Welcome to Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Author Topic: * Cime se bavite..., tj. od cega zivite....?*  (Read 5010 times)

0 Members i 1 gost pregledaju ovu temu.

19 Januar, 2009, 00:01:52
Reply #20
  • Starac Focho
  • Ocena: +112/-19
  • "Be Yourself no matter what"
Trenutno zhivim od ushtedjevine... mislim ono shto mi je ostalo u banci...
radio sam kao VPU ,administrator mrezhe u igraonici, dundjer, kao serviser i prodavac kompjuterske opreme...
trenutno odmaram do negde polovine februara, pa u BG na dundjeraj ponovo... mora da se zhivi od nechega...

inache moj dream job je penzioner. nishta ne radish, zajebavash se po ceo dan, a primash pare
inache, lichno, najvishe bih voleo da radim u struci, tj. u nekoj Hardware software firmi, za neku pristojnu platu.

"Don't waste time arguing what good man should do, be one, act like one!"
19 Januar, 2009, 19:29:26
Reply #21
  • Deda meraklija
  • Ocena: +207/-65
  • .
studiram,ali ne radim nista pored studija.izdrzavaju me roditelji, drzava i jedna privatna gradjevinska firma. al cini mi se da nece jos dugo ovo poslednje  :police:
19 Januar, 2009, 20:12:12
Reply #22
  • [Global Moderator]
  • Svedok istorije vladicinhan.com
  • Ocena: +230/-26
“...U Srbiji samo krvava revolucija moze promeniti neke stvari!..”

Plasim se da u Han ni atomska bomba ne bi nista promenila... Ima mnogo “bubasvaba” i “miseva”, neko od njih bi mozda preziveo.
19 Januar, 2009, 20:13:33
Reply #23
  • Starac Focho

19 Januar, 2009, 20:16:54
Reply #24
  • [Global Moderator]
  • Svedok istorije vladicinhan.com
  • Ocena: +230/-26
Sad valjda opet primaju ljude. Valjda oko 2500 trebaju da prime u vojsku? Što si odustao, nije valjda bolji dunđeraj? Ono jest bolja zarada sigurno, ali radiš od jutra do sutra
“...U Srbiji samo krvava revolucija moze promeniti neke stvari!..”

Plasim se da u Han ni atomska bomba ne bi nista promenila... Ima mnogo “bubasvaba” i “miseva”, neko od njih bi mozda preziveo.
19 Januar, 2009, 20:31:30
Reply #25
  • Starac Focho
Sad valjda opet primaju ljude. Valjda oko 2500 trebaju da prime u vojsku? Što si odustao, nije valjda bolji dunđeraj? Ono jest bolja zarada sigurno, ali radiš od jutra do sutra
Identichno ti je u vojsci, radish od jutra do sutra, svolišh kolena i bubrege na 'ladna mesta, dobijesh shuljeve od suve hrane, a kada treba da te unaprede, oni te otpuste... Koja je svrha VPU, kada nemaju mogucnost stalnog zaposlenja, nego se vode po ugovoru? i ako su po ugovoru, trebalo bi da rade ono za shta su placeni, a mi smo radili sve shto se htelo... Kada trazhish neshto, "nemash prava".... kada treba da se ide na teren "Vi ste profesionalci". J**esh vojsku, to shto sam skinuo uniformu je najpametnija stvar koju sam uradio u zhivotu!!!

PS. Pristao bih da se vratim kada bi mi neko garantovao stalni posao i napredovanje... ovako, i plochke i malter izgledaju primamljivije...

21 Januar, 2009, 18:09:10
Reply #26
  • Starac Focho
  • Ocena: +109/-8
  • Svaki trud se isplati!!!
Studiram i uživam dok još mogu, tako da me izdržavaju roditelji! laie triprsta2
Prava pravda je SAVEST!