Welcome to Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Author Topic: tehnicka skola je vrh  (Read 20219 times)

0 Members i 1 gost pregledaju ovu temu.

24 April, 2008, 19:44:34
  • Starac Focho
  • Ocena: +101/-19
  • Revolucija
svi poznati hancani su zavrsili tehnicku skolu kao na primer ja,ja,danijel,ja,ja itd
za sve savete u vezi skolovanja javite se meni

njabolji profesor je lidija sto predaje srpski

a najgori pedja sto predaje sve drinking2

a direktor je najaci
Nekad sam bio neodlucan, a mozda i nisam
14 Maj, 2008, 20:49:52
Reply #1
  • Novajlija
  • *
  • Ocena: +0/-1
Slazem se pomalo ja s Dachu, al da je bio poznat bio je...
Da ste ga samo videli kad mu je ispao Hrchkov telefon u wc, a tek da ste ga videli kad ga je vadio iz wc. hihihihiii
A za saveti mu se slobodno obratite ako vam ispadne mobilni u wc, on je usavrshio tehniku moz i da vam pomogne!!!
14 Maj, 2008, 20:54:35
Reply #2
  • Novajlija
  • *
  • Ocena: +0/-1
i dodatak za direktora... Pricav ljudi da moz najvishe da popije al lzev BREEE. Lichno sam ga napio na ekskurziju!!! :) Do dushe i dacha mi je malka pomogja... lol
17 Jun, 2008, 18:37:56
Reply #3
  • Stariji meraklija
  • Ocena: +8/-2
Zdravo narode. Obzirom na to da sam završio tehničku školu o kojoj je reč, mogu vam reći da i nije tako loša u odnosu na ostale u Srbiji. Naravno da treba pratiti uputstva profesora koji zaista pomalo poznaju i psihologiju, a samim tim i znaju kako da zainteresuju učenike za ono što predaju, jer nije dovoljno samo završiti fakultet sa prosekom iznad 9, biti strog i nemati pojma kako da prenesu znanje. Govorim iz iskustva, bilo je takvih u ovoj školi, srećom neki su shvatili da im nije tu mesto pa su napustili školstvo. Ako treba izdvojiti nekoga, izdvojio bih prof. Vinka, koji je ''majstor'' da ukaže na ono što je bitno i da ne ''davi'' stvarima koje nisu suštinske. Postoji naravno još par profesora koji zaslužuju pažnju, ali ne puno njih. Verovatno iskustvo u radu čini svoje, međutim, teško će to prihvatiti novopečeni stručnjaci kojima je ocena ''3'' visoka za znanje koje pružate.
PORUKA: Kolege, ako želite da nastavite studije, borite se za što veće ocene, jer kada vam bude falio 1 bod za upis na budžet niko od tih profesora neće biti kriv što vam je ''onemogućio'' nastavak školovanja svojim principima prilikom ocenjivanja.
04 Mart, 2009, 15:10:42
Reply #4
  • Starac Focho
  • Revolucija
e zaboravio sam da kazem da i tehnicku skolu ne moze nista da se prepise,ja sam pokusao par puta i izbace me,sve sam morao da ucim posle..... rules2 disciplina  je na prvom mestu,profesori su izuzetni puni znanja koje jedva cekaju da prenesu na svoje ucenike...prakticna nastava je na nivou,ja kao elektrotehnicar racunara imao sam praksu u fopu (radili smo neki projekat da od karton  napravimo maticnu plocu i hard disk  laie al nije nam uspelo imao je samo zuti karton).A da i bili smo na exkurziju jedan zaista divan dozivljaj koju cu pamtiti dok sam ziv...gde ti sve nismo bili kao npr sloboda cacak (bio li je neko od vas u slobodu cacak,nije...utata...ja sam bio samo sto firma nije radila a portir nas je pitai da li smo normalni  :D on pa se tripuje da ne rade.Ali sad od kad sam bio skoro primecuje se izvestan napredak u svakom pogledu i u pravom smislu te reci.Beshe mi dosadno pa si malo pisa.E direktore nemoj da se ljutis znam da si na forum....njanjanjanja  rastaman2
04 Mart, 2009, 20:01:19
Reply #5
  • Stariji meraklija
e zaboravio sam da kazem da i tehnicku skolu ne moze nista da se prepise,ja sam pokusao par puta i izbace me,sve sam forum....njanjanjanja  rastaman2
Znaci prijatelju,ovo mi deluje gore neko kad sam ja bio u ovoj skoli pre 10 godine. Koj je najbolji profa sada tamo?
06 Mart, 2009, 20:18:54
Reply #6
  • Starac Focho
  • Revolucija
Pa konkurencija je velika,sad ako bih nekog izdvojio ovi ostali bi se naljutili  ;D
Nesha je bio najjjbolji dok nije otiso u Pirot profesor za primer....
ovi ostali necu da komentarisem.....
Naravno Lidija sto predaje srpski je naajjjbolja u kategoriji profesorki....
Ne zato sto mi je bila razredna  ;)
06 Mart, 2009, 23:22:02
Reply #7
  • Stariji meraklija
Pa konkurencija je velika,sad ako bih nekog izdvojio ovi ostali bi se naljutili  ;D

Ako je u pitanju Nesa sto je predavao elektroniku i elektrotehniku onda jes, stvarno car.
« Last Edit: 07 Mart, 2009, 11:23:39 by AlexTheGreat »
07 Mart, 2009, 19:19:58
Reply #8
  • Starac Focho
  • Revolucija
predavao je digitalnu elektroniku i programiranje
02 April, 2009, 01:01:38
Reply #9
  • Stariji meraklija
  • Ocena: +5/-1
tehnicka konZa teBra  laie  drinking3
05 Oktobar, 2009, 21:58:42
Reply #10
  • Stariji meraklija
Cujem ponovo se vracaju neki "profesori", pokusavaju da se bave skolstvom, posto se nisu ostvarili na nekim drugim "frontovima", interesuje me sta trenuto djaci kazu na to, kako su zadovoljni trenutnim kvalitetom nastave, a pre svega nacinom prenosenja znanja?
02 Januar, 2010, 21:47:15
Reply #11
  • Stariji meraklija
Ima li ko da je na forumu, a da ide u ovu skolu, slabo nesto komentarisete. Pisite slobodno, bas me interesuje sta se tamo dogadja.
15 Januar, 2010, 15:07:30
Reply #12
  • Stariji meraklija
ja idem u tehnicku :)
20 Januar, 2010, 18:53:13
Reply #13
  • Stariji meraklija
I sta kazes PFC, ima li kakav komentar na one moje prethodne. Menja li se sto god?
24 Januar, 2010, 14:38:22
Reply #14
  • Stariji meraklija
Pa ne znam kakav je kriterijum ocenjivanja bio raniji, kao i disciplina, tako da ne znam da l' se nesto menja po tom pitanju. Jedino sto je novo u tehnicku (odkad ja idem, 2god.)  to je kabinet gde neki razredi drze informatiku a mi kompjutersku grafiku (mada kabinet je postojao i kad sam poso samo sto nismo tamo nikad isli  dontunderstand).
24 Januar, 2010, 20:28:50
Reply #15
  • Stariji meraklija
ovi ostali necu da komentarisem.....
Naravno Lidija sto predaje srpski je naajjjbolja u kategoriji profesorki....
Ne zato sto mi je bila razredna  ;)
Jack, citam ovija postovi pa razmisljam da l' je toj onaj profesorka sto predava srpski, al gu malko makedonski zajebava. Ako je takoj onda mi je jasno, bar se smejete na casovi.
25 Januar, 2010, 21:05:04
Reply #16
  • Starac Focho
  • Revolucija
nemoj da mi diras razrednu oklagija
31 Januar, 2010, 11:56:54
Reply #17
  • Stariji meraklija
28 Jun, 2011, 16:08:42