Welcome to Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Author Topic: Kablovska televizija Kopernikus u Vladi?inom Hanu  (Read 48133 times)

0 Members i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

07 Oktobar, 2008, 14:11:38
Reply #40
  • Deda meraklija
  • Ocena: +33/-22
Oni bi dali, ali tadašnji predsednik opštine je ''insistirao'' da se novac usmeri u FK Morava.

A jel Kopernikus TV opstinsko preduzece?!!!
07 Oktobar, 2008, 14:31:06
Reply #41
  • Svedok istorije vladicinhan.com
  • Ocena: +305/-62
  • DO WHAT YOU KNOW TO BE RIGHT
Pre no što je došo "kopernikus" kod nas ja sam koristio "Total TV" sa mnogo nepovoljnijim uslovima, mesečna pretplata kod njih je oko 750 dinara (sa HBO 1200), a kanali su gotovo isti i kvalitet slike je gotovo indentičan.
I na autobus piše "Lasta" pa ne leti.....
07 Oktobar, 2008, 18:31:22
Reply #42
  • Guest

A jel Kopernikus TV opstinsko preduzece?!!!

Ne. Kopernikus je privatno preduzeće, možeš videti na www.kopernikus.co.yu. Oni su bili sponzori FK Partizan ako se sećate, duže vreme. Igrači su nosili dresove na kojima je pisalo Kopernikus, pa je verovatno naš bivši presednik hteo da budu sponzori i FK Moravi...

Pre no što je došo "kopernikus" kod nas ja sam koristio "Total TV" sa mnogo nepovoljnijim uslovima, mesečna pretplata kod njih je oko 750 dinara (sa HBO 1200), a kanali su gotovo isti i kvalitet slike je gotovo indentičan.

Tačno, samo što si Total TV mogao da gledaš samo na jednom televizoru, a ovo može na više televizora.

« Last Edit: 07 Oktobar, 2008, 18:32:55 by ericviking74 »
07 Oktobar, 2008, 21:25:35
Reply #43
  • Deda meraklija
Naravno da znam da je Kopernikus privatno preduzece i da je iz Beograda sto sam i pisao u nekoliko ranijih postova.

Moje pitanje je bilo reakcija na tvoj post da je bivsi predsednik insistirao da oni uplate sredstva FK MOrava.
07 Oktobar, 2008, 23:49:36
Reply #44
  • Guest
Verovatno je smatrao da je FK Morava u rangu sa FK Partizanom, pa i njima da bude sponzor.     tvrdzid
08 Oktobar, 2008, 16:52:09
Reply #45
  • Deda meraklija
Verovatno je smatrao da je FK Morava u rangu sa FK Partizanom, pa i njima da bude sponzor.     tvrdzid

Meni to vise lici na vracanje usluge za uslugu.
09 Oktobar, 2008, 20:34:44
Reply #46
Sinoćna emisija na TV Kopernikus je bila pravo osveženje, voditeljka je izvanredno vodila emisiju u maniru voditelja mnogo jačih kuća, svaka čast, vidi se gospodo da ste rešili da poboljšate program. Nadam se da će te bar jednom nedeljno da ubacite vesti lokalnog karaktera, mogli bi ste i po koju reportažu materjala ima napretek, mislim da vam je u interesu da povećate gledanost, dosta smo gledali Hansku hroniku na TV Vranje, a mogli bi ste da reprizirate emisije kao onu od sinoć nisu svi ljudi mogli da je gledaju prostora imate svakako, umesto turbo folka repriza.
09 Oktobar, 2008, 21:22:01
Reply #47
  • Guest
.....a mogli bi ste da reprizirate emisije kao onu od sinoć nisu svi ljudi mogli da je gledaju prostora imate svakako, umesto turbo folka repriza.

...mogli bi... da su je snimali...
09 Oktobar, 2008, 21:26:10
Reply #48
  • Deda meraklija
  • Ocena: +73/-5
Sinoćna emisija na TV Kopernikus je bila pravo osveženje, voditeljka je izvanredno vodila emisiju u maniru voditelja mnogo jačih kuća, svaka čast, vidi se gospodo da ste rešili da poboljšate program. Nadam se da će te bar jednom nedeljno da ubacite vesti lokalnog karaktera, mogli bi ste i po koju reportažu materjala ima napretek, mislim da vam je u interesu da povećate gledanost, dosta smo gledali Hansku hroniku na TV Vranje, a mogli bi ste da reprizirate emisije kao onu od sinoć nisu svi ljudi mogli da je gledaju prostora imate svakako, umesto turbo folka repriza.

Ko je bila voditeljka? I o cemu su pricali?
09 Oktobar, 2008, 21:39:42
Reply #49
  • Deda meraklija
Zorica Cvetkovic je bila voditeljka, i dobro da su sekonacno setili da angazuju za voditelja osobu koja zna svoj posao.
24 Oktobar, 2008, 17:42:52
Reply #50
  • Deda meraklija
  • Ocena: +123/-22
  • Reci NE drogama!!
Čuo sam da večeras u 22,00 časova Kopernikus organizuje neko druženje kod Manijaka u kafić. Proverićemo!!
Zbog jedne reci coveka cesto smatraju mudrim, a zbog jedne reci cesto ga smatraju glupim. Uistinu moramo dobro paziti što govorimo
13 Novembar, 2008, 18:12:58
Reply #51
  • Guest
Dobio sam informaciju da su forumaši pozvani u Kopernikus da učestvuju u jednoj emisiji posvećenoj, naravno, forumu i forumašima. Detalje neznam, ali najbolje bi bilo da se predstavnici kablovske televizije Kopernikus u Vladičinom Hanu registruju ovde na forumu, i da izađu sa zvaničnim pozivom za gostovanje (naravno ukoliko stvarno to i žele). Registracija se besplatna i svima dostupna. I naravno, treba da se oglasi admin, a i ne bi bilo loše da se malo prokomentariše sve to od strane forumaša.

Pozivam predstavnike kablovske televizije Kopernikus - Vladičin Han da izađu ovde, u ovoj temi, sa detaljima oko organizovanja te emisije, i naravno da čujemo (pročitamo) i adminovo mišljenje.
« Last Edit: 13 Novembar, 2008, 21:39:40 by ericviking74 »
13 Novembar, 2008, 18:22:31
Reply #52
  • [Administrator]
  • Ocena: +290/-13
  • Rad, rad i samo rad. Pa kolko izdržim!
    • VladicinHan.com
Mene niko nije kontaktirao, ali lepo je što hoće, ako hoće da nas medijski proprate. Što da ne.
13 Novembar, 2008, 18:28:02
Reply #53
  • Guest
MOglo bi da bude pre okupljanja, pa da nas malo i sponzorišu. Recimo sa ... cisternu s pivo...  drinking2
13 Novembar, 2008, 21:02:24
Reply #54
Ovako mene su danas zvali ljudi iz "kopernikusa" i izrazi li su interesovanje da urade neku emisiju sa članovima foruma, izgleda da smo našim "radom" izazvali interesovanje. Epa šta Vi mislite o tome i naravno Admin pošto nam je on omogućio ovo. Da li ste za ili protiv i ko bi uz Admina trebao da ode tamo i da prozbori koju.
13 Novembar, 2008, 21:10:42
Reply #55
  • Guest
Ipak mislim da bi trebali predstavnici Kopernikusa u Hanu da izadju ovde na forumu i da objasne detaljno na šta su mislili.
13 Novembar, 2008, 21:20:26
Reply #56
Колко сам ја данас успео да укапирам њима из њиховог предузећа не дозвољавају наступе оваквог типа(мислим на коментаре на форуму), али ако ипак желе нешто да ураде увези овог зна се кога треба да контактирају Администратора наравно. Разлог због ког желе емисију са овом темо морају првенствено њему да кажу и која ће теме емисисије бити , и он ће да одлучи да ли је заинтересован за то.
13 Novembar, 2008, 21:24:40
Reply #57
  • [Administrator]
  • Ocena: +290/-13
  • Rad, rad i samo rad. Pa kolko izdržim!
    • VladicinHan.com
Da, kad dobijem zvanični mail sa pozivom i temom eventuane emisije, dogovorićemo se šta dalje. Ovako rekla-kazala ne znači ništa.
13 Novembar, 2008, 21:30:22
Reply #58
Не мислиш ваљда на мене то рекла-казала? funnysm
13 Novembar, 2008, 21:42:31
Reply #59
  • Guest
Na tebe misli samo ono kazala !    25r30wi