Welcome to Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Author Topic: Prezentacije sela Vladi?inog Hana  (Read 6817 times)

0 Members i 1 gost pregledaju ovu temu.

22 Decembar, 2009, 19:02:59
Reply #20
  • Stariji meraklija
  • Ocena: +18/-14
Citat: Suzyq  12 Mart, 2009, 23:03:25

Iskreno se nadam da sam svoje selo prezentovala na najbolji mogući način. Volela bih da moj trud nije uzaludan i nadam se da će mnogi koji ovo budu čitali poželeti da posete Mrtvicu i vide manastir.
Još jednom se zahvaljujem administratoru što je pokrenuo jednu ovakvu inicijativu.

Pozdrav iz Mrtvice.

P.S. Ovom prilikom se zahvaljujem svima koji su mi pomogli u prikupljanju informacija. Posebno se zahvaljujem prijatelju Aleksandru Anđelkoviću koji me je nagovorio da objavim ove podatke.

U svakom slučaju pohvale ! Sve što si Suzo ovde iznela je lepo, ali mislim da su rukovodstva vašeg sela u smislu stvaranja boljih uslova za život učinila veoma malo. Smatram da će doći neko bolje vreme , u vašem selu ima dosta obrazovanih kadrova( pogotovo u Dolači) koji mogu da potegnu,još ako se samo ima i volja. I sama vidiš koliko si vremena i živaca potrošila da prezentiraš ove podatke, a meni je žao što ćemo od naših susednih sela, podatke dobiti još iz Jastrepca i tu će se stati ( voleo bih da nisam u pravu ).

Pozdravljam te Suzo, a i taj Anđelković mi je nešto poznat! 

Možda sam bio u pravu  sm169