Welcome to Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Author Topic: Fudbalska reprezentacija Srbije  (Read 20637 times)

0 Members i 1 gost pregledaju ovu temu.

10 Jun, 2010, 05:11:30
Reply #80
  • Deda meraklija
  • Ocena: +27/-1
  • dobro jutro dzezeri
"ko sto Misir nema ,
vode izvan Nila ,
tako ni bez tebe , tvoja domovina !"

DOSLO JE VREME DA NEMCI ZANEME
MILOVAN RAJEVAC je igrao za Moravu , sve najlepse mu zelimo i pozdravljamo coveka koji je u skolu iso u Surdulicu ali i onda znao sta je to FK MORAVA !!!
Sve najlepse majstore !

pioniri maleni na??ega reona nas ima tacno pola bataljona
12 Jun, 2010, 04:33:13
Reply #81
  • Deda meraklija
  • dobro jutro dzezeri
primecujete li kolko komarci ima u Juznu Afriku ....?
12 Jun, 2010, 10:57:18
Reply #82
  • [Global Moderator]
  • Svedok istorije vladicinhan.com
  • Ocena: +230/-26
Ja mislim da su pčelke   greenstar
“...U Srbiji samo krvava revolucija moze promeniti neke stvari!..”

Plasim se da u Han ni atomska bomba ne bi nista promenila... Ima mnogo “bubasvaba” i “miseva”, neko od njih bi mozda preziveo.
13 Jun, 2010, 02:17:46
Reply #83
  • Starac Focho
  • Ocena: +251/-27
J..li vi komarci, ajde turajte nesto u temu kad ste je vec naceli...
Evo ja cu pocnem s neke fotke (kradene) od FB  slamkauusta...
A sutra , zdravlje Boze, da postavljamo slike s loptu u (ci)Gansku mrezu  greenstar

TRENING-Johannesburg

glavni, pomocni i kondicioni trener ST.K. Morava Vladicin Han
15 Jun, 2010, 23:53:08
Reply #84
  • Deda meraklija
  • Ocena: +50/-12
Statisticki gledano mi smo Nemce zadnji put pobedili 1945 uz pomoc Rusa I dobro raspolozenog Bate Zivojinovica u sredini terena. Sada Bata ima 77 a rusi su nesto zauzeti.  banana2
Svet nece postati pametniji, morate prihvatiti glupost i uciniti da radi za vas!
16 Jun, 2010, 00:06:07
Reply #85
  • Deda meraklija
"Nema sve ovo veze sa srećom. Nedeljno popodne u kome je afrička avantura započela najgorim mogućim ishodom je od početka mirisalo na nevolju. Izgleda da je večina imala sasvim pogrešnu predstavu o Gani, Rajevcu i sopstvenom mentalitetu. Na kraju nedužni Kuzmanović je samo oblikovao srpski način da velike prilike završe kao propale mogućnosti.
Ne znam kako ste se vi osećali, ali ja sam se negde oko 18 časova, kako je primetio jedan prijatelj pretvorio u „Pakmena“, proždirao sam sve što mi se nađe na putu.

Nije poraz u pitanju, kada se rodite u Srbiji, vremenom naučite da je količina tuge direktno proporcionalna tome koliko pokušavate da budete dobar sin zemlje koja vas je porodila. Ne, samo sam ostao prazan, nekako uskraćen…

Nama je to usud, jer navikli da sve doživljavamo kao pitanje života ili smrti nikad nismo uspevali da razlučimo gde srce mora da ustukne pred raciom. Ali, nismo jedini, i tu nikakvi pokušaji da se ugledamo na neke srećnije narodne neće pomoći. Ne možeš da odeš do supermarketa i sa police uzmeš novi DNK.

Ni naši fudbaleri nisu drugačiji, jer sa drveta šljive ne pada kokos. Slušajući njihove komentare skontao sam da se ne razumem u fudbal.

Jer, mislim i dalje da smo odigrali očajan meč i da to nema nikakve veze sa srećom. Ista se mora zaslužiti, pa je ona ruka Zdravka Kuzmanovića samo logična posledica jednog tužnog popodneva koje je od početka do kraja mirisalo na katastrofu.

Izgleda da Rajevac nije samo dobri tihi dečko, limitiran u svom znanju i ambiciji. Pre će biti da se radi o čoveku koji se nije uklapao u srpski klupski fudbal jer je javno primetio da močvara loše miriše, makar je mi predstavljali kao naše prirodno stanište.

Srbija je danas odigrala najgori meč od kada je Antić selektor, zahvaljujući baš Rajevcu. Podebljao je bokove i ostavio nas da pokušavamo sa oprobanim receptom iz doba umiruće Jugoslavije. Duga lopta ka špicevima uz nemu molitvu da će rival pogrešiti.

Ne zamerite, neodoljivo je podsećalo na Francusku 1998. i meč sa Iranom, uz jednu bitnu razliku. Nemamo sadašnjeg trenera Fiorentine da pokrije levicom golotinju u igri.

Kolarov i Bane su ličili na bekove iz doba Jure, mislim da se nisu ubacili dva puta za meč, Krasić nemoćan, Lane u pokušaju da reši sam. Ali, Mondijal nije mesto na kome ćete nanizati četiri igrača i dati gol. Kad to možete, povedete grupu drugara i osvojite pehar poput aktuelnog argentinskog selektora. Jovanović gotovo nije imao nijednu situaciju jedan na jedan u kojoj bi došao do izražaja, i to je još jedna sitna pobeda Milovana Rajevca.

A kad nema bokova, nema ni Žigića…pa su sva naša oružja istrošena pre nego što je došlo do razmene vatre.

Mogli smo i da pobedimo, ne bi promenilo utisak o igri, ovo nije bila Srbija „koja nikada neće biti inferiorna“. Nasuprot mi smo delovali kao da čekamo da nam se dogode loše stvari.

Ono o čemu sam pričao kad smo izvukli Ganu je da to nije, osim u atlasu, afrički tim. Disciplinovani su, drže formaciju, ne srljaju, umeju da čuvaju loptu. Zato su čudna očekivanja da ćemo mi sačekati da se istutnje i da ih lopta povuče.

Na kraju, dočekali su oni nas i imaju svo pravo ovog sveta da budu ponosni. Onako kako redovno delju realno bolje timove, poput Obale Slonovače, dobili su i nas, sa 1:0. Kao da su im preci rođeni na potezu između Rima i Napulja, a ne u Akri.

A mi?

Ostaje da se saberemo i pokušamo ono što je za većinu balkanskih timova nemoguća misija, pobedimo Nemce. Jer, nemojte se zavaravati, sa četiri boda retko se prolazi u osminu finala.

Sa štitom ili na njemu…uz još jedno podsećanje, ako stvari završe tihim povratkom u Srbiju nakon prvog kruga, rezervnu državu nemamo..."
Svet nece postati pametniji, morate prihvatiti glupost i uciniti da radi za vas!
16 Jun, 2010, 19:57:49
Reply #86
  • Ocena: +305/-62
  • DO WHAT YOU KNOW TO BE RIGHT

Ako nam je za utehu svi "favoriti" su prvo kolo odigrali katastrofalno, osim pancera, nažalost po nas. Loše izdanje su imali i Brazil, Argentina ali su pobedili, Engleska, i najveće iznenađenje Španija po meni najveći favorit za titulu pre početka prvenstva. Videćemo.......
I na autobus piše "Lasta" pa ne leti.....
17 Jun, 2010, 03:10:00
Reply #87
  • Stariji meraklija
  • Ocena: +25/-1
 football1

Bice golova... Ali ko ce koga puniti, videcemo
Do svega ovoga ne bi doslo da je Pera na vreme otisao u policiju!
18 Jun, 2010, 19:23:09
Reply #88
  • Starac Focho
football1

Bice golova... Ali ko ce koga puniti, videcemo

Kako Aco ko ce koga!?!  Harkonikaš  Napred nasi ``rukometasi`` greenstar

Neshvatljivo, ali prezivesmo i ovu glupost...

A sad istoriski trenuci i to bez B. Zivojinovica  slamkauusta

« Last Edit: 18 Jun, 2010, 19:27:12 by manca »
18 Jun, 2010, 21:16:53
Reply #89
  • [Global Moderator]
  • Ocena: +230/-26
Opet je svasta moguce, ali valjda ce prodjemo. Samo mirno, i bez mnogo euforije!
“...U Srbiji samo krvava revolucija moze promeniti neke stvari!..”

Plasim se da u Han ni atomska bomba ne bi nista promenila... Ima mnogo “bubasvaba” i “miseva”, neko od njih bi mozda preziveo.
19 Jun, 2010, 00:24:33
Reply #90
  • Deda meraklija
  • Ocena: +48/-4
Vec se prica da mozemo da budemo svetski prvaci. Ajde i to da vidimo. drinking2
19 Jun, 2010, 00:31:16
Reply #91
  • Stariji meraklija
  • Ocena: +25/-1
Bicemo Nebojso, al' u vaterpolo ;)

Lepo rece Micolajko "...Doslo vreme da Nemci zaneme..."    ALELUJA

kolcesr
Do svega ovoga ne bi doslo da je Pera na vreme otisao u policiju!
20 Jun, 2010, 20:50:35
Reply #92
  • Deda meraklija
Помаже Бог. Ми са поразом против Аустралије у сваком случају идемо кући. Ту нема никакве дилеме. Са нерешеним против Аустралије нас би тада спасавала само победа Немачке над Ганом од два гола разлике или пак било која победа Гане над Немачком. Најбоље је да ми победимо а да и Гана победи. Ми би смо тада били други а фаворизовани Немци би отишли дома. Као други у групи ми би смо имали доста бољи распоред у следећим утакмицама јер би смо вероватно избегли Енглезе у осмини финала а ако би прошли осмину финала тада би избегли и Аргентину у четвртфиналу. У четвртфиналу би тада играли са неком слабијом репрезентацијом од Аргентине (можда Уругвајем или Мексиком). У евентуалном полуфиналу ми би тада вероватно играли против Холандије или Бразила. Уколико би смо били први у групи а прођемо осмину финала, онда би смо вероватно још у четвртфиналу играли против сјајне Аргентине што је чини ми се тежа варијанта. Но, прво треба победити веома добру и пожртвовану Аустралију која је са 10 играча имала зрелије шансе од Гане. Биће то највероватније веома тежак меч. Зато Србија, чини ми се, треба да одигра много много добро, изузетно агресивно као и смело од старта, да би победила упорне и растерећене Аустралијанце који немају шта да много калкулишу. Гана ако прође биће то углавном захваљујући непажњи других. Два гола су дали у два меча и оба из пенала а мало су шта показали из игре. Можда Србија прође и са нерешеним резултатом против Аустралије уколико Немци победе Гану са два разлике. А то је веома веома могуће. Не треба заборавити да ако Немачка победи Гану са 2-0 тада би Аустралији победа од три нула против Србије била довољна да прођу, а ако Немци победе са 3-0 тада би им и 2-0 било довољно да прођу. Зато ће Аустралија од првог минута да кидише против Србије па би брза контра Србије била веома важна. Брзоноги играчи би можда ту били важни да буду у тиму Србије од старта. На пример Лазовић. Ово су само нека моја размишљања а шта је најбоље ни сам нисам сигуран. Очекује нас занимљива среда вече. Напред Србија!
20 Jun, 2010, 23:56:05
Reply #93
  • Starac Focho

<a href="http://www.youtube.com/v/KdNGD17Djgs&amp;hl=en_US&amp;fs=1&amp;" target="_blank" class="new_win">http://www.youtube.com/v/KdNGD17Djgs&amp;hl=en_US&amp;fs=1&amp;</a>
23 Jun, 2010, 05:29:01
Reply #94
  • Deda meraklija
  • dobro jutro dzezeri
Kakve su P....e , niko nije ni smeo da mu kaze da je Kakau igrao!  funnysm triprsta2 Harkonikaš funnysm
24 Jun, 2010, 02:18:00
Reply #95
  • Deda meraklija
  • Ocena: +200/-7
  • Hvala bogu shto sam ateista
Nostradamus da turi jedan pic  8)

"Motor je ochigledno seksualni simbol. To se naziva falusni simbol koji se krece. To je produzetak jednog tela, snaga koja se nalazi izmedju nogu"-Dr Bernard Dajmond sa univerziteta za kriminologiju u Kaliforniji
24 Jun, 2010, 05:30:31
Reply #96
  • Deda meraklija
  • dobro jutro dzezeri
You'll Never Walk Alone

When you walk through a storm

hold your head up high

And don't be afraid of the dark.

At the end of a storm is a golden sky

And the sweet silver song of a lark.

Walk on through the wind,

Walk on through the rain,

Tho' your dreams be tossed and blown.

Walk on, walk on with hope in your heart

And you'll never walk alone,

You'll never, ever walk alone.

Walk on, walk on with hope in your heart

And you'll never walk alone,

You'll never, ever walk alone.

~~~~~~~~~~~~~~~~~

drinking2
24 Jul, 2011, 00:33:15
Reply #97
  • [Administrator]
  • Ocena: +290/-13
  • Rad, rad i samo rad. Pa kolko izdržim!
    • VladicinHan.com
Loša igra omladinaca Srbije, ubedljiva pobeda Španije!

Izvor: Blic    | 23. 07. 2011.

Fudbalska reprezentacija Srbije za uzrast do 19 godina izgubila je od Španije rezultatom 4:0 u utakmici 2. kola grupe B Evropskog prvenstva u Rumuniji.

Izabranici Dejana Govedarice nisu mogli da pruže jači otpor selekciji Španije koja je bez sumnje najjača na ovom prvenstvu.

Srbija je igrala u sastavu: Perić, Petković, Ćosić (kapiten), Jojić, Brašanac, Čaušić, Lukić, Vitas, Pešić, Rogač i Kuzmanović, dok su u drugom poluvremenu na teren istrčali i Mrkela, Despotović i Trujić.

Španci su već u 13. minutu preko Morate, da bi dva minuta prednost duplirao Huanmi.
Morata je drugim golom u 22. minutu praktično rešio pitanje pobednika a navijače Srbije naročito je zabrinula loša komunikacija u odbrani, zbog čega su tako brzo i primljeni golovi.

Jedinu priliku za gol u prvom poluvremenu imao je Nenad Lukić u 9. minutu meča.

U nastavku su Španci, zadovoljni rezultatom, primirili loptu, ali omladinci Srbije njihovu pasivnost nisu umeli da iskoriste.
Pred kraj utakmice, u 75. minutu, Morata je het-trikom stavio tačku na ovaj meč koji se neće pamtiti po dobrom.

U drugom meču u grupi, Turska i Belgija igrale su 1:1.

Španija je prva u grupi B sa šest bodova, Srbija ima tri, a Turska i Belgija po jedan.