Welcome to Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Author Topic: Humanost Han?ana  (Read 23414 times)

0 Members i 1 gost pregledaju ovu temu.

26 Decembar, 2008, 09:07:53
Reply #60
  • Deda meraklija
  • Ocena: +73/-5
Maco kako napreduje akcija sa paketićima, ima li odziva? Kad se dele, slikaj pa postavi slike i pošalji neku vest za naslovnu stranu sajta. Hoće li biti Deda Mraz?

Akcija dobro napreduje, dodela paketica ce biti u utorak u 10 h. Slikacu obavezno i postavljam slicice, a poslacu ti i vest  ;)
Bice i Deda Mraz, a verujte mi da se deca njemu najvise raduju  grouphugg
30 Decembar, 2008, 13:01:01
Reply #61
  • Deda meraklija
Dragi moji drugarice i drugovi forumasi,
sad sam dosla iz skolice i jos sam pod utiskom. Paketici su podeljeni, nisu sva deca dosla, ali su zato dosli njihovi roditelji i preuzeli za njih. Deca su bila presrecna sto su mogla da se slikaju s Deda Mrazom i tu neizmernu radost i srecu vam ne mogu opisati. Posle toga smo se malo druzili, pili sokice, pevali i igrali  :)
Ovom prilikom zelim da se zahvalim svima koji su pomogli, vama dragi moji forumasi i forumasice, nasim sugradjanima i nasim odbornicima.
Takodje bih zelela da se zahvalim i predsedniku Opstine Nenadu Mitrovicu i predsednici Skupstine Danijeli Popovic za svu pomoc i podrsku koju su nam pruzili, kao i foto studiu "Fuji", koji je specijalno za ovu priliku morao da dovede Deda Mraza cak sa Severnog pola.
Jos jedna posebna zahvalnost ide Dejanu Nikolicu, pomocniku predsednika opstine, koji je, ja mislim, jedini pomocnik predsednika koji je spreman da zasuce rukave, sedne na patos i rasporedjuje slatkise za paketice, vozi, razvozi i raspravlja se s raznoraznima s kojima ja ne mogu da izadjem na kraj  25r30wi.
I jos jedna zahvalnost opstini Surdulica i njihovom predsedniku Novici Toncevu, koji je takodje obezbedio 14 paketica za decicu i mojoj dragoj prijateljici Daliborki koja je koordinirala ovu akciju za Surdulicu  cvetpoklon.
Jos jednom hvala svima i uzivajte u slicama  grouphugg

« Last Edit: 30 Decembar, 2008, 13:16:39 by Maca »
30 Decembar, 2008, 13:33:25
Reply #62
  • [Administrator]
  • Svedok istorije vladicinhan.com
  • Ocena: +290/-13
  • Rad, rad i samo rad. Pa kolko izdržim!
    • VladicinHan.com
E pa baš fino, drago mi je da je uspelo i da smo koliko toliko svi učestvovali u ovo akciji. Najvažnjije je da su deca bila srećna i da su dobila poklončiće. Hvala Maci što je sve organizovala i hvala svima koji su učestvovali.
30 Decembar, 2008, 14:03:03
Reply #63
  • Deda meraklija
Mozda jos da napomenem sta su sadrzali paketici, posto ima i onih koji mogu da pomisle svasta  ;):
jedan par cizama, duks, slagalica, futrola za olovke, sveska, carapice, flomasteri, drvene bojice, solja za caj, dvd sa crtanim filmom, kompletic kapa i sal, bojanka i razne grickalice i slatkisi.

grouphugg
31 Decembar, 2008, 10:39:49
Reply #64
  • Novajlija
  • *
  • Ocena: +15/-1
Ja bih hteo samo još da pomenem i STR MAGI i STR KREMENKO i njihove vlasnike Zorana i Veska koji su isto tako obezbedili slatkiše i grickalice za paketiće.
HVALA PUNO
16 Februar, 2009, 21:36:20
Reply #65
  • Ocena: +305/-62
  • DO WHAT YOU KNOW TO BE RIGHT
     Danas su u prostorijama PU Vranje, pripadnici navedene policijske uprave i Crveni Krst Vranje organizovali akciju dobrovoljnog davanja krvi. Danas su policajci osvetlali obraz. Prikupljeno je rekordnih 231 jedinica krvi. U ovoj akciji učestvovalo je i desetak Hančana.
     Inače Policijska Uprava Vranje je najorganizovanija u ovom pogledu humanitarnog rada na teritoriji cele Srbije.
« Last Edit: 16 Februar, 2009, 21:38:59 by mrka72 »
I na autobus piše "Lasta" pa ne leti.....
23 Februar, 2009, 23:25:01
Reply #66
  • Mladi meraklija
  • **
  • Ocena: +7/-5
Bila je akcija pre desetak dana u Domu zdravlja i bio je veoma dobar odziv.
13 Jun, 2009, 17:30:29
Reply #67
  • Ocena: +305/-62
  • DO WHAT YOU KNOW TO BE RIGHT

Jubilarni deseti put.....

I na autobus piše "Lasta" pa ne leti.....
13 Jun, 2009, 18:45:14
Reply #68
  • [Administrator]
    • VladicinHan.com
Bravo Mrko72 svaka čast.
14 Jun, 2009, 20:23:09
Reply #69
  • Deda meraklija
  • Ocena: +44/-2
  • Kosovo je Srbija

Jubilarni deseti put.....

Svaka cast Mrko,ovo je za veliku pohvalu.

21 Decembar, 2009, 15:13:58
Reply #70
  • Deda meraklija
Dragi prijatelji,

Pozivamo vas da nastavimo saradnju i proširimo krug prijatelja, tako što ćete se i ove godine priključiti akciji dodele novogodišnjih paketića deci koja pohadjaju specijalnu skolu u Vladičinom Hanu, kako bismo im učinili Novu Godinu radosnim trenutkom i pokazali da brinemo o njima.

Vaše novčane priloge možete uplatiti na žiro-račun 160-254-90, poziv na broj 5410200017805, a sve ostale dobrovoljne priloge (igračke, knjige, garderobu...) možete doneti u zgradu Opštine, kancelarija broj 21 kod Marine Stanojković, kojoj se možete i obratiti za sve informacije na 064 27 30 740 ili 473 178.

Hvala!   

Ovaj dopis je vec poslat nekim preduzecima i ustanovama, nekima ce tek biti poslat, a od sutra ide u sredstva javnog informisanja. Pozivam forumase da se i ove godine prikljuce akciji.

Thankyou
21 Decembar, 2009, 16:18:20
Reply #71
  • [Administrator]
    • VladicinHan.com
Naravno podržaćemo svakako. Maco molim te napiši mi koliko dece ima ukupno i koliko vaspitača i nastavnika, može na PM.
21 Decembar, 2009, 22:31:46
Reply #72
  • Starac Focho
  • Ocena: +109/-8
  • Svaki trud se isplati!!!
Ja cu, studentski, da se vrlo rado odreknem jedne dopune za mob i da ispostujem akciju!   :)
Prava pravda je SAVEST!
22 Decembar, 2009, 09:21:30
Reply #73
  • Deda meraklija
Ima ukupno 18-oro dece jer, kao i prosle godine, necemo samo da obuhvatimo nize razrede (odelenje u Hanu je od I do IV razreda), vec i svu nasu decu koja idu u Vranje, a ovde je jedan ucitelj sa kojim se koordinira ova akcija.
22 Decembar, 2009, 11:01:52
Reply #74
  • [Global Moderator]
  • Ocena: +230/-26
Postavio sam ovaj Macin tekst na naslovnu stranu sajta vladicinhan.com, možda bude bolji odziv građana
“...U Srbiji samo krvava revolucija moze promeniti neke stvari!..”

Plasim se da u Han ni atomska bomba ne bi nista promenila... Ima mnogo “bubasvaba” i “miseva”, neko od njih bi mozda preziveo.
28 Decembar, 2009, 12:40:12
Reply #75
  • Deda meraklija
Dragi moji,

dodela paketica deci ce biti za pravoslavnu Novu godinu jer oni krecu u skolu 11., pa mnogi nisu u mogucnosti da sada dodju i preuzmu svoj paketic.

Pozdrav svima i hvala onima koji su i ovoga puta pokazali humanost.