Welcome to Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Author Topic: Fudbalska reprezentacija Srbije  (Read 21007 times)

0 Members i 1 gost pregledaju ovu temu.

15 Oktobar, 2007, 10:36:18
Reply #20
  • Stariji meraklija
  • Ocena: +25/-1
KA TA STRO FA!
I bolje da ne idemo na evropsko da nas tamo pune ko goveda. Ubedljivo najgora reprezentacija na svetu u istoriji fudbala. Uvek smo mi kao neki favoriti i uvek useremo motku. Sta im je sad falilo, los teren, vremenska zona, mrzi ih sudija ili nesto cetvrto. tvrdzidkad smo igrali nereseno sa S. Irskom kako je Dejo izjavio da nam ne odgovaraju UMBRO lopte, ej covece, naucili sa Adidas i to ti je.
Do svega ovoga ne bi doslo da je Pera na vreme otisao u policiju!
16 Oktobar, 2007, 03:23:29
Reply #21
  • Deda meraklija
  • Ocena: +27/-1
  • dobro jutro dzezeri
Ja mislim da je problem u tome što bismo svi mi voleli da nekoj iz Srbiju znaje da igra fudbal al neznajev i toj ti je...Nisu ni oni krivi, neznajev ljudi, meni mi gi žao.
Dodjev sponzori, napraviv reklame, snimiv pesme, mafiozi se učipiv, tv prenosi i koj će gi prenosi, Zvezdan Terzić, fudbalski savez, bla bla bla, al džabe, ljudi neznajev da igrav i nisu oni krivi što nekoj mora zaradi pa ni nas narani s g...a da kao znajev al su neuigrani!
pioniri maleni na??ega reona nas ima tacno pola bataljona
19 Novembar, 2007, 11:13:46
Reply #22
  • Deda meraklija
  • Ocena: +12/-5
Vidoste li ni bog nece da mi igramo na evropsko!!!!!
Nema tu srece!!!! Ode sve u k..ac!!!
__§§§§§__§§§§__§§§§§__
_____§§__§§§§__§§_____
_____§§__§§§§__§§_____
__§§§§§__§§§§__§§§§§__
_________§§§§_________
§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§
§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§
_________§§§§_________
__§§§§§__§§§§__§§§§§__
_____§§__§§§§__§§_____
_____§§__§§§§__§§_____
__§§§§§__§§§§__§§§§§__
_________§§§
12 Oktobar, 2008, 15:14:53
Reply #23
  • [Global Moderator]
  • Svedok istorije vladicinhan.com
  • Ocena: +230/-26
  Odlično smo odigrali sinoć posle duže vreme... Nismo se branili, a i kad smo dali prvi gol išli smo na to da damo još koji, a ne ono čuveno 1:0 pa se branimo dok protivnik ne izjednači.
“...U Srbiji samo krvava revolucija moze promeniti neke stvari!..”

Plasim se da u Han ni atomska bomba ne bi nista promenila... Ima mnogo “bubasvaba” i “miseva”, neko od njih bi mozda preziveo.
12 Oktobar, 2008, 17:07:52
Reply #24
  • Stariji meraklija
  • Ocena: +8/-2
  Odlično smo odigrali sinoć posle duže vreme... Nismo se branili, a i kad smo dali prvi gol išli smo na to da damo još koji, a ne ono čuveno 1:0 pa se branimo dok protivnik ne izjednači.
Slazem se sa tom konstatacijom, konacno su zaigrali fudbal, da covek dobija volju da gleda utakmice, ali, decje bolesti, tipa, PROMASEN PENAL, jos nisu prelezali. To se strogo kaznjava kod ekipa viseg ranga. No, dobro pobeda je pobeda, kada bi ovako nastavili...., ide sreda...
12 Oktobar, 2008, 17:27:08
Reply #25
  • [Global Moderator]
  • Svedok istorije vladicinhan.com
  • Ocena: +230/-26
  Bio sam na stadion i oko penala je bilo Zigic I Vidic, izgleda da niko drugi nije ni imao zelju da izvede... E sad sto bas Zigic? Jedini ko je bio u sastav i redovno sutira penali u svoj tim je Milijas, i on je i trebao da izvede, ovako je bilo sto je bilo
“...U Srbiji samo krvava revolucija moze promeniti neke stvari!..”

Plasim se da u Han ni atomska bomba ne bi nista promenila... Ima mnogo “bubasvaba” i “miseva”, neko od njih bi mozda preziveo.
11 Februar, 2009, 00:13:50
Reply #26
  • Stariji meraklija
  • Ocena: +56/-19
Ajde Srbende da ozivimo malo ovu temu.....Pobedimo kipar 0 2 ali moram da dam svoje misljenje...Ne svidja mi se igra,zalaganje i to....kiprani sreca sto nemaju zavrsnicu inace bi bilo gusto....jedino lane igra...ostali se umislili da su zvezde.....mislim da ce nas kao i nebrojano puta do sada unistiti taj nas srpski mentalitet...elem posle utakmice sa ukrajincima videcemo vec...nadam se da gresim....
Sve je lako biti osim covek...
Izdrzati to je temelj vrline...
Zivot nam vraca ono sto mi drugima dajemo....
Nikad nije ni bilo ono sto je bilo...
22 Mart, 2009, 00:55:18
Reply #27
  • Deda meraklija
  • dobro jutro dzezeri
Ja ga cenim da ce tepamo Rumuniju. Zna li neko koje su kombinacije , nereseno nam valjda odgovara ali sta posle? Francuska valjda dolazi u Beograd (neznam kad), treba li nji da gi tepamo i sto sve treba uradimo da se provucemo na svetsko?
22 Mart, 2009, 03:36:27
Reply #28
  • Stariji meraklija
  • Ocena: +25/-1
Komsi ako pobedimo sve kod kuce idemo na svetsko. Bodovi koje osvojimo u gostima ce da definisu da li idemo direktno ili kroz baraz. Ja se iskreno nadam da u Rumuniji nece da bude  tvrdzid, nego naprotiv ovo  banana2 i ovo triprsta2 a bogami i ovo   Harkonikaš  kolcesr

NAPRED SRBIJA!!!

Srbija               4   3   0   1   9   2   9
Litvanija   4   3   0   1   6   3   9
Francuska   3   1   1   1   5   6   4
Austrija   4   1   1   2   5   7   4
Rumunija   3   1   1   1   3   5   4
Farska Ostrva   4   0   1   3   1   5   1

Do kraja kvalifikacija ostalo je još šest mečeva, a pored gostovanja u Rumuniji, "Orlovi" u goste idu Faranima i Litvancima.
« Last Edit: 22 Mart, 2009, 03:50:04 by dijaspora »
Do svega ovoga ne bi doslo da je Pera na vreme otisao u policiju!
23 Mart, 2009, 16:01:40
Reply #29
  • Stariji meraklija
Sve ostale ekipe su po meni neozbiljne osim rumuna ili francuza.Ova utakmica je najbitnije sve u svemu ne smemo da je izgubimo bar ne pored zadnje linije vidic,subotic,ivanovic(bas me zanima ko ce biti cetvrti pozadi)ali ko god da je tu smo jedna od prve tri na svetu samo da se uigramo i sve ce zavisiti od saradnje subotic-vidic(koji je po meni najbolji stoper na svetu-samo sto je mnogo svojeglav i ne razmislja u pojedinim situacijama)zato sto napad rumuna predvodi odlicni mutu.Sad je biti il ne biti mene samo plasi nemoj ko prosle godine super start pa posle cao mada mislim da kod gospodina Antare nece biti problema ako se ne umesa neka prljava mafijaska ruka.Mnogo smo individualno kvalitetniji od rumuna(bar sad jer im ne igra Kivu) tako da ja mislim da cemo ladno da ih dobijemo..zivi bili pa videli
« Last Edit: 23 Mart, 2009, 16:03:40 by SFRJ »
24 Mart, 2009, 16:04:33
Reply #30
  • Deda meraklija
  • dobro jutro dzezeri
Covece , pa mi mnogo dobro stojimo (pu,pu..kuc,kuc,). Kolko sam ukapirao iz tabelu nama su glavni protivnici litvanci a cenim ga da ce oni kiksnev jos sad. S koga oni igrav? Ja sam uvek optimista bio ali sve onako navijacki ali kad pogledas sad pojedinci i kako tim ponekad funkcionise pa mi bato sad ako ne napravimo nesto ja neznam kad cemo. Ovakva generacija nece se ponovi jos dugo , mislim sa ovakav potencijal i to je realno , cak su i englezi u jedan caspopis napisali STIZU SRBI!
24 Mart, 2009, 16:41:18
Reply #31
  • Stariji meraklija
  • Ocena: +30/-8
Covece , pa mi mnogo dobro stojimo (pu,pu..kuc,kuc,). Kolko sam ukapirao iz tabelu nama su glavni protivnici litvanci a cenim ga da ce oni kiksnev jos sad. S koga oni igrav? Ja sam uvek optimista bio ali sve onako navijacki ali kad pogledas sad pojedinci i kako tim ponekad funkcionise pa mi bato sad ako ne napravimo nesto ja neznam kad cemo. Ovakva generacija nece se ponovi jos dugo , mislim sa ovakav potencijal i to je realno , cak su i englezi u jedan caspopis napisali STIZU SRBI!

to je pisalo u guardianu. ova generacija je mnogo dobra, ali klinci koji stizu mozda su jos jaci. samo da nabrojimo neke - subotic, ljajic, daniel aleksic, kacar (koji je jos igra za mladu repku), tosic, filip djuric, krsticic (sampdoria), stevanovic ( jos uvek igra za kadetsku reprezentaciju i za shalke, ima da bude strasan play), tomic, sulejmani, rajkovic...ima jos mnogo dobrih klinaca

micolajko, ce gledamo li ponovo zajedno prvenstvo? zadnji put kad smo gledlali tekmu kod duleta i miku, unisti ne argentina nacisto. slamkauusta
24 Mart, 2009, 17:45:06
Reply #32
  • Stariji meraklija
to je pisalo u guardianu. ova generacija je mnogo dobra, ali klinci koji stizu mozda su jos jaci. samo da nabrojimo neke - subotic, ljajic, daniel aleksic, kacar (koji je jos igra za mladu repku), tosic, filip djuric, krsticic (sampdoria), stevanovic ( jos uvek igra za kadetsku reprezentaciju i za shalke, ima da bude strasan play), tomic, sulejmani, rajkovic...ima jos mnogo dobrih klinaca

Tacno tacno,nase vreme tek stize ovo je samo pocetak bice jos jacih igraca...Svaka cast za spisak ali Teleoptik i Prtizanova skola tek spremaju super talentovane igrace...imena ce se tek cuti....Ne daj boze da se Srbi sloze triprsta2
25 Mart, 2009, 01:52:31
Reply #33
  • Deda meraklija
  • dobro jutro dzezeri
micolajko, ce gledamo li ponovo zajedno prvenstvo? zadnji put kad smo gledlali tekmu kod duleta i miku, unisti ne argentina nacisto.
Lele a secas li se koje su to prognoze bile pre utakmicu , kakav optimizam bato , izbacimo gu Argentinu za cas , a kad pocese da puniv , sreca pivo sto imamo al kad nestade ja otido kod admina da nastavim nisam gu ni celu odgledao , mislim da ima neka fotka u galreiju sa sve srpsku zastavu!Sreca Trinidad i Tobago beose pa se prebacimo za nji da navijamo. Ce idemo be u Juznu Afriku , ce prodavamo ljut ajvar , oni toj tamo mnogo voliv!
27 Mart, 2009, 18:42:36
Reply #34
  • Starac Focho
  • Ocena: +109/-8
  • Svaki trud se isplati!!!
Srbija U21 - Ukrajina U21 0:0, prijateljska.
Prava pravda je SAVEST!
28 Mart, 2009, 01:14:37
Reply #35
  • Deda meraklija
  • dobro jutro dzezeri
Moja prognoza 1-3 za nas , golovi Zigic 32. minut , Stankovic 62. minut , Mutu ako igra 78. minut i Kuzmanovic 90. minut .
28 Mart, 2009, 11:18:09
Reply #36
  • Deda meraklija
  • Ocena: +49/-6

Ljudi !

Ja ne mogu da dočekam utakmicu..

Rumuni nemaju kud.....nerešeno im posle onih kikseva nikako ne odgovara.

Moraju da se otvore.....

A naši gi boli stojko...dolaze nikad jači....i to sa kakvom odbranom !!!!!

Naravno da Rumuni igraju lep i tehnički besprekoran fudbal, a imaju i opasne
                pojedince, ali imaju i taj uvek nezgodni " grč " da moraju da pobede...

Antić je takođe likčina.....ume taj da motiviše.....

Ne bi voleo da izgubimo......sve ostalo bi prijalo.

Čuo sam i da je Žiglja ušao u formu u Sant Anderu....a taj je zajeban igrač...

Pošalji mu dve-tri lopte kako valja i te ga gol.....

Može lako da se desi i da gi icepimo...samo ako nam je veče ko u Austriji...

Ono je braćo bio...... ne fudbal......nego Kolubarska bitka....

Pozdrav !
28 Mart, 2009, 21:19:25
Reply #37
  • Deda meraklija
  • Ocena: +97/-26
  • Carpe diem

Može lako da se desi i da gi icepimo...

može, može,.... kolcesr

0:1  !!!
Ja im reko': ako vlast postoji zbog onih koji je vrse onda meni tamo  nije mesto..... i  oni me smeniše !!! 
28 Mart, 2009, 21:38:54
Reply #38
  • Deda meraklija
  • Ocena: +97/-26
  • Carpe diem

Može lako da se desi i da gi icepimo...

može, može,.... kolcesr

0:1  !!!

može, može, može,.... kolcesr

0:2  !!!

Ja im reko': ako vlast postoji zbog onih koji je vrse onda meni tamo  nije mesto..... i  oni me smeniše !!! 
28 Mart, 2009, 23:08:54
Reply #39
  • Deda meraklija
  • Ocena: +49/-6

A be mi gi utepamo.......

Uz puno truda, doduše ali 3 : 2 u sred Rumunije.....

Boga mi ....opasni beli orlovi..

E sada možemo da spavamo mirno....

Laku noć !