Welcome to Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Author Topic: Depeche Mode  (Read 5021 times)

0 Members i 1 gost pregledaju ovu temu.

14 Maj, 2009, 21:28:12
Reply #20
  • Deda meraklija
  • Ocena: +59/-28
totalno ste u pravu teta Marina.

Ja se izvinjavam i jos iskrenije saosecam sa vama  grouphugg

15 Maj, 2009, 00:01:02
Reply #21
  • Starac Focho
  • Ocena: +462/-148
Ma ja u to ne verujem!
Jeste, stoji na njihovom sajtu, ali zasto "nasi" i dalje reklamiraju ih na Tv...?
Nemoguce da je! A ako jeste, nemojte me spreciti da se ubijem!
tvrdzid

Inside my heart is breaking,
My make-up may be flaking,
But my smile still stays on... ;)

Mielott iteletet mandasz valakirol setal nehany kilometeret a cipovolen...
15 Maj, 2009, 01:45:14
Reply #22
  • Deda meraklija
  • Ocena: +59/-28
omg omg matora omg....ja sam na tvojoj strani sto znaci da podrzavam totalno tvoju inicijativu da se samoubijes ako ovi slucajno ispale.....I ovaj je bas sada naso da bude bolestan - PROKLETNIK.

Ja se necu ubiti jer pored toga sto me boli falus i taj bol mi je jako mio , pokusacu da zivotarim nekako jer mooozda i nekad dodju...

a do tada - enjoy the silence - ironicno zar ne?  25r30wi 25r30wi 25r30wi 25r30wi 25r30wi

« Last Edit: 15 Maj, 2009, 01:47:08 by Igor_TECH a TECH »
15 Maj, 2009, 12:58:50
Reply #23
  • Starac Focho
  • Ocena: +251/-27
OTKAZANO definitivno. Procita u novine danas. Jbg..
glavni, pomocni i kondicioni trener ST.K. Morava Vladicin Han
24 Maj, 2009, 21:46:30
Reply #24
  • Deda meraklija
  • Ocena: +73/-5
Informacija od juce, 23.05.2009.:

Kupce ulaznica za Tuborg Green Fest, na kojem je trebalo da nastupe Depeche Mode, Ladytron i Motor, molimo za strpljenje jer još uvek traju pregovori sa menadžmentom benda o eventualnom pomeranju koncerta ili o krajnjem otkazivanju.

Ipak, svi koji žele nazad novac, bez obzira na to što će festival možda biti naknadno održan, mogu sa ove adrese da preuzmu uputstvo za zamenu ulaznica za novac. Vraćanje novca počinje u ponedeljak, 25. maja 2009.

Kupci ulaznica koji imaju samo vaučer ne treba da brinu jer, bez obzira na to što ih nisu preuzeli, ulaznice su platili i imaće isti status kao i svi oni koji jesu preuzeli ulaznice.

Oni koji su ulaznice dobili preko Tuborg nagradne igre nemaju pravo na zamenu ulaznica za novac jer je kupac ulaznica Carlsberg.

S obzirom na obim posla koji predviđa vraćanje novca, molimo sve kupce za maksimalno strpljenje. Nema razloga za brigu, jer svako ko želi da mu se novac vrati, sigurno neće biti oštećen.

Depeche Mode, State of Exit i Tuborg se još jednom izvinjavaju svim fanovima zbog neprijatnosti i žele Dejvu Gahanu brz oporavak.

Detaljne informacije o svemu što se bude dešavalo u narednim danima biće i dalje redovno objavljivane.

Osim u Beogradu, nastupi Depeche Mode otkazani su i u Bukureštu, Sofiji, Zagrebu, Atini, Istanbulu, Rigi, Varšavi i Vilniusu.

Prvi sledeći koncert koji za sada nije otkazan je nastup Depeche Mode u Londonskoj O2 Areni, nakon čega kreće serija koncerata po Engleskoj i Nemačkoj.

Preuzeto sa www.exitfest.org
12 Jun, 2009, 20:22:04
Reply #25
  • [Administrator]
  • Svedok istorije vladicinhan.com
  • Ocena: +290/-13
  • Rad, rad i samo rad. Pa kolko izdržim!
    • VladicinHan.com
Dipeš mod ipak ne dolazi u Beograd
12. jun 2009. | Izvor: B92
Beograd -- Koncert grupe "Dipeš mod" u Beogradu definitivno je otkazan, saopštili su organizatori. Kupcima ulaznica novac će biti vraćen u najkraćem mogućem roku.

Zbog problema sa rasporedom turneje, grupa "Dipeš mod" ne može da održi osam nastupa koji su ranije otkazani zbog bolesti pevača Dejvida Gana, saopštio je Egzit. Kako se navodi, iako su bend i organizatori uložili maksimalan napor, nove termine za ove nastupe nije bilo moguće zakazati.

Kupci ulaznica na sajtu Exitfest.org mogu da preuzmu uputstvo za vraćanje novca.

Organizator moli sve kupce za maksimalno strpljenje, s obzirom na obim posla koji predviđa vraćanje novca. Kupci ulaznica koji imaju samo vaučer imaće isti status kao i oni koji su preuzeli ulaznice.

Strašno i žalosno  whiteflag
16 Jun, 2009, 15:20:34
Reply #26
  • Deda meraklija
  • Ocena: +200/-7
  • Hvala bogu shto sam ateista
Ipak Johnny Cash ima bolju verziju
<a href="http://www.youtube.com/v/GU2nQniNLvs&amp;hl=en&amp;fs=1&amp;" target="_blank" class="new_win">http://www.youtube.com/v/GU2nQniNLvs&amp;hl=en&amp;fs=1&amp;</a>
"Motor je ochigledno seksualni simbol. To se naziva falusni simbol koji se krece. To je produzetak jednog tela, snaga koja se nalazi izmedju nogu"-Dr Bernard Dajmond sa univerziteta za kriminologiju u Kaliforniji