Welcome to Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Author Topic: RELOAD 2009 Ideje  (Read 14369 times)

0 Members i 1 gost pregledaju ovu temu.

19 Mart, 2009, 16:19:24
Reply #40
  • Starac Focho
  • Ocena: +112/-19
  • "Be Yourself no matter what"
Ja se ne slazhem, ma shta da se deshava, ako zhelite da zazhivi mora da ima koncepcije. U svakom sluchaju, stojim vam na raspolaganju, fizichki i mentalno, a za finansije mi se ne obracajte. Hvatajte sponzore. Shto ne navatate nekog od privatnika?

"Don't waste time arguing what good man should do, be one, act like one!"
19 Mart, 2009, 18:27:48
Reply #41
  • Deda meraklija
  • Ocena: +59/-28
nisi skapirao to oko koncepcije no dobro.....

a jesi ti pokusao da se u skorije vreme obratis nekom privatniku?

Svako se vodi pitanjem : "a sto bih ti dao kad ne moram?" .....
20 Mart, 2009, 13:57:02
Reply #42
  • Deda meraklija
  • Ocena: +49/-6

Igore !

Osim tebe i Ceke ko je još tu glavni za organizaciju RELOAD-a ?

Koncept je obavezan.

Ne sumnjam u vašu sposobnost i zrelost ni najmanje, samo nema potrebe
                            za misterioznošću.

Vreme ide bezobrazno brzo

Jul stiže dok si reko keks.

Iz iskustva znam da uvek nešto iskrsne, zato treba na vreme početi.

Nemojte da zaboravite da i ministarstvo za kulturu trba da radi svoj posao..

Treba skupiti sav materijal od prošle godine pa na vrata ministarstva.

Kuc....kuc  ...Dobardan ja sam Igor ...zakazali ste mi u vezi RELOAD festivala...

E njima je neophodan program, koncept, budžet festivala, tajming.....itd...itd..

Kao što rekosmo.... Uz vas mo momci  !   
20 Mart, 2009, 14:26:43
Reply #43
  • Deda meraklija
Perice perice - a navedi mi jedan razlog zasto je bitno ko stoji iza svega?Jel znas ko stoji iza ostalih manifestacija po zemlji ?ne...zasto? zato sto apsolutno bitno nije...iza organizacije stoje svi ljudi sa super idejama....

Koncept je obavezan na nivou samog organizovanja ali programski koncept nije obavezan za sada pa sam zato reko da nema koncepta.....Svi se prepiru koga ce sta ce ,a istina je jedna - Koga god doveo to ce znati da ceni jako mali broj ljudi.Tako da ponavljam cilj je da se vecina navikne na te dogadjaje da se to razradi jer je jeli sve ovo u experimentalnoj fazi....

znamo da brzo vreme leti.

Pise se projekat.

Sve saznace se ovde kad` za to dodje vreme. iz marketiskih i drugih razloga.

I cenim to sto zelite da pomognete,ali kao sto rekoh onoj sasavoj jovani - jedina trenutna moguca pomoc od strane vas je da dodjete i platite kartu,jer nije ovo preterana neka organizacija...

kad bude doslo vreme za pomoc necu se sramiti da pitam.

do tada ostajte mi u miru.

« Last Edit: 20 Mart, 2009, 14:29:59 by Igor_TECH a TECH »
20 Mart, 2009, 15:02:53
Reply #44
  • Starac Focho
  • Ocena: +210/-105
ali kao sto rekoh onoj sasavoj jovani

Podržavam ovu manifestaciju maksimalno i cenim vaš trud i rad mnogo više nego što vi mislite, ali ovo zaista neću da komentarišem... 
U svakoj zemlji ima korova, samo se u Srbiji korov zaliva.
20 Mart, 2009, 15:10:59
Reply #45
  • Deda meraklija
kako ono kazu...fffffFAIL devojko....nisi skapirala.....tako da ah pobogu nemoj da se lozis...

20 Mart, 2009, 15:11:33
Reply #46
  • Deda meraklija

U redu je , imam puno poverenje u vaše ideje i  maštovitost.

Ali me interesuje i sa profesionalne strane, zato što je Reload
                                odlična prilika da se predstavi " Južni Južni Bend " do leta će mo
                                imati dovoljno materijala za jednočasovni nastup.

U pitanju je domaći Hanski ili verovatnije, Hansko- Surdulički bend
                                koji je u  Rock zvuku sa isključivo autorskim pesmama .

Prve pesme će mo u maju izbaciti na forumu.

Ako je koncept samo Tehno onda se mi tu slabo uklapamo.

Ako će biti više muzičkih pravaca onda uredu...

Zato me i prilično interesuje koncept.

A za plaćanje karte mi će mo kao bend i da sviramo i plus će platimo karte.

Mi smo ROCK patriote ili još lepša srpska reč --  RODOLJUBI

I nema ljutnje ako nastavim da izbacujem ideje oko festivala
                                jer možda vam se nešto od toga i dopadne.

Za početak predlažem da cene karata budu izrazito "Popularne"
20 Mart, 2009, 15:18:56
Reply #47
  • Deda meraklija
  • Ocena: +207/-65
  • .
Mnogo babica, kilavo dete...pustite momke da organizuju manifestaciju. chisto sumnjam da se svi novosadjani pitaju sta ce da bude na exit od grupa..losh primer za poredjenje. al nebitno. pa ako se obrukaju i ne naprave nista, onda cemo naravno da ih razapnemo na sat u centarrr! al verujem da ce da bude ok. cak i ako bude samo u vidu zurke, ko ove godine.
e i ekstra su mi ove poruke podrshke...zvuche ko da shaljemo nekog u rat, nedo bog  :D tako da....samo hrabro, uz vas smo ;D udarnichki...!
20 Mart, 2009, 15:21:12
Reply #48
  • Starac Focho
kako ono kazu...fffffFAIL devojko....nisi skapirala.....tako da ah pobogu nemoj da se lozis...

Kao što rekoh thignorege7

Ja prošle godine nisam išla, ali sam čula jako pozitivne komentare, nadam se da će biti bolje ove godine. A koliko je karta bila prošle godine?
20 Mart, 2009, 15:21:44
Reply #49
  • Deda meraklija
nemoj to rodoljubi :) najebasmo od silnih rodoljuba i patriota....

nece biti samo tehna.

A i zadovoljstvo sviju nas bilo bi da promovisemo domaci bend.

ako posedujete neki demo nesto baci mi na PM>.
20 Mart, 2009, 15:23:45
Reply #50
  • Deda meraklija

Kao što rekoh thignorege7

Ja prošle godine nisam išla, ali sam čula jako pozitivne komentare, nadam se da će biti bolje ove godine. A koliko je karta bila prošle godine?

i dalje nisi skapirala?

karta je bila bednih 150 dinara....

prosle godine se videlo upravo ono o cemu pricam....sujeta + ometenost u razvoju omela je mnoge gradjane da svrate vide i podrze.....

20 Mart, 2009, 15:51:04
Reply #51
  • Deda meraklija

To su radni snimci i nisu baš u ovoj fazi za slanje.

Da su potencijalni hitovi .. jesu , jer imaju vrlo pevljive refrene.

Inspiracija je maksimalno prisutna.

Čim izaberemo koju će mo od pesama da gurnemo prvu u vatru
                            i skupimo kintu da je uradimo u kvalitetnom snimku odma će mo da je
                            izbacimo na forum , za njom drugu, treću itd..
                            Bar mi odavde imamo o čemu da pevamo..

Vladičin han zaslužuje jedan dooobar bend.

A to o rodoljubima i patriotama,......meni se čini da su nam oni "drugi"
                            malo više dotakli " nanu".

Drugo , ne čini li ti se da je organizovanje RELOAD-a , pre svega patriotska
                            aktivnost , što bi se vi mlatili bezveze da ne volite svoj gradić.

Dakle vi ste patriote ili u najmanju ruku lokal patriote.

Popovic je u pravu ne treba vas pritiskati... mirno i polako radite ovaj veliki
                            posao za Han i ne obazirite se mnogo na druge , sve lepe ideje imaju
                            po pravilu mnogo protivnika.

Ali ajde bar do početka Maja izađite javno sa konceptom i tajmingom.

To je zaista neophodno....

20 Mart, 2009, 15:52:10
Reply #52
  • Starac Focho
  • Ocena: +148/-32
  • TJM!
Рекох да се не убацујем али морам да се надовежем на Поповићево поређење са Егзитом. Егзит наравно не би био могућ без волонтера, е сад пропорционално са величином фестивала и вама требају волонтери. Кад се већ имате толко кандидата можете да им нађете занимацију. нпр неко ће да донесе косу, неко грабуље, може исто неко ако има виле сено да се скупи лепо зашто да не... да се среди мало онај "кавез". И то је вид помоћи... мислим ако вам за друго не треба помоћ.
Eisai sto myalo, kati magiko.. Opou pas esy tha mai panta egw na sou tragoudw.. Thryle ole ole, thryle ole ole.!!!!!
20 Mart, 2009, 15:55:06
Reply #53
  • Deda meraklija
nino za koordinatora!!!!!!1
20 Mart, 2009, 15:59:36
Reply #54
  • Starac Focho
Nažalost bila sam sprečena da dođem prošle godine, tako da nisam informisana o ceni karte. U svakom slučaju, mislim da blago povećanje cene nije na odmet.
20 Mart, 2009, 23:12:47
Reply #55
  • Starac Focho
  • Ocena: +112/-19
  • "Be Yourself no matter what"
Slazhem se sa NiN0-m... Trebaju vam volonteri. Ponudite privatnicima reklame. to uvek pali. Neka nabace zastavu koju cete zakachiti na pozornici. Dalje, skopite sponzorstvo sa pivarama. prodajte svoje pivo, i eto para.
A poredjenje sa exit-om je bez veze. iz jednostavnog razloga, shto egzit sponzorishu nevladine organizacije i grad. shto nije vash sluchaj.
Ko shto rekoh, mnogo priche nikada na dobro ne izadje. kada se reshite da vam treba pomoc, javite. poz.

"Don't waste time arguing what good man should do, be one, act like one!"
21 Mart, 2009, 13:57:32
Reply #56
  • Moderator
  • Starac Focho
  • Ocena: +141/-17
  • Peace,love and prosperity!
    • http://reload.vladicinhan.com/
Ljudi ovo nije EXIT!!!

Stanislaw hvala na savetima ali mi sve to znamo.  rastaman2
Sve ovo sto pisete sve znamo...reci treba pretvoriti u dela a to nije lako.

Ova tema pocinje da lici na temu hanska politika i ekonomija...     okkoral

Ako mozete nekako da nam pomognete posaljite privatnu poruku meni ili Igoru.

ciao    drinking2
Uspesan covek nije onaj koji redja diplome, vec onaj koji ima ideju koja pokrece i njega i sve oko njega!

http://reload.vladicinhan.com
FACEBOOK: Reload festival - Vladicin Han
22 Mart, 2009, 21:35:19
Reply #57
  • Deda meraklija

Ceko !

Igore !

Ovde je jedina politika --- MUZIKA

To nas spaja.

Ja se ne sećam da sam reklamirao svoju partiju.

Vi momci niste u nikakvoj obavezi da savete i predloge poslušate.

Uradićete naravno po svom.

Ali ova tema je i data da razmenimo mišljenja.

Imam jedan lep predlog a vi o njemu dobro razmislite;

Sa obzirom da će te ove godine, ozbiljnije pristupiti promociji festivala onda je
                     realno za očekivati i veću posetu.
                     Imate lepe tribine gde može dobar broj ljudi da se udobno smesti,
                     Imate i levo i desno od terena za mali fudbal mreže iza golova na koje možete
                     da nakačite paravane.
                     Kontra od tribine počevši od aut linije je idealno mesto za binu.
                     Sam prostor bi imao zaštitu sa svih strana ( Tribina, Mreža leva i desna i Bina )
                     Bila bi vam olakšana naplata karata.
                     Takođe i puno prostora za pivske pultove.
                     Ljudi bi imali pregled tek kad bi ušli unutra.
                     Ljudi koji bi gledali od autoputa vam i ovako ne bi došli na festival.
                     Tu bi moglo da se komotno smesti par hiljada ljudi , što bi vam ostavilo prostor
                     za jeftinije ulaznice, dakle za sigurnu popunjenost.
                     Nema bolje reklame za festival od posećenosti.
                     Tako da će te svake sledeće godine gurkati binu sve više prema Moravi.

Onaj kavez mi je nekako sumoran iako shvatam da tehno crpe inspiraciju
                     iz takvih neobičnih prostora ali prostor treba da bude i vizuelno dopadljiv...

Toliko za sada...

Pozdrav obojici....   
23 Mart, 2009, 16:30:40
Reply #58
  • Stariji meraklija
  • Ocena: +56/-19
Jeste li razmisljali o nekoj rok alternativi pored tehna ili sto T&T propagira ne znam kako se zove przilica ili sl. wassat.Mozda o  Penthouse band iz Nisa(mogo bih da vam pomognem oko njihovog angazovanja,znam neke ljude) ili cak Galija isto iz Nisa??To su dve mnogo jake grupe a sebe definisu kao Nislije i mozete ih naci u Nisu znaci nama blizu a siguran sam uz pomoc opstine ili sponzora moze biti realno da dodju na RELOAD.A? (Unapred izvinite ako sam nesto propustio na ovu temu nemam vremena da je sve citam)
Sve je lako biti osim covek...
Izdrzati to je temelj vrline...
Zivot nam vraca ono sto mi drugima dajemo....
Nikad nije ni bilo ono sto je bilo...
23 Mart, 2009, 22:16:47
Reply #59