Welcome to Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Author Topic: Humanost Han?ana  (Read 24135 times)

0 Members i 1 gost pregledaju ovu temu.

25 Novembar, 2008, 20:24:12
Reply #40
  • Stariji meraklija
  • Ocena: +30/-2
To što je Maca dala kao predlog za paketiće, ja sam za, i ne mislim da je kasno. Ajde ako organizuje da nas obavesti da se priključimo, ko koliko može.
@ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @
25 Novembar, 2008, 20:35:07
Reply #41
  • Stariji meraklija
  • Ocena: +12/-4
predlog je ok nadam se da ce svi da pomognu kolko mogu

25 Novembar, 2008, 21:46:33
Reply #42
  • [Administrator]
  • Svedok istorije vladicinhan.com
  • Ocena: +290/-13
  • Rad, rad i samo rad. Pa kolko izdržim!
    • VladicinHan.com
Malo sam zaostao sa čitanjem postova, pa se sad javljam, naravno da sam za. Drago mi je iz svih diskusija na forumu izađu jako kvalitetne ideje i inicijative. To je konkretan način da nekome ulpšamo makar jedan dan, skromnim poklonom, ne bi da sad uvaljujem nikom loptu, ali nek Maca koordiniše akciju i nek kaže šta treba konkretno da se radi. Mislim da se neće naljutiti ;)
26 Novembar, 2008, 09:34:22
Reply #43
  • Deda meraklija
  • Ocena: +73/-5
Vazi ljudi i hvala svima unapred. Uskoro pravim plan akcije i obavestavam  grouphugg
26 Novembar, 2008, 15:16:10
Reply #44
  • Starac Focho
  • Ocena: +141/-17
  • Peace,love and prosperity!
    • http://reload.vladicinhan.com/
evo i ja sam tu da pomognem kaolko god mogu  :D
« Last Edit: 26 Novembar, 2008, 15:19:07 by Ceka »
Uspesan covek nije onaj koji redja diplome, vec onaj koji ima ideju koja pokrece i njega i sve oko njega!

http://reload.vladicinhan.com
FACEBOOK: Reload festival - Vladicin Han
26 Novembar, 2008, 15:31:22
Reply #45
  • Starac Focho
  • Ocena: +75/-5
  • Samo vas gledam....
I ja sam za,ali ne mogu jos,maloletan sam... :(
Bolje da me mrze zbog onoga sto jesam,nego da me vole zbog necega sto nisam!
27 Novembar, 2008, 10:06:40
Reply #46
  • Ocena: +305/-62
  • DO WHAT YOU KNOW TO BE RIGHT
Danas je u Domu Zdravlja V.Han akcija dobrovoljnih davalaca krvi, ko je raspoložan i ko može evo prilike.
I na autobus piše "Lasta" pa ne leti.....
27 Novembar, 2008, 10:31:16
Reply #47
  • Deda meraklija
  • Ocena: +97/-26
  • Carpe diem
..... Pre otprilike sat vremena, oko 8, pošao sam do pošte da pošaljem neka pisma. Blizu pošte, negde ispred ulaza gde je bilo ranije sedište policije, nasred ulice Svetosavske ležao je prelep pas - haski. Oko njega se okupilo desatak prolaznika, ... uglavnom su se međusobno pitali, ''čiji je'', i govorili da je ''stvarno greota što se desilo....''.
Među posmatračima je bilo i veterinara - video sam bele mantile i parkiran auto s leve strane ulice,....

Psa je neko udario, verovatno nastavio dalje, a on (pas) je umirao u prisustvu publike...

U pošti sam se zadržao 10 minuta - ne više. Vraćajući se, na istom mestu nisam video nikog, osim psa, koji više nije bio na sredini ulice već je bio ...  prevučen do ivičnjaka. Još je disao,....

>:( >:( ??? >:( >:( ???

Stigavši kući, pozvao sam 92 ( policiju) - neznajući koga drugog...., dežurni policajac me je saslušao i rekao da će preduzeti ''ono što je potrebno''...
« Last Edit: 27 Novembar, 2008, 10:33:52 by hawk »
Ja im reko': ako vlast postoji zbog onih koji je vrse onda meni tamo  nije mesto..... i  oni me smeniše !!! 
27 Novembar, 2008, 16:28:27
Reply #48
  • Starac Focho
..... Pre otprilike sat vremena, oko 8, pošao sam do pošte da pošaljem neka pisma. Blizu pošte, negde ispred ulaza gde je bilo ranije sedište policije, nasred ulice Svetosavske ležao je prelep pas - haski. Oko njega se okupilo desatak prolaznika, ... uglavnom su se međusobno pitali, ''čiji je'', i govorili da je ''stvarno greota što se desilo....''.
Među posmatračima je bilo i veterinara - video sam bele mantile i parkiran auto s leve strane ulice,....

Psa je neko udario, verovatno nastavio dalje, a on (pas) je umirao u prisustvu publike...

U pošti sam se zadržao 10 minuta - ne više. Vraćajući se, na istom mestu nisam video nikog, osim psa, koji više nije bio na sredini ulice već je bio ...  prevučen do ivičnjaka. Još je disao,....

>:( >:( ??? >:( >:( ???

Stigavši kući, pozvao sam 92 ( policiju) - neznajući koga drugog...., dežurni policajac me je saslušao i rekao da će preduzeti ''ono što je potrebno''...

To je pas gospodina Marinkovica "Cake",  dobio sam informaciju da je pas uginuo na putu za Nis...  Inace taj haski je sin od mog kucnog ljubimca.
Kakvi smo to ljudi bre? Ne mogu da verujem da su svi gledali ka!! umire i nikome nije palo na pamet da ga odnese do veterinarske stanice koja je 20 metra udaljena od mesta nesrece...
Ne mogu da verujem    >:( >:( >:( >:(
Uspesan covek nije onaj koji redja diplome, vec onaj koji ima ideju koja pokrece i njega i sve oko njega!

27 Novembar, 2008, 16:32:09
Reply #49
  • Starac Focho
Ne dao bog da nadjem tog lika sto je udario haskija   boxing2   boxing2 boxing2

MAJMUN RASPALI!!!!!!

27 Novembar, 2008, 16:35:46
Reply #50
  • Deda meraklija
  • Ocena: +50/-12
Da se pohvalim ;D
Danas sam u Domu zdravlja dao krv po prvi put i mogu da vam kažem da je osećaj predivan. Verovatno je svest da sam time nekome pomogao učinila svoje. S obzirom da sam bio pri kraju radnog vremena pitao sam transfuziologe o odzivu i rekli su mi da su zadovoljni i da je prikupljeno tridesetak jedinica krvi.
Svet nece postati pametniji, morate prihvatiti glupost i uciniti da radi za vas!
27 Novembar, 2008, 17:14:05
Reply #51
  • Starac Focho
  • Ocena: +81/-8
I ja sam chula za Haskija....Ime mu je Lord.... Ma prelepo kuche! Prosto ne mogu da verujem...Uvek kada sam isla kod njih,on pridje,skache,trchi oko mojih nogu....Kad me je mama jutros nazvala i rekla mi,nisam mogla da verujem!!!! Zar je toliko bilo teshko da prebace psa do veterinarske stanice,ili da ih bar pozovu da dodju na licu mesta!? Nina i Djuka su ga odvezli za Nish ali nije izdrzhao... Ko ne voli zhivotinje,ne mozhe da voli ni ljude!!! Strashno....
"LJUBAV KOJA NE ZNA ZA USLOVE...VERA SKOJOM ZASPIS I BUDIS SE... NADA KOJA POSLEDNJA UMIRE.... STO NE ZELIS SEBI,NE POZELI NIKOME!..."
10 Decembar, 2008, 22:22:24
Reply #52
  • Deda meraklija
Epa, ljudi, konacno krecemo sa akcijom. Dobila sam spisak dece koja idu u spec. skolu i ima 15-oro njih. Ideja je da im se, osim slatkisa, bojanki, knjiga i tako tih stvarcica, obezbede i garderoba i obuca.
Svi koji zele da uzmu ucesca, mogu mi se javiti na PM ili na marinastanojkovic@yahoo.co.uk, a takodje me mogu naci i u zgradi opstine, na prvom spratu.
I ove godine cemo sakupljati i novcane, ali i priloge u poklonima i svi ste vise nego dobrodosli da uzmete ucesce u akciji.  grouphugg
Unapred hvala svima   Thankyou
11 Decembar, 2008, 15:40:50
Reply #53
  • [Global Moderator]
  • Ocena: +230/-26
  Ja tek na okupljanje mogu da doprinesem. Valjda nije kasno tad?
“...U Srbiji samo krvava revolucija moze promeniti neke stvari!..”

Plasim se da u Han ni atomska bomba ne bi nista promenila... Ima mnogo “bubasvaba” i “miseva”, neko od njih bi mozda preziveo.
11 Decembar, 2008, 17:34:38
Reply #54
  • [Administrator]
    • VladicinHan.com
Maco da li ima neki Žiro račun za uplatu, ovako će morati da se čeka 20/12.
11 Decembar, 2008, 18:40:10
Reply #55
  • Deda meraklija
Nema ziro racuna, tj. postoji ziro racun skole, ali je to jedinstven za celu skolu, a ovo bi bilo samo za odelenje u Hanu, a iz raznoraznih razloga nismo u mogucnosti da ga sada otvorimo. Nije kasno da se doprinese ni 20.12., i opet da ponovim, mozete i kupiti nesto ili dati nesto svoje sto je ocuvano (garderoba, igracke, CD-i sa crtacima), jer ima dosta siromasne dece koja nemaju ni osnovno.  grouphugg
12 Decembar, 2008, 23:14:35
Reply #56
  • Stariji meraklija
  • Ocena: +30/-2
Znaš li Maco, otprilike koliko su velika deca, zbog veličine garderobe koju bi doneli? 
@ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @
12 Decembar, 2008, 23:41:40
Reply #57
  • Deda meraklija
Deca su od 1. do 8. razreda osnovne skole i imam i velicine za sve njih pojedinacno, ali nek mi se jave zainteresovani na mejl ili pp, da ne bih sad ovde sve zamarala.

Komsinice, tebi saljem pp sutra, prekosutra  ;)

12 Decembar, 2008, 23:42:37
Reply #58
  • Deda meraklija
  • Ocena: +123/-22
  • Reci NE drogama!!
Izgleda malo neskromno, ali danas je jedna jedinica moje krvi otišla onome kome najviše treba...
Zbog jedne reci coveka cesto smatraju mudrim, a zbog jedne reci cesto ga smatraju glupim. Uistinu moramo dobro paziti što govorimo
25 Decembar, 2008, 17:41:03
Reply #59
  • [Administrator]
    • VladicinHan.com
Maco kako napreduje akcija sa paketićima, ima li odziva? Kad se dele, slikaj pa postavi slike i pošalji neku vest za naslovnu stranu sajta. Hoće li biti Deda Mraz?