Welcome to Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Author Topic: Hanski Big Brother  (Read 13452 times)

0 Members i 1 gost pregledaju ovu temu.

26 Januar, 2009, 21:39:32
Reply #20
  • Starac Focho
  • Ocena: +462/-148
Mislim da je to teško ostvarljivo   sm169  Možda i može, ali MSN i Skype su programi koje razvija tim stručnjaka... Ovako neka soba sa video chatom na sajtu ili forumu ne znam koliko je moguće?

Ja ne sumnjam ni u nase strucnjake takodje, u tebe Veliki Aleksandre, admina, Erica....manca bi samo da se takmici, tako da iz vaseg tima ispada u startu  ;)....i naravno jos mnogi ovde...
Ne trebamo odmah vizuelno da krenemo da se "raspravljamo", lakse ce biti ovako na "nevidjeno", chat-ovanjem ili glasovno...pa onda ako se u momentu stvore neke nove ideje, usavrsavacemo se vremenom.....
Pokusacu ja da pronadjem nesto na int', a i ostali koji su zainteresovani mogu da krenu u search ofanzivu  47b20s0

Inside my heart is breaking,
My make-up may be flaking,
But my smile still stays on... ;)

Mielott iteletet mandasz valakirol setal nehany kilometeret a cipovolen...
26 Januar, 2009, 21:48:07
Reply #21
  • Starac Focho
  • Ocena: +148/-32
  • TJM!
Majo ideja je extra ali je nažalost neizvodjiva :( možemo jedino da se okupimo u neku sobu stavimo web cameru i napravimo video streaming.
Eisai sto myalo, kati magiko.. Opou pas esy tha mai panta egw na sou tragoudw.. Thryle ole ole, thryle ole ole.!!!!!
26 Januar, 2009, 21:49:53
Reply #22
  • [Global Moderator]
  • Svedok istorije vladicinhan.com
  • Ocena: +230/-26
Običan chat postoji na homepage sajta. Shotbox može da se instalira na forumu, a varijanta sa video chatom je teško izvodljiva
“...U Srbiji samo krvava revolucija moze promeniti neke stvari!..”

Plasim se da u Han ni atomska bomba ne bi nista promenila... Ima mnogo “bubasvaba” i “miseva”, neko od njih bi mozda preziveo.
26 Januar, 2009, 21:57:23
Reply #23
  • Starac Focho
  • Ocena: +75/-5
  • Samo vas gledam....
Neizvodljiva je ,jer hanski alkholicari,nece moz da napojite........... 25r30wi 25r30wi
Bolje da me mrze zbog onoga sto jesam,nego da me vole zbog necega sto nisam!
27 Januar, 2009, 00:08:13
Reply #24
  • [Administrator]
  • Svedok istorije vladicinhan.com
  • Ocena: +290/-13
  • Rad, rad i samo rad. Pa kolko izdržim!
    • VladicinHan.com
čet mogu lako da dodam, ali za video konferencije... bili bi multi milioneri kad bi to realizovali. Ono što mi pada na pamet je da napravim poseban podforum gde bi samo učesnicima tog nazovi show-a bilo dozvoljeno pisanje, a ostalima samo čitanje i glasanje. E sad šta bi oni tamo pisali pojma nemam i da li bi ti bilo interesantno ljudima.
19 Mart, 2009, 01:53:01
Reply #25
  • Mladi meraklija
  • **
  • Ocena: +3/-1
Е мој друже,велики брат је и у Владичкен, нажалост горка реалност...По прилично поузданим информацијама којима располажем,(ако нису тачни значи да је додата још нека...), наше улице надзиру 46 (и словма четрдесет шест) камера...Дакле свака банка, банкомат, установе...Додај томе камере по кафане, предавнице, фабрике...Укупан број је дакле далеко, далеко већи. Орвел вероватно није могао ни да предвиди докле људска глупост може да оде... А људска права?А слобода?А право на приватност?
« Last Edit: 19 Mart, 2009, 01:55:24 by MC Pritche »