Welcome to Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Author Topic: ????? ?? ????????  (Read 1565 times)

0 Members i 1 gost pregledaju ovu temu.

18 Oktobar, 2008, 15:40:09
  • Starac Focho
  • Ocena: +148/-32
  • TJM!
Ниједна од четири малолетнице из Врања и околине не сећају се интимног контакта под веома чудним околностима после кога су затруднеле

Опасност вреба: отворити четворе очи 

Врање – Недавно, под веома чудним околностима, нежељена трудноћа четири малолетне девојчице из Врања и околине: Н. С., А. Р., Ј. М. и М. И., иначе добре другарице, поред родитеља, забринула је и оне у чијој су „надлежности” и делокругу рада адолесценти и проблеми младих. Како за наш лист каже искусни клинички психолог Весна Стојановић из саветовалишта, која је с девојчицама разговарала, она претпоставља да су девојчице узеле неку „дрогу за силовање”, која је у последње време све присутнија и на овом подручју, а међу младима, нарочито старијима, позната као „моћно оружје”.

– На ту сумњу ме наводи чињеница да се ниједна од њих не сећа ниједног детаља па ни интимног контакта с мушкарцима. Такође, не сећају се како се и где све то догодило. Нема сумње да су нас покварењаци (дилери) „ухватили на спавању”. Нисмо били довољно будни и обратили пажњу на „моћно оружје” које је, како чујем, све присутније, па ево очигледно да је дошло и до Врања – каже Стојановићева, која је недавно, у оквиру својих активности, боравила у граду под Пржаром и помогла девојчицама.

Стојановићева објашњава да се ове „дроге за силовање” користе за лечење поремећаја сна, али изазивају и бројне друге ефекте, укључујући и амнезију и еуфорију. Тако поједине особе под утицајем ове дроге постају неспособне да се сете догођаја у којима су учествовале. Посебно што велика количина алкохола може изазвати помрачење свести током које се заборавља догађај све док се не догоди нешто што ће особу подсетити, а може довести и до блокирања свести и потпуног губитка сећања.
Извор http://www.politika.rs/

Ја им лично не верујем....

ДЕВОЈКЕ ПАЗИТЕ СЕ!!!
« Last Edit: 18 Oktobar, 2008, 15:45:11 by NinO »
Eisai sto myalo, kati magiko.. Opou pas esy tha mai panta egw na sou tragoudw.. Thryle ole ole, thryle ole ole.!!!!!
18 Oktobar, 2008, 17:27:13
Reply #1
  • Guest
Pa da, i alkohol izaziva amneziju, lično sam se uverio... možda su malo više popile alkohola i ... gotovo...
24 Oktobar, 2008, 00:08:33
Reply #2
  • Starac Focho
  • Ocena: +462/-148
Pa da, i alkohol izaziva amneziju, lično sam se uverio... možda su malo više popile alkohola i ... gotovo...

E dobar si, stvarno... funnysm
Ima istine u tome sto si napisao . tvrdzid
Pozdrav!  cvetpoklon

Inside my heart is breaking,
My make-up may be flaking,
But my smile still stays on... ;)

Mielott iteletet mandasz valakirol setal nehany kilometeret a cipovolen...
28 Oktobar, 2008, 13:32:50
Reply #3
  • Moderator
  • Starac Focho
  • Ocena: +101/-19
  • Revolucija
peporučio bu silovateljima Flormidal i Cijalis
Prvo joj daš flormidal da se uspava pa onda popiješ cijalis
neće ništa da se seća

danas baš sam video čoveka prodaje recepti na ulicu a nema fiskalnu kasu
Nekad sam bio neodlucan, a mozda i nisam