Welcome to Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Author Topic: RELOAD 2009 Ideje  (Read 14342 times)

0 Members i 1 gost pregledaju ovu temu.

12 Mart, 2009, 00:12:10
Reply #20
  • Deda meraklija
  • Ocena: +49/-6

Ono što mi se stvarno sviđa, jeste to što se takva ideja uopšte pojavila.

Svaka čast Ceki, što je uopšte tako mlad dečko pokrenuo tako veliku stvar za Han.

Pre, gotovo 40 godina grupa omladinskih aktivista iz sela Stubal je odlučila
                          da organizuje turnir u malom fudbalu i nisu ni svesni kakvu su tradiciju napravili.
                          Kakvu su samo oni stvar odradili za svoje selo.
                          Na tom turniru sam se bar 5 puta smrtno zaljubio.
                          Stubal mi se između ostalog i zbog njega omilio.
                          Moja ćerkica obožava turnir i ne može da dočeka da krenemo.
                          Eto...... jedna dobra ideja u pravo vreme je rezultirala moćnom tradicijom.

Tako je i sa mladim Cekom, nije ni svestan da je započeo veliku stvar za svoj grad.

Kada za 25-6 godina bude gledao kako mu se, daće Bog, sinovi i ćerkice spremaju
                          za izlazak na " Reloud " biće mu sve mnogo jasnije.

Stojim mu na raspolaganju sa svojom kompletnom maštom.

Pozivam i ostale da podupremo ovog momka.

Ali imam samo jedan uslov...da se ne svede samo na "tehno" ja od to "mrejem"

I neka traje minimum 3 dana.

Kad je bal nek je sa raznovrsnom muzikom.

Sve najbolje " RELOUD" 2009 u Vladičinom Hanu 
12 Mart, 2009, 00:15:53
Reply #21
  • Deda meraklija

Zajebo sam se u pisanju ....'em ti engleski.

Treba " RELOAD"

Ma neka se zove i "Ćoravi opanak " samo neka zaživi.......
13 Mart, 2009, 14:58:59
Reply #22
15 Mart, 2009, 16:12:35
Reply #23
  • Moderator
  • Starac Focho
  • Ocena: +141/-17
  • Peace,love and prosperity!
    • http://reload.vladicinhan.com/
Bice nesto, nadam se.

Maca  pokusava da sredi nesto  slamkauusta
Ostaje samo da se nadamo...

Ako uspemo da obezbedimo sredstva (PARE) bice nesto  rastaman2

Ovo su bendovi koji bi mogli da dodju u Han: Beogradski Sindikat, kanda kodza i nebojsa, Marchelo, Wikluh Sky, Ice Nigrutin, del arno band...

drinking2

« Last Edit: 18 Mart, 2009, 23:51:40 by Ceka »
Uspesan covek nije onaj koji redja diplome, vec onaj koji ima ideju koja pokrece i njega i sve oko njega!

http://reload.vladicinhan.com
FACEBOOK: Reload festival - Vladicin Han
16 Mart, 2009, 00:38:56
Reply #24
  • Deda meraklija

Ceko !

Imaš odličan rege bend iz Niša.

Imaju blesavo ime " Danilov doživljaj Beča " ali stvarno im je dobar rege.

Deluju kao bend koji može da napravi pozitivnu atmosferu.

Ono što je veliki plus je što su naši južnjaci i što su  blizu.

Verujem da bi proširili glas o RELOAD-u po Nišu dok si reko keks.

Ukucaj ime benda na youtube i vidi i sam kakvi su.

Ne verujem da bi tražili neku kintu jer oni su za sat i dvaes' minuta u Han.

Dobri su i " Zbogom Brus Li "ali su u međuvremenu postali popularni,
                           možda će da traže velike pare ali treba ih sve iskontaktirati pa videti.

Ali mnogo je bitno što pre i vrlo pažljivo odrediti datum jer je to prvo što če te svi
                           pitati zbog rasporeda.

Opština ti je neophodna za takvu manifestaciju i siguran sam da će ti pomoći
                           jer je to izuzetna mogućnost da se promoviše Vladičin Han.
                           Sektor kulture i turizma ti je najbitniji

Prvi korak bi trebao da bude formiranje RELOAD štaba.

Drugi korak je potraga za sponzorima i otvaranje posebnog računa za donacije.

Treći korak je kontaktiranje bendova i njihovih menadžera.

Pazi !  ovako nešto zahteva mobilizaciju malo većeg broja entuzijasta.

Malte ne, celog Vladičinog Hana i svih njegovih službi.

" Južni južni bend " se stavlja na raspolaganje.

Moraćeš brzo da deluješ, što reče Mrka, vreme prolazi brzo, dok
                          trepnemo stiže Jul a mnogo toga treba da se odradi.

Samo napred ! Uz tebe smo !

16 Mart, 2009, 01:10:52
Reply #25
  • Starac Focho
  • Ocena: +112/-19
  • "Be Yourself no matter what"
Ceko,
kada nameravate da odrzhite reload, da nas ne poklopite za Rock Garden. Daj da sednemo i da se dogovorimo Surdulica i Han pa da to nekako utanachimo u razmaku od nedelju dana. da se ne blokiramo a da bude korisno za obe strane. + mozhesh da ugovorish sa bendovima odavde za svirku. A, shta mislish?

"Don't waste time arguing what good man should do, be one, act like one!"
18 Mart, 2009, 21:38:49
Reply #26
  • Moderator
  • Starac Focho
Ceko,
kada nameravate da odrzhite reload, da nas ne poklopite za Rock Garden. Daj da sednemo i da se dogovorimo Surdulica i Han pa da to nekako utanachimo u razmaku od nedelju dana. da se ne blokiramo a da bude korisno za obe strane. + mozhesh da ugovorish sa bendovima odavde za svirku. A, shta mislish?
okay   rastaman2

peca stubal* slazem se u potpunosti sa tobom ali to ne mogu sam da uradim.
Ako opstina ne izadje u susret nema nista od ovog festivala...

Uspesan covek nije onaj koji redja diplome, vec onaj koji ima ideju koja pokrece i njega i sve oko njega!

18 Mart, 2009, 22:04:34
Reply #27
  • Svedok istorije vladicinhan.com
  • Ocena: +305/-62
  • DO WHAT YOU KNOW TO BE RIGHT

A Ceko spremi li ti neki plan, program sa kojim ćeš da izađeš pred čelnike opštine? Jesi tražio neki sastanak sa njima? Šta konretno planiraš i sa koliko novca treba opština da ti pomogne. Mislim da kasniš malo sa organizacijom.
I na autobus piše "Lasta" pa ne leti.....
18 Mart, 2009, 22:25:33
Reply #28
  • Deda meraklija

Opština ne može da izađe u susret zemljoradničkoj zadruzi,
                 pa zatim ne može da izađe u susret muzičkom festivalu,
                 pa još možda mnogim prioritetima, infrastrukturnim, socijalnim itd....

Drugim rečima.....gotovo da nisu u funkciji
                 Ako hoće da pomognu , neka pomognu ali nemoj da smetaju.

Sa obzirom da je festival potencijalno,veliki kulturni i turistički događaj za Han,
                 pa i za nas u okolnim selima, mora da postoji neki modalitet pomoći.

Ti si mlad dečko ali si već iskusniji od svih nas za jedan festival.

Savet broj 1: Uputi svim ljudima zainteresovanim da zaživi festival "RELOAD"
                                       U Vladičinom Hanu u narednih nedelju dana poziv da ti se pridruže,
                                       dakle, tad i tad u toj i toj kafani u toliko sati.....E....! To je već štab

Imaš radio Han i forum i to je za početak dovoljno.

Sledeći korak je formiranje" RELOAD " nevladine organizacije.
                 (Prvenstveno zbog računa a i procedura nije komplikovana.)
                 Ja ću ti pomoći oko statuta i programa ako niko drugi neće.

I onda se kreće...o detaljima...

Tu su ti, Administrator, Igor teh teh , Erik viking, Maca, Mrka,ZZ, Alexandar great
                Kimi, Bane Točak, Valentina i Ljilja iz  medija, tu smo ti i " Južni Južni Bend" i ko to zna
                ko će ti se još pridružiti a i  opština sigurno neće biti pasivna...

Dobra ideja uvek privuče dobre ljude.

Volonterski do daske.....

Mene možeš da štikliraš

Uz tebe sam.....

Ostali javljajte se ko je za da se na vreme okupjlamo
                Pošto ima dosta da se radi....

A dečko ne može sam.....      

18 Mart, 2009, 23:13:11
Reply #29
  • Starac Focho
  • Ocena: +210/-105
Šta god možemo da pomognemo tu smo... Samo da nam Ceka kaže šta bismo mogli da mu pomognemo.
U svakoj zemlji ima korova, samo se u Srbiji korov zaliva.
18 Mart, 2009, 23:50:53
Reply #30
  • Moderator
  • Starac Focho

A Ceko spremi li ti neki plan, program sa kojim ćeš da izađeš pred čelnike opštine? Jesi tražio neki sastanak sa njima? Šta konretno planiraš i sa koliko novca treba opština da ti pomogne. Mislim da kasniš malo sa organizacijom.

Ja i Igor imamo plan  rastaman2
Igor je pregovarao sa Ice Nigrutina...
Maca pokusava da sredi nesto...

Mrko nikad nije kasno!!!

JA NIKAD NECU DA ODUSTANEM !!!    drinking2

Bas mi je drago sto svi hocete da pomognete ali ja ne znam stvarno kako.
Ako neko ima neki kontakt nekog sponzora koji moze da uleti neka mi javi na pm...
Za sad jedini spozor je firma DELTA i "opstina".

« Last Edit: 18 Mart, 2009, 23:52:25 by Ceka »

19 Mart, 2009, 00:04:19
Reply #31
  • Starac Focho
Sa sponzorima smo slabi, ali ako ti zatreba bilo kakva pomoć, tu smo.  grouphugg
19 Mart, 2009, 00:07:46
Reply #32
  • Deda meraklija
  • Ocena: +59/-28
Sa sponzorima smo slabi, ali ako ti zatreba bilo kakva pomoć, tu smo.  grouphugg

pa ono......(hah_sta sam sad pomislio)....

stid me je.
19 Mart, 2009, 00:18:44
Reply #33
  • Starac Focho

pa ono......(hah_sta sam sad pomislio)....

stid me je.

Jao, mogu da pretpostavim...  25r30wi

Ajde, ako možemo da se mi forumaši koji nemamo veze i vezice, a hoćemo da pomognemo, organizujemo da uradimo nešto, samo da nas uputite u pravom smeru. Bilo bi nam veliko zadovoljstvo. Nadam se da sam u pravu i da se ostali forumaši neće ljutiti što govorim u njihovo ime.
19 Mart, 2009, 00:22:53
Reply #34
  • Deda meraklija
opet sam to uradio.    Meni treba podstreka.....bas sam sjeban....
19 Mart, 2009, 00:23:42
Reply #35
  • Deda meraklija
ajd ovako_da razresim ovu agoniju......Lepe su reci podrske sve i svasta ali nemojte da sad brinete i nase brige + je ova recesija opsteprisutna....

Sve ovo u ove dve strane vrlo je poznato glavnim i odgovornim za ovu dogodovstinu.U obzir moraju da se uzmu nepremostivi faktori (demografski , geografski...itd) pa je potrebno mnogo vise od dobre volje i para da se uradi nesto.Odavde su potekle neke gluposti kao sto su proslogodisnji clanci u gazeti.Pozdravljam izlazak u susret ali tekstovi su uradjeni na osnovu foruma bez konsultacije i ono sto je osvanulo bilo je jako smesno onome ko iole razume...Neko je predlagao kolaboraciju sa ovim i sa onim , pa spajanje sa ovim i sa onim......Cela prica je sve samo nije neiskusna tako da ce to da evoluira laganim koracima.

Bice i deo za volontere uz sajt i marketing fini.....

pozdrav.
« Last Edit: 19 Mart, 2009, 00:54:08 by Igor_TECH a TECH »
19 Mart, 2009, 01:22:21
Reply #36
  • Deda meraklija

Pa dobro Igore ....

Neka mala koncepcijica za početak...

Za nas radoznale..

Čim smo ovde na temi, sve ti je jasno.

Osećamo nešto dobro u vazduhu.

Čisto osnovnu ideju  .

Kad ?

Koliko dana ?

Otprilike sadržaj....

Osnovno...

19 Mart, 2009, 01:41:39
Reply #37
  • Deda meraklija
koncepcija je da koncepcije nema.

prethodno receno dobija smisao nakon ideje koja je: Hajde da se nesto voleno dogodi u ovom gradu,hajde da ova deca koja dalje videla nisu (ne krivim samo njih) od granda i ostalih zlocina sa televizije , vide i nesto drugo.Hajde neka budu deo necega.Hajde da im pokazemo , zainteresujemo , hajde neka imaju izbor.Hajde da obojimo ovo sivili bojama radosti srece ( i dobrim zenama. Jovana javi se oko detalja na PM ). Hajde da dovedemo ljude u ovaj grad.Hajde nek im idoli ne budu majmnski prizori sa TV - a.....

to bi bila osnovna ideja....cela manifestacija ce vremenom poprimiti edukativni karakter uz propratne radionice.....Za mnoge je sve to skup alkoholicara i narkomana ali ima i kulture i istorije u muzici kao i niz drugih carobnih stvari....

Zbog svega navedenog sadrzaj je manje bitan...kao i trajanje.

Te sitnice ce , kao sto rekoh , evoulirati vremenom jerbo bitno nam je da se svest omladine malo aktivira.
19 Mart, 2009, 02:15:39
Reply #38
  • Moderator
  • Starac Focho
Lepo receno.

Bravo Igore!    drinking2

19 Mart, 2009, 02:22:13
Reply #39
  • Starac Focho
koncepcija je da koncepcije nema.

prethodno receno dobija smisao nakon ideje koja je: Hajde da se nesto voleno dogodi u ovom gradu,hajde da ova deca koja dalje videla nisu (ne krivim samo njih) od granda i ostalih zlocina sa televizije , vide i nesto drugo.Hajde neka budu deo necega.Hajde da im pokazemo , zainteresujemo , hajde neka imaju izbor.Hajde da obojimo ovo sivili bojama radosti srece ( i dobrim zenama. Jovana javi se oko detalja na PM ). Hajde da dovedemo ljude u ovaj grad.Hajde nek im idoli ne budu majmnski prizori sa TV - a.....

to bi bila osnovna ideja....cela manifestacija ce vremenom poprimiti edukativni karakter uz propratne radionice.....Za mnoge je sve to skup alkoholicara i narkomana ali ima i kulture i istorije u muzici kao i niz drugih carobnih stvari....

Zbog svega navedenog sadrzaj je manje bitan...kao i trajanje.

Te sitnice ce , kao sto rekoh , evoulirati vremenom jerbo bitno nam je da se svest omladine malo aktivira.

Bravo!!!  triprsta2