Welcome to Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Author Topic: Upoznavanje druzenje i predstavljanje  (Read 37390 times)

0 Members i 1 gost pregledaju ovu temu.

10 Oktobar, 2008, 13:53:06
Reply #40
  • Guest
Hvala na dobrodoslici.
Nocu spavam.
10 Oktobar, 2008, 14:38:23
Reply #41
  • Deda meraklija
  • Ocena: +73/-5
Hvala na dobrodoslici.
Nocu spavam.

Hahahahaha, pa nisam mislila bas tolko ukratko :D
10 Oktobar, 2008, 16:38:12
Reply #42
  • Deda meraklija
  • Ocena: +33/-22
10 Oktobar, 2008, 18:38:21
Reply #43
  • Osnovac
  • Novajlija
  • *
  • Ocena: +1/-1
Zovem se Aleksandar.Osnovac sam i nisam los djak.Zuvim u Stublu.Jako mi je drago sto postoji aktivan sajt za ovako malo mesto kao sto je Han.

Provincijalce a kad ti spavas?Ja u spavanju nocu ne vidim nista cudno.
Apsurdno je ljude deliti na dobre i zle.Oni su ili zanimljivi ili dosadni.
11 Oktobar, 2008, 21:16:26
Reply #44
  • Deda meraklija
Zovem se Aleksandar.Osnovac sam i nisam los djak.Zuvim u Stublu.Jako mi je drago sto postoji aktivan sajt za ovako malo mesto kao sto je Han.

Jel ides u skolu "Vuk Karadzic"? Koji si razred?
02 Novembar, 2008, 00:38:55
Reply #45
  • Moderator
  • Starac Focho
  • Ocena: +101/-19
  • Revolucija
upoznao bih mladu damu radi druzenje i jos neceg  smajli662

moze i mladi bracni parovi ;)
Nekad sam bio neodlucan, a mozda i nisam
02 Novembar, 2008, 11:53:42
Reply #46
  • Deda meraklija

moze i mladi bracni parovi ;)

Dokle be vise diskriminacija prema starima?  funnysm
02 Novembar, 2008, 12:49:55
Reply #47
  • Moderator
  • Starac Focho
  • Ocena: +101/-19
  • Revolucija
 sm169 moze i starije gospodje
Nekad sam bio neodlucan, a mozda i nisam
22 Novembar, 2008, 05:23:22
Reply #48
  • Deda meraklija
  • Ocena: +200/-7
  • Hvala bogu shto sam ateista
Evo mene pa...samo sam promenio u ZZ, chop mi je bilo krace od chopper, al' mi to nekako trulo zvuchi...ih kakav sam
"Motor je ochigledno seksualni simbol. To se naziva falusni simbol koji se krece. To je produzetak jednog tela, snaga koja se nalazi izmedju nogu"-Dr Bernard Dajmond sa univerziteta za kriminologiju u Kaliforniji
25 Novembar, 2008, 21:14:25
Reply #49
  • Mladi meraklija
  • **
  • Ocena: +12/-2
Sladjan Stamenkovic  iz Prekodolce (rodjen sam u Surdulici ali su moji vec bili doseljeni u Prekodolce iz sela Dikava) . .. od prvog razreda Stamenka . .. inace su me zvali Svaba u pocetku zbog cega sam se tukao sa svima . .. nadimak mi je dao  Goran Stojkovic   ha ha ha ha   ..kada se setim smesno mi . .. posto sam se uvek ljutio zbog  nadimka Svaba i zalio se uciteljici pok. Milici Aleksic . . .Goran  (zagorka) pita . . "pa kako da ga zovemo . . .Stamenka . . i osta ja za ceo zivot Stamenka
  Inace sam `73 ..  29. 8.   ozenjen  Svetlanom -Cacom(na slici). . . iz ljubavi, koja jos uvek traje .. imam dvoje dece, Sina Marka `95  (mare nemac)  i cerku Marijanu ´99 koju zovemo Maca (u kuci Ciki  ili Cile) i to su mi najvaznije osobe na svetu ....

zivim u nemackoj . .Mannheim . .radim u Mercedes-Benz od 2004..svakog vikenda sviram u clubu I.T.D . . . zivim ovde ...fizicki . .a mozak mi je tamo . . svaki minut ... a to najbolje znaju ljudi koji zive daleko od rodnog mesta     Naravno nemoze da se meri sa tim koliko mi nedostaju Caca i deca . . ali opet . .. volim svoje drugare . . . volim han . .volim da sednem ujutru i sa nekim popijem pice . .. kafu. . .volim da se napijem . .. a ako verujete . .ovde vrlo retko pijem . .      naravno da uvek imam za pice . .ali nepije mi se . . .. fali mi . . "  kude si be karakterna osobina ti mat.....  "   "pa ti cas tam cas ovam "   

capa zna  . ..   kafa bez mleka dupli vinjak i kisela bez "hleda"..   (kako rece jedan moj ....bivsi rodjak)
. .pozdrav svim . . .

P.S.  ovo bre ko u miliciju !!!!

25 Novembar, 2008, 21:42:54
Reply #50
  • Starac Focho
  • Ocena: +109/-8
  • Svaki trud se isplati!!!
Helloooooooooo! Ja sam Aca, Aleksandar (komsi), živim u zgradu gde je gradska biblioteka, ‚‚mada sad malo ređe‚‚ zato što studiram u Bg, 87.god, pozdrav svim forumašima! 
Prava pravda je SAVEST!
25 Novembar, 2008, 21:44:17
Reply #51
  • Starac Focho
  • Ocena: +141/-17
  • Peace,love and prosperity!
    • http://reload.vladicinhan.com/
Helloooooooooo! Ja sam Aca, Aleksandar (komsi), živim u zgradu gde je gradska biblioteka, ‚‚mada sad malo ređe‚‚ zato što studiram u Bg, 87.god, pozdrav svim forumašima! 

poz za Komsu!!!

« Last Edit: 25 Novembar, 2008, 21:47:22 by Ceka »
Uspesan covek nije onaj koji redja diplome, vec onaj koji ima ideju koja pokrece i njega i sve oko njega!

http://reload.vladicinhan.com
FACEBOOK: Reload festival - Vladicin Han
26 Novembar, 2008, 02:24:13
Reply #52
  • Starac Focho
  • Ocena: +81/-8
Pa aj sad i ja da se predstavim... Ja sam Dusanka Krstic, 87 sam godishte,zhivim u Hanu.Zavrshila srednju medicinsku,sada sam student vihe medicinske,trecha godina (josh malo pa kraj), i srecno sam zaljubljena!!! Pozz za sve Hanchane,kao za forumashe sa strane!!!  Ljubac....
"LJUBAV KOJA NE ZNA ZA USLOVE...VERA SKOJOM ZASPIS I BUDIS SE... NADA KOJA POSLEDNJA UMIRE.... STO NE ZELIS SEBI,NE POZELI NIKOME!..."
28 Novembar, 2008, 19:40:21
Reply #53
  • Deda meraklija
  • Ocena: +207/-65
  • .
Ja sam Milan Popovic, Pop. U Hanu sam kod zeleznicke, pivnice, tref-A, branka radicevica.kako se kome svidja drinking2
Studiram Gradjevinski fakultet u BG, pa ako nekog nesto zanima u vezi toga, neka pita slobodno, stojim na raspolaganju (u smislu upisa faxa itd).

Isto sam ko ovaj Aleksandar iznad mene retko u Hanu, ali rado idem. Kakav god da je, smoran, prazan, pust, svi volimo da odemo kuci!

Pozdrav srecnima i zaljubljenima (bilo da je u pitanju draga osoba ili neki motor  wassat)
01 Decembar, 2008, 11:24:53
Reply #54
  • Novajlija
  • *
  • Ocena: +9/-0
Sinoc sam provalio za ovaj forum tj. cuo sam da postoji...i sve pohvale na sav trud i samu ideju.

Ja se zovem Goran rodjen sam, zivim i radim u Nemackoj blizu Stuttgart-a. Mislim da me vecina ne zna...al' nije strasno posto ni ja puno od vas ne znam. Inace dolazim u Han svake godine po 2-3 puta, kuca mi se nalazi kod distribucije a Manca mi prvi komsija, kog zelim ovim putem da pozdravim. Inace ako se ne raspravljam petkom na Kamberovoj "tezgi plastike fantastike" sa raznoraznim idiJotima (cast izuzecima!), mozete me naci kako praznim Martinu kladionicu ;)

Sve u svemu vas sve pozdravljam, posebno Marinu i Maju S.
01 Decembar, 2008, 14:39:10
Reply #55
  • Starac Focho
  • Ocena: +251/-27
Sinoc sam provalio za ovaj forum tj. cuo sam da postoji...i sve pohvale na sav trud i samu ideju.

Ja se zovem Goran rodjen sam, zivim i radim u Nemackoj blizu Stuttgart-a. Mislim da me vecina ne zna...al' nije strasno posto ni ja puno od vas ne znam. Inace dolazim u Han svake godine po 2-3 puta, kuca mi se nalazi kod distribucije a Manca mi prvi komsija, kog zelim ovim putem da pozdravim. Inace ako se ne raspravljam petkom na Kamberovoj "tezgi plastike fantastike" sa raznoraznim idiJotima (cast izuzecima!), mozete me naci kako praznim Martinu kladionicu ;)

De si  Gogi, odavno te nema u komshiluk! Drago mi je da si konacno provalio nas site.
Puno pozdrava od mene lol   Imas jedan + od mene za uclanjenje....

Najavi se preko forum, kad dolazis, da obavestimo Martu na vreme da smanji kvote... 25r30wi
« Last Edit: 01 Decembar, 2008, 14:42:00 by manca »
glavni, pomocni i kondicioni trener ST.K. Morava Vladicin Han
03 Decembar, 2008, 00:15:40
Reply #56
  • Starac Focho
  • Ocena: +462/-148

Hvala lepo na pozdravu zete.... ;D
Pozdravlja i tebe tvoja svastika i ljubi naravno... cvetpoklon

Inside my heart is breaking,
My make-up may be flaking,
But my smile still stays on... ;)

Mielott iteletet mandasz valakirol setal nehany kilometeret a cipovolen...
03 Decembar, 2008, 21:11:56
Reply #57
  • Moderator
  • Svedok istorije vladicinhan.com
  • Ocena: +305/-62
  • DO WHAT YOU KNOW TO BE RIGHT
Želje, Čestitke i Pozdravi........
I na autobus piše "Lasta" pa ne leti.....
04 Decembar, 2008, 00:52:20
Reply #58
  • Novajlija
  • *
  • Ocena: +65/-1
eve i ja da se prestavi SOKOLOVIC SLOBODAN--zvani SOKOL jos iz osnovne skole rodjen sam u selu RUZICE davne 1949 inace sam rodjeni stric maje sokolovic.u HANU dolazim godisnje i prvo kod RAKU u kafance.puno pozdrava celom HANU aposebno naselje TRAC brat RADOMIR i bratanac IGOR---SOKOL .pozdrav celom forumu.SOKOL nemacka.
04 Decembar, 2008, 01:47:24
Reply #59
  • Starac Focho
  • Ocena: +462/-148
eve i ja da se prestavi SOKOLOVIC SLOBODAN--zvani SOKOL jos iz osnovne skole rodjen sam u selu RUZICE davne 1949 inace sam rodjeni stric maje sokolovic.u HANU dolazim godisnje i prvo kod RAKU u kafance.puno pozdrava celom HANU aposebno naselje TRAC brat RADOMIR i bratanac IGOR---SOKOL .pozdrav celom forumu.SOKOL nemacka.
Da se nadovezem,
Da! To je moj stric! Fudbalski trener i sudija Gross-Gerau tima u DEU!
(jako bitna cinjenica u njegovoj biografiji  ;D)
P.s. Stric, '49 i nije bila tako davno  :)!
  cvetpoklon

Inside my heart is breaking,
My make-up may be flaking,
But my smile still stays on... ;)

Mielott iteletet mandasz valakirol setal nehany kilometeret a cipovolen...