Welcome to Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Author Topic: nesto za citanje  (Read 27368 times)

0 Members i 1 gost pregledaju ovu temu.

15 Oktobar, 2009, 12:38:18
Reply #80
  • Starac Focho
  • Ocena: +112/-19
  • "Be Yourself no matter what"
tako je... individualnost je kljuch svega. nazhalost nema je medju chitalachkom publikom :(

"Don't waste time arguing what good man should do, be one, act like one!"
17 Oktobar, 2009, 21:56:17
Reply #81
  • Starac Focho
  • Ocena: +462/-148
tako je... individualnost je kljuch svega. nazhalost nema je medju chitalachkom publikom :(

Postoji induvidualnost kod svakog Stanislaw... Ali se ne pokazuje (ili prikazuje) cesto na pravi nacin... Mnogi vole da je karikiraju, i uvelicavaju... ;)...i to sto rade je na zalost...takodje :(

cvetpoklon

Inside my heart is breaking,
My make-up may be flaking,
But my smile still stays on... ;)

Mielott iteletet mandasz valakirol setal nehany kilometeret a cipovolen...
10 Februar, 2010, 07:03:45
Reply #82
  • Deda meraklija
  • Ocena: +27/-1
  • dobro jutro dzezeri
"BEDNI LJUDI" Dostojevski , imate je na www.baneprevoz.com , necu da se ponavljam ali to vam je azbuka , svima srbima a narocito hancanima ali ......Imamo si mi problemi i problemi , kude mi pa na mene ovoj pade na pamet , izvinite , nisam hteo , cisto malo , zajebancija , posto ste mnogo PAMETNI !!!!!!!!!!!!

Mnogo !!!!!!!!!!!!!!!!

MNOGO!!!!!!!!!!!!!!!!

M             N            O              G               O          !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
pioniri maleni na??ega reona nas ima tacno pola bataljona
15 Februar, 2010, 01:03:07
Reply #83
  • Deda meraklija
  • Ocena: +27/-1
  • dobro jutro dzezeri
Bio sam malo neraspolozen , izvinjavam se zbog toga (desava se ) , ali procitajte tu knjigu i obratite paznju , stavite ruku na glavu i pridrzavajte sesir jer svi mi zelimo da smo sa strane i da sve to posmatramo kao prolaznici ali onda moramo da se zapitamo da li cemo da produzimo dalje , bez pardona ,  znajuci da je tako nesto "daleko od nas " , da li cemo da okrecemo glavu , da li cemo da priteknemo u pomoc i da sakupljamo knjige ili cemo da se kao i ja , nadjemo u poziciji da nista ne uradimo , jer cemo da se zapitamo , da li je njemu sad , uopste stalo do KNJIGA !!!!!!!!!!!

Ziveo Pokrovski , ziveo Vladicin Han !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
pioniri maleni na??ega reona nas ima tacno pola bataljona
15 Februar, 2010, 21:06:17
Reply #84
  • Starac Focho
Prosle nedelje sam procitalal dve knjige. Obe su veoma poucne...

Prva je nazvana "Demijan" Herman Hese...

(ne volim bas nemacke pisce, a neznam zato.. ) ali cesto mi dolete ispod ruku....
Knjiga govori o sazrevanju i ulasku u zivot...kako krooz mucnja saznanja se dolazi do licnog identiteta....
Smatram d aje poucna...

Druga knjiga je Ispovest iz harema

... Istinita prica Beogradjanke koja je 4 god zivota provela u Ujedinjenim Emiratima u jednom haremu.....i ono sto mi se najvise dopalo  u knjizi je receno u poslednjim recenicama prepiske sa zenom iz "Argumenta" gde devjka apeluje na sve...kako ona kaze...."mlade i privlacne devojke, u stvari svim devojkama da budu oprezne sa muskarcima, a posebno sa strancima. Ono sto je nepoznato i novo uvek privlaci vise od poznatog, mozda zbogo opasnosti koja s e krije u tome ali......."
« Last Edit: 15 Februar, 2010, 21:13:20 by Maja S. »

24 Februar, 2014, 22:06:29
Reply #85
  • Starac Focho
Odlicna knjiga i moja preporuka svima je "Pismo gospodje Vilme" - Jelna Alimpic
Sumnjala sam  u kvalitet, ali sam ocigledno pogresila.....
Nadam se da cete Uzivati  bas kao i ja  lesen