šta ima u ove kutije?
Možda su one vakcine što nismo primili za svinjski grip  25r30wi

.. nadam se da neces da se pokajes sto si se javio,….Dobrivojo,…
Guliver kaze da se iza tebe krije licno Predsednik opstine Mitrovic,…???  Ako je tako sramota je …!

Zasto realizacija nije obavljena?
To sto je stiglo u Dom zdravlja valjda moze da se otvori? Zasto nije otvoreno ?
Ko je jos  trebao da se slika osim Zorana ?

I u pravu si da nema vukova, pre su to hijene,…  a magaraca ima sigurno !!!

Stvarno,… STA IMA U TEJ KUTIJE ??? 

24 Novembar, 2011, 07:37:20
Reply #8
  • Stariji meraklija
  • Ocena: +6/-5
Dobro znaci donacija je tu sigurno,nesto mi je ovaj momak poznat na slici,ali nemogu da se setim odakle ga znam,nije bitno vazno da je donacija tu,svaka cast,donacija je donacija pa kakva bila greenstar
24 Novembar, 2011, 09:37:20
Reply #9
  • Novajlija
  • *
Daleko je od dobrog Radoslave.
Napisali su da je u donaciji medicinska stomatološka savremena oprema, a ko zna šta su u stvari poslali.
Možda je to samo priča da bi se pokrilo neko odlaganje otpada u drugu zemlju.
Pa njima je jeftinije da daju donaciju nekoj sirotinjskoj zemlji nego da plaćaju za reciklažu medicinskog otpada.
Daleko je to od dobrog Radoslave.

Zagore, nemoj mnogo da veruješ Guliveru šta piše ovde. Njemu su svi ovde na forumu predsednici Mitrovići  ;D
Pa čovek je opsednut predsednikom, zar ne vidiš. Nego bilo bi dobro kad bi on preko svoje veze upitao svog prijatelja Zorana šta ima u one kutije gore na sliku pa da nam napiše.
Ili, ko zna... možda je i on umešan u ovu donaciju. Možda je on trebao da se slika osim Zorana  >:D
« Last Edit: 24 Novembar, 2011, 09:39:02 by Dobrivoje »
24 Novembar, 2011, 10:24:08
Reply #10
  • Stariji meraklija
  • Ocena: +4/-16

....
Zagore, nemoj mnogo da veruješ Guliveru šta piše ovde. .....

Ma GULIVER je obican plagijator !!!! otkud mu pravo da kaci moje slicke na svoj avatar !!!!

sve ce chika Bili da vi objasni, al sad nema vreme , ... drugi put
Istina je najjace oruzje !!!
24 Novembar, 2011, 18:04:47
Reply #11
  • Novajlija
  • *
bili izvini ja sam mislio da si otiso u penziju, smajli662
Dali GULIVER  laze ili ne ??? videcete....
Dobrivojo ja i dalje ne kapiram dali je ta donacija dosla ili ne,ili su se slikali pored neciji tudji kombi ???
A ko je jos trebao da se slika ???......videcemo ja sigurno ne ,mozda adler ili dobrivoje videcemo

sadotenis