Welcome to Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Author Topic: JEDIN?IKI  (Read 6737 times)

0 Members i 1 gost pregledaju ovu temu.

24 Oktobar, 2008, 17:10:51
  • Deda meraklija
  • Ocena: +123/-22
  • Reci NE drogama!!
Pre 13 godina Vladan Vučković poznatiji kao Vlaja košarkaš i Stanković Staniša zvani Šeki (što je prodavao tepisi) uz pomoć još jedno jedinče Milosavljević Sašu-Bumbara, došli su na ideju da organizuju skup svim jedinaca iz Han. "Jedinče" toj ti je onoj dete koje nema ni brata ni sestru!! Tej godine, 1995, je skup jedinaca održan u kafiću "Green club" (sadašnji "24") i bilo je veselo, da se pamti sve do današnjih dana (onija što su bili trezni pamtiv za pijani ne garantujem) . Taj tradicija okupljanja "ovakve dece" je ostala do današnjih dana, pa je tako za dan 08.11.2008. godine (neje tad zadušnica, zadušnica je 01.11.08) zakazano njihovo ponovno zbiranje i druženje i to u restoranu "Sport kaffe" kog Fipku (na sprat).  Svi koji imaju validan dokaz da su jedinčiki (toj majke ne smev da kazujev, a tatkovci ne možev da se zakunev), neka dodju. Imaju samo jednu obavezu-da pronadjev još jedno takvo dete i povedev ga. A znajete li da se takvo druženje održava samo u Vladički Han i nigde više u svet!!! Toj ti je Hanski brend, bato!!!

Ja će vi sad nabrojim neki jedinčiki za koji se setim (neka mi se ne naljutiv ostali) Vlaja, Šeki, Ilka Konj, Miša Veselinović, Ja, Kerec, Vojkan novinar, Caca apotekarka, Bumbar, Goca Dankina, Robija, Tika Satana i sin mu, Dobri Glumac, Pele fudbaler, Mite od Kulu, Ivan Pinoče, Nine matičar, Djoka Krokodil, Fića konobar, Boce diler, Japanac konobar, Ceda od Kulu, Burko, Ćuka kondukter, Pedja iz video klub, Cevka od radio Han, Maja Ilić, Ceca Marković, Teodora Radojkina, Danijela Mošina, Vesna Pejković, Nikola Vuk, Saša tehničar iz SUP, Miki staklorezac, Miki Čude, Deska, Caca na Razoklju ćerka, Saša Kostić, Trajče....ma ima gi puno još, koj da se seti. SVI SU POZVANI KUDE FIPKU!!!!     

Imam i mnogo ubave slike od proteklo druženje, će gi ubacim za neki dan.
Zbog jedne reci coveka cesto smatraju mudrim, a zbog jedne reci cesto ga smatraju glupim. Uistinu moramo dobro paziti što govorimo
24 Oktobar, 2008, 17:28:59
Reply #1
  • Starac Focho
  • Ocena: +148/-32
  • TJM!
хахах први пут чујем за ово... свака част
Eisai sto myalo, kati magiko.. Opou pas esy tha mai panta egw na sou tragoudw.. Thryle ole ole, thryle ole ole.!!!!!
24 Oktobar, 2008, 18:52:58
Reply #2
  • Starac Focho
  • Ocena: +462/-148
E, jesi ga smislio, svaka ti cast!!!!!  funnysm funnysm funnysm
Nisam dosad cula za ovakav skup, a i srocio si ga s merak!  funnysm
Pozzzz

Inside my heart is breaking,
My make-up may be flaking,
But my smile still stays on... ;)

Mielott iteletet mandasz valakirol setal nehany kilometeret a cipovolen...
24 Oktobar, 2008, 20:04:36
Reply #3
  • Deda meraklija
  • Reci NE drogama!!
Ma mi smo cela organizacija. Imamo svoju zastavu na koju piše "JEDNO BEZ DNO", pa pečat i članske kartice na kojima piše da smo mi "Medjunarodno udruženje jedinaca sa sedištem u Vladičinom Hanu" kao i konstatacija da je "Vlasnik te kartice posebno privilegovan u društvu jer je jedinče-mnogo je ualeno".  Samo sve je teže u ovim teškim vremenima organizovati ljude da se druže. Ako poznaješ neko jedinče iz Han, upoznaj ga sa ovim. Pozz
  :police:
Zbog jedne reci coveka cesto smatraju mudrim, a zbog jedne reci cesto ga smatraju glupim. Uistinu moramo dobro paziti što govorimo
24 Oktobar, 2008, 20:10:38
Reply #4
  • Starac Focho
  • Ocena: +148/-32
  • TJM!
Да сте уалени, уалени сте...
Eisai sto myalo, kati magiko.. Opou pas esy tha mai panta egw na sou tragoudw.. Thryle ole ole, thryle ole ole.!!!!!
26 Oktobar, 2008, 00:02:53
Reply #5
  • Deda meraklija
  • Reci NE drogama!!
Vidim da se gospodin Zoran Ljubisavljević pominje na mnogim mestima, pa da ga spomenemo i ovde. I on je jedinče!!
26 Oktobar, 2008, 17:27:31
Reply #6
  • Deda meraklija
  • Reci NE drogama!!
Evo obećanih slika
26 Oktobar, 2008, 17:28:49
Reply #7
  • Deda meraklija
  • Reci NE drogama!!
Pa još jedna...
26 Oktobar, 2008, 17:55:47
Reply #8
  • Starac Focho
A jesi li ga ti "pustio" prst policeeeee na prvoj slici????? funnysm

28 Oktobar, 2008, 16:51:06
Reply #9
  • Deda meraklija
  • Reci NE drogama!!
... Taj tradicija okupljanja "ovakve dece" je ostala do današnjih dana, pa je tako za dan 08.11.2008. godine (neje tad zadušnica, zadušnica je 01.11.08) zakazano njihovo ponovno zbiranje i druženje i to u restoranu "Sport kaffe" kog Fipku (na sprat)...

Lelke, pocnu samog sebe da citiram i ispraljam!! Zadušnica jeste 01.11.2008, ali ja sam zabravija da je 08.11.2008. godine Mitrovdan (Ajdučki rastanak) koji slaviv mnogi jedinčiki, pa je onoj zbiranje zakazano za 07.11.2008. godine u petak, na pijačan dan. Koj ovoj čita neka obavesti svi jedinčiki (pošto ja ne stizam od obaveze) za ovuj promenu datuma. Fala unapred svima i ljubi Vas vašo JEDINČE !!!

VEČE JEDINACA JE DANA 07.11.2008. GODINE U 21,00 h.
28 Oktobar, 2008, 20:21:45
Reply #10
  • Starac Focho
  • Ocena: +210/-105
E, voli ga... Ja kasnim. Nisam jedinče već četri meseca...
U svakoj zemlji ima korova, samo se u Srbiji korov zaliva.
28 Oktobar, 2008, 21:15:20
Reply #11
  • Starac Focho
A jel mozemo mi "nejedinciki"da dodjemo pa da propratimo tu festu????
 drinking2 drinking3 drinking2 drinking3 drinking2 drinking3

28 Oktobar, 2008, 21:25:00
Reply #12
  • Novajlija
  • *
  • Ocena: +3/-0
trebali bi organizovati i 4+ .da li bi bilo takvih. O0
28 Oktobar, 2008, 22:39:23
Reply #13
  • Deda meraklija
  • Reci NE drogama!!
A jel mozemo mi "nejedinciki"da dodjemo pa da propratimo tu festu????
 drinking2 drinking3 drinking2 drinking3 drinking2 drinking3

Mi jedinčiki smo uvek bili za druženje. Dođite, koj vi brani. Znate kad je...izvolite, dobrodošli... drinking2
31 Oktobar, 2008, 18:05:41
Reply #14
  • Deda meraklija
  • Reci NE drogama!!
Još jedno obaveštenje za hanski jedinčiki. Pregovarao sam sas mojega drugara Kenzu, da dođe da sviri u petak 07.11.2008. godine u 21,00 časova i zamislite, on je pristao. A to samo za toj što je tamo mnogo ubavo i veselo!!! Pozdrav za jedinčiki!! grouphugg
31 Oktobar, 2008, 21:32:13
Reply #15
  • Starac Focho
  • Ocena: +75/-5
  • Samo vas gledam....
i ja sam jedinac,kako da nabavim tu clansku kartu????
Bolje da me mrze zbog onoga sto jesam,nego da me vole zbog necega sto nisam!
31 Oktobar, 2008, 21:47:21
Reply #16
  • Deda meraklija
  • Reci NE drogama!!
i ja sam jedinac,kako da nabavim tu clansku kartu????

Dođi kod mene, daću ti ja. Dođi i na "Veče jedinaca" uzećeš tamo. Može?
06 Novembar, 2008, 23:09:13
Reply #17
  • Starac Focho
Jedinciki....
Prijatnu noc vam zelim sutra i lep provod.
Samo da znate da cekamo utiske ovde, i naravno slicke!
Pozzzz

06 Novembar, 2008, 23:15:17
Reply #18
  • Deda meraklija
  • Reci NE drogama!!
Jedinciki....
Prijatnu noc vam zelim sutra i lep provod.
Samo da znate da cekamo utiske ovde, i naravno slicke!
Pozzzz

Biće Majče ovih dana. Da se rastreznimo, skeniramo slike. Hvala na pozdravu i lepim željama. Laku noć  drinking3
08 Novembar, 2008, 21:59:01
Reply #19
  • Stariji meraklija
  • Ocena: +30/-2
Ma, jedinčiki, kako prodjoste sinoć na proslavu?   kolcesr
@ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @ @