Welcome to Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Povezani događaji

• ReLOAD Vladicin Han 02: 21 Avgust, 2009 - 22 Avgust, 2009

Author Topic: RELOAD presents 01 // Festival u Vladicinom Hanu "RELOAD" // 23avgust2008  (Read 53865 times)

0 Members i 1 gost pregledaju ovu temu.

02 Septembar, 2008, 00:50:48
Reply #120
  • [Administrator]
  • Svedok istorije vladicinhan.com
  • Ocena: +290/-13
  • Rad, rad i samo rad. Pa kolko izdržim!
    • VladicinHan.com
Slažem se sa svima vama u vezi medijskog povezivanja Vidovdanskih dana i ReLoad-a, čak i faktičko stapanje ova dva događaja može biti uspešno (primeri: Čobanski Dani - Kosjerić, Kosidba na Rajcu i sl.) ne bi bilo po mog ukusu, ali to nije ni toliko važno.
Po mom mišljenju sam ReLoad treba da bude kruna svake godine koja bi se računala pre i posle Reload-a.
U hanu se skoro ništa ne dešava i treba dati mladima šansu da sebi organizuju provod po njihovom meraku. Prostor gde je održan ReLoad je i onako neiskorišćen tako da ga treba staviti u punu funkciju što se tiče provoda mladih.( Teško da će teniski tereni zaživeti u Hanu sa ovakvim standardom).
Opština bi mogla da kupi jedan projektor i da ga na raspolaganje organizatorima ReLoad-a, mogu se puštati kultni koncerti barem jednom nedeljno, ali je važno da to traje konstantno, mogu se održavati koncerti demo bendova iz Hana i okoline, Važno je da Han ima celogodišnju ponudu dešavanja koja bi prvenstveno privlačila Hančane pa onda i sve ostale ljude iz okruženja.
Tako ćemo sve da naviknemo da je Han ako ne ništa više, onda zanimljiv gradić. To će navesti mnoge da bace pogled sa autoputa i spuste se dole i potroše neki dinar u prodavnici ili kafiću i odu srećni i zadovljni jedva čekajući da ponovo svrate.
Ako uspemo stvoriti gore pomenutu povoljnu klimu, reLoad će zaista mnogo lakše da postane jedan od većih festivala u zemlji.

Pričali ste o Van Gogh-u u jednom postu, nisu oni toliko skupi i sviraju i za manje od 1000 ljudi, provereno.
Imate jako puno bendova koji nisu skupi i koji bi rado došli da sviraju u Han. Treba samo stupiti u kontakt sa njima i već je pola stvari sređeno.
Moj savet organizatorima ReLoad-a je da institucionalno zaštite svoj rad i svoja prava. Ovo je Srbija nikad se ne zna ko će kome zabiti nož u leđa.

Vladicinhan.com i Boban Stojković vam stoje na raspolaganju za bilo koju vrstu pomoći.

02 Septembar, 2008, 01:19:08
Reply #121
  • Stariji meraklija
  • Ocena: +59/-10
  • Reload
ReLoad treba da bude kruna svake godine koja bi se računala pre i posle Reload-a.
Ja vec rachunam tako vreme.  :P Jedva chekam sledeci

Moj savet organizatorima ReLoad-a je da institucionalno zaštite svoj rad i svoja prava. Ovo je Srbija nikad se ne zna ko će kome zabiti nož u leđa.
Ovoga se najvishe plashim. Da neprodje ko mnogi slichni pokushaji. Sad pitanje je, na koji nachi da zashtite svoj rad?
The people pray for strenght and guidence, they shall prey for the mercy of the swift death. AND THE HEAVENS SHALL TREMBLE.
02 Septembar, 2008, 13:05:02
Reply #122
  • Ocena: +305/-62
  • DO WHAT YOU KNOW TO BE RIGHT
Gospodine Administratore u potpunosti se slažem sa vama, ali koliko sam ja čuo tj. g.Neša mi je napomenuo u razgovoru povodom festivala,da u skorije vreme treba da zažive teniski tereni, tako da već sad treba da se razmišlja za novu lokaciju, bolju od ove.Stadion je dobar, prostor iza stadiona i sl.U svakom slučaju organizatori najbolje znaju koja lokacija je najbolja za festival, ali treba da se radi na vreme, dda kad dođe vreme da sve bude spremno.
I na autobus piše "Lasta" pa ne leti.....
02 Septembar, 2008, 13:22:41
Reply #123
  • [Global Moderator]
  • Ocena: +230/-26
I ja sam načuo da će se uraditi teniski tereni, doduše ne iz prve ruke, ali se priča da će se to konačno završiti. Mislim da će sledeće leto, a možda i proleće tu biti tereni na kojima može da se igra tenis, pa za lokaciju neka organizatori razmišljaju šta bi bilo najbolje
“...U Srbiji samo krvava revolucija moze promeniti neke stvari!..”

Plasim se da u Han ni atomska bomba ne bi nista promenila... Ima mnogo “bubasvaba” i “miseva”, neko od njih bi mozda preziveo.
02 Septembar, 2008, 13:45:45
Reply #124
  • Moderator
  • Starac Focho
  • Ocena: +141/-17
  • Peace,love and prosperity!
    • http://reload.vladicinhan.com/
Na sportckom centru kunjak ima dovoljno lokacija i to je najmanji problem. I ja sam se raspitao za Van Gogh i cuo sam da ne traze puno kintu. Moj predlog predsedniku opstine bice da se dovedu bendovi Van Gogh,PARTIBREJKERSI,YU-grupa. Igor ce biti zaduzen za elektronsku muziku u koju se ja starno dobro ne razumem. Moj cilj ce biti da se dovedu jedan od ova 3 benda.

budzet koji ce biti na raspolaganju se mora pametno potrositi. najidealnije bi bilo da da pocne oko 5-6 poslepodne i da na pocetku sviraju neki klinci iz hana, vranja, surdulice, leskovca... oni bi svirali za dz. kasnije bi mogao da se dovede neki reggae bend ( ne mora del arno, neverujem da ce biti dovoljno novca) ili reggae sound system. kao headliner u tom prvom delu bi mogao da se dovede neki rock bend na koji bi se spucao dobar deo love ( nikako fucking van gogh, milion puta je bolje da se dovedu partibrejkersi). posle toga krece elektronska muzika i traje dok traje. e, sad, da li je ovo izvodljivo zbog love, nemam pojma, ali ja bi napravio ovakav festival.

Mislim da je kojot dosada dao najbolji predlog. Sad nam preostaje samo da vidimo koliko para mozemo da izvucemo iz opstinu i koliko sponozra mozemo da nadjemo. Sve ostalo otom potom...

Hvala svima sto ste shvatili ovu temu ozbiljno. Ovaj festival je od velikog znacenja za Han, da konacno ozivi i da se digne iz mrtvih...
« Last Edit: 02 Septembar, 2008, 14:38:03 by Ceka »
Uspesan covek nije onaj koji redja diplome, vec onaj koji ima ideju koja pokrece i njega i sve oko njega!

http://reload.vladicinhan.com
FACEBOOK: Reload festival - Vladicin Han
02 Septembar, 2008, 14:57:13
Reply #125
  • Deda meraklija
  • Ocena: +50/-12
Čovek koji se profesionalno bavi ozvučavanjem otvorenih prostora je moj prijatelj. Radio je Vlasinsko leto prošle godine, Dane Vranja nekoliko godina za redom, Roštiljijadu i gotovo sve velike koncerte od Niša naniže. Može da se angažuje da zvuk i scenski efekti budu na zavidnom nivou!
Svet nece postati pametniji, morate prihvatiti glupost i uciniti da radi za vas!
02 Septembar, 2008, 15:21:12
Reply #126
  • Moderator
  • Starac Focho
Čovek koji se profesionalno bavi ozvučavanjem otvorenih prostora je moj prijatelj. Radio je Vlasinsko leto prošle godine, Dane Vranja nekoliko godina za redom, Roštiljijadu i gotovo sve velike koncerte od Niša naniže. Može da se angažuje da zvuk i scenski efekti budu na zavidnom nivou!

Imacu u vidu ovaj tvoj post.

drinking3
Uspesan covek nije onaj koji redja diplome, vec onaj koji ima ideju koja pokrece i njega i sve oko njega!

02 Septembar, 2008, 15:25:51
Reply #127
Ovako,Vesna mnogo voli ovaj Han,bezobzira što skoro 20 godina neživi ovde i hvala joj za to, obećala je da sve što treba od pomoći prilikom ostvarivanja kontakata sa ovim grupama što želite da budu u programa, pa čak možda i uticanja na cenu, ali otompotom, u svakom slučaju hvala joj što svakodnevno prati dešavanja na ovom sajtu. pobedasmajli
02 Septembar, 2008, 15:34:54
Reply #128
  • Moderator
  • Starac Focho
Ovako,Vesna mnogo voli ovaj Han,bezobzira što skoro 20 godina neživi ovde i hvala joj za to, obećala je da sve što treba od pomoći prilikom ostvarivanja kontakata sa ovim grupama što želite da budu u programa, pa čak možda i uticanja na cenu, ali otompotom, u svakom slučaju hvala joj što svakodnevno prati dešavanja na ovom sajtu. pobedasmajli

Hvala Vesna  8) O0 8)

02 Septembar, 2008, 18:06:59
Reply #129
  • Novajlija
  • *
  • Ocena: +0/-0

Hvala tebi sto si jedno angazovano, pazljivo i humano srce! pobedasmajli
02 Septembar, 2008, 19:21:30
Reply #130
Pozdrav za našu Vecu, voli te Han drinking2
02 Septembar, 2008, 20:34:39
Reply #131
  • Moderator
  • Starac Focho
Au ae malo ove emocije na privatne poruke  8)
ovde samo o festivalu ;D
« Last Edit: 02 Septembar, 2008, 20:36:22 by Ceka »

02 Septembar, 2008, 23:14:10
Reply #132
  • Deda meraklija
  • Ocena: +33/-22

To sam i ja (iz najbolje namere) predlagao ali je neznam iz kojih razloga moj post izbrisan.

A ako smem da dodam treba vam i dobar PR tim.
03 Septembar, 2008, 16:02:55
Reply #133
Samo da vas podsetim repriza hanske hronike danas u 18 tv Vranje.  ;D
04 Septembar, 2008, 01:40:01
Reply #134
  • Starac Focho
  • Ocena: +462/-148
Hmmm...Ovako.....
dobila sam zelju da i ja nesto napisem posle gomilu postova ostavljenih na ovoj temi...
Moram odmah da kazem da nisam neki ljubitelj ove vrste muzike (ipak ja pripadam starijoj bransi ???), ali mogu je podneti....naravno uz dobro drustvo i dobro raspolozenje... drinking2
I jako mi je zao sto sam otisla iz Hana par dana ranije pre festivala!
Inace, mogu da primetim da nije bila dobra reklama s obzirom da sam ja u tom terminu bila dole a nista nisam cula o ovom festivalu.
U mom okruzenju gde sada zivim (u Vojvodini), i zbog prirode posla kojim se bavim, povezana sam sa ljudima koji su  toj bransi...bave se organizovanjem koncerata po klubovima,  lokalnih festivala i sl. tako da mozemo dobiti idejice tipa "kako to vojvodjani rade... :)", sto da ne...? Tudje ideje nisu na odmet...
U nastavku mozete pogledati stranice cluba koji je u ovom delu zemlje po organizaciji i kvalitetu najpopularniji, preferira jazz music, ali obavezno mesecno min. jednom zadovolji i razne druge muzicke ukuse....
http://www.mojo.co.yu/
Imaju program predvidjen i po 2-3 meseca unapred, koji mozete pogledati na stranici...
Naravno da nije lose dovesti i popularne grupe tipa Van Gogh i sl. ali po mom misljenju je mozda rano za tako nesto, jer postoji milion anonimnih grupa koje jako lepo i kvalitetno odrade concert i ne ostave publiku ravnodusnom.... drinking3
Naravno, ukoliko procenite da mogu na bilo koji nacin da pomognem, stojim vam na raspolaganju.... :)
Pozzzzz

Inside my heart is breaking,
My make-up may be flaking,
But my smile still stays on... ;)

Mielott iteletet mandasz valakirol setal nehany kilometeret a cipovolen...
04 Septembar, 2008, 11:21:36
Reply #135
  • Moderator
  • Starac Focho
Hmmm...Ovako.....
dobila sam zelju da i ja nesto napisem posle gomilu postova ostavljenih na ovoj temi...
Moram odmah da kazem da nisam neki ljubitelj ove vrste muzike (ipak ja pripadam starijoj bransi ???), ali mogu je podneti....naravno uz dobro drustvo i dobro raspolozenje... drinking2
I jako mi je zao sto sam otisla iz Hana par dana ranije pre festivala!
Inace, mogu da primetim da nije bila dobra reklama s obzirom da sam ja u tom terminu bila dole a nista nisam cula o ovom festivalu.
U mom okruzenju gde sada zivim (u Vojvodini), i zbog prirode posla kojim se bavim, povezana sam sa ljudima koji su  toj bransi...bave se organizovanjem koncerata po klubovima,  lokalnih festivala i sl. tako da mozemo dobiti idejice tipa "kako to vojvodjani rade... :)", sto da ne...? Tudje ideje nisu na odmet...
U nastavku mozete pogledati stranice cluba koji je u ovom delu zemlje po organizaciji i kvalitetu najpopularniji, preferira jazz music, ali obavezno mesecno min. jednom zadovolji i razne druge muzicke ukuse....
http://www.mojo.co.yu/
Imaju program predvidjen i po 2-3 meseca unapred, koji mozete pogledati na stranici...
Naravno da nije lose dovesti i popularne grupe tipa Van Gogh i sl. ali po mom misljenju je mozda rano za tako nesto, jer postoji milion anonimnih grupa koje jako lepo i kvalitetno odrade concert i ne ostave publiku ravnodusnom.... drinking3
Naravno, ukoliko procenite da mogu na bilo koji nacin da pomognem, stojim vam na raspolaganju.... :)
Pozzzzz

Reklama je bila veoma dobra i efikasna. To potvrdjuje veliki broj ljudi koji su dosli iz Nis,Leskovac,Surdulicu i Vranje. Hancani su bili veoma ljubomorni tako da nisu obracali paznju na festival. Vazno da su icepili plakate koje smo zalepili. Sabotaza koja je uradjena na teniskim terenima to potvrdjuje. Tako je uvek bilo u Han i ostace...

Imacu u vidu ovaj tvoj post. Vidim da svi hocete da pomognete  i bas mi je drago. Hvala svima!
« Last Edit: 15 Decembar, 2008, 19:05:33 by Ceka »

04 Septembar, 2008, 16:35:10
Reply #136
  • Novajlija
  • *
  • Ocena: +0/-0
ovde samo o festivalu ;D
Bez lepe emocije, nema ni dobre organizacije, a samim tim ni festivala, slozices se, nadam se? pobedasmajli
04 Septembar, 2008, 16:48:01
Reply #137
  • Moderator
  • Starac Focho
ovde samo o festivalu ;D
Bez lepe emocije, nema ni dobre organizacije, a samim tim ni festivala, slozices se, nadam se? pobedasmajli

Naravno da se slazem...
Ko kaze da nema emocije? Naravno da ih ima...
Ovde pisemo o festivalu. Mozete da otvorite temu pa da pisete koliko volite jedan drugog  ;D

SALJIVDZIJA  ;D

04 Septembar, 2008, 23:59:11
Reply #138
  • Deda meraklija
  • Ocena: +33/-22
...Hancani su bili veoma ljubomorni tako da nisu obracali paznju na festival. Vazno da su icepili plakate ko je smo zalepili. Sabotaza ko ja je uradjena na teniskim terenima to potvrdjuje. Tako je uvek bilo u Han i ostace...

Kakve je sabotaze dozivljavao EXIT, pa postadose medju najacima u Evropi.
Tako da, bez depremiranja, samo napred. Dogodine vise plakata...a Bane rogonju par dana na odmor. pobedasmajli

05 Septembar, 2008, 01:18:38
Reply #139
  • Stariji meraklija
  • Ocena: +59/-10
  • Reload
Pa sad dal ce bude "par dana na odmor" ili "par dana u podrum" ne bi znao da ti kazhem.   :laugh: :laugh: :laugh:
The people pray for strenght and guidence, they shall prey for the mercy of the swift death. AND THE HEAVENS SHALL TREMBLE.