Welcome to Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Poll

Koji datum za okupljanje vam vise odgovara?

7. jul
2 (16.7%)
14. jul
8 (66.7%)
neki drugi datum
2 (16.7%)

Total Members Voted: 11

Glasanje završeno: 19 Jul, 2009, 00:04:31

Author Topic: Okupljanje forumaša  (Read 87915 times)

0 Members i 1 gost pregledaju ovu temu.

12 Novembar, 2008, 11:39:14
Reply #100
  • Starac Focho
  • Ocena: +251/-27

...A što se tiče Kanjiže, ona je daleko...moram nekako da obezbedim prenoćište za sve koji dođu iz Kanjiže. Pa kude bi ja spavao kad odem na ''Cvetanje Tise''?
       funnysm    funnysm    funnysm
Pa,pod shatorom pokraj reke Tise. Tuj ti se najbolje vidiv cvetici cvetpoklon
glavni, pomocni i kondicioni trener ST.K. Morava Vladicin Han
12 Novembar, 2008, 15:52:35
Reply #101
  • Deda meraklija
  • Ocena: +123/-22
  • Reci NE drogama!!
... Tuj ti se najbolje vidiv cvetici cvetpoklon

Evo, odma se vidi da čovek nije ribolovac. To nisu cvetići, nego leptirići...(ima i slika, poslala Maja S)....
Zbog jedne reci coveka cesto smatraju mudrim, a zbog jedne reci cesto ga smatraju glupim. Uistinu moramo dobro paziti što govorimo
14 Novembar, 2008, 18:41:38
Reply #102
  • Starac Focho
Nesto mi rezultati glasanja ne obecavaju mnogo. Nemoj na kraj da ispadne ovako Ajde bre ljudi, prijavljute se!! Nece vi tamo(ma gde bilo) niko izede... drinking2
14 Novembar, 2008, 23:26:06
Reply #103
  • [Administrator]
  • Svedok istorije vladicinhan.com
  • Ocena: +290/-13
  • Rad, rad i samo rad. Pa kolko izdržim!
    • VladicinHan.com
Ima još mesec i kusur dana tako da će se do tada pročuti više sigurno.
Nego neka moja razmišljanja su da štampamo majice, jest da je zima , ali duksevi su skupi. ;D

Eris The  viking10 se raspitao i majice sa štampom koštaju 3 Eur-a, najmanja količina za naručivanje je 20 komada. Tako ako znate nekog ili više njih koji bi želeli da sponzorišu javite.

Takođe pišite da li ima potrebe za ovim i da li bi vi uopše nosili takvu majicu. Evo nekih dizajna koji su maksimalno uprošćeni zbog cene izrade.

Naravno ako ih radimo moramo se odlučiti za jednu.
14 Novembar, 2008, 23:29:33
Reply #104
  • Deda meraklija
  • Reci NE drogama!!
Mislim da nema potrebe da nas bilo ko sponzoriše za 3 eura. To je oko 250 dinara...kupićemo majice sami...
Zbog jedne reci coveka cesto smatraju mudrim, a zbog jedne reci cesto ga smatraju glupim. Uistinu moramo dobro paziti što govorimo
14 Novembar, 2008, 23:32:55
Reply #105
  • [Global Moderator]
  • Ocena: +230/-26
  I ja cu sigurno da kupim sam... Ali crnu sa bela slova sigurno necu... To neka kupuju ovi nekolko sto su na forum crno beli...   slamkauusta
“...U Srbiji samo krvava revolucija moze promeniti neke stvari!..”

Plasim se da u Han ni atomska bomba ne bi nista promenila... Ima mnogo “bubasvaba” i “miseva”, neko od njih bi mozda preziveo.
14 Novembar, 2008, 23:44:19
Reply #106
  • Guest
Slažem se sa police, možemo i sami da izfinansiramo majice, naravno da ima potrebe da je nosimo (bar što se mene tiče), jer sam ponosan što sam forumaš  wassat , pa makar bila i crno-bela.

Možda bi trebalo da se postavi jedno glasanje ko bi sve hteo da nosi majicu, da bi znali koliko da naručimo, i takođe ne bi bilo loše da svi oni koji bi se odlučili za majicu, napišu veličinu koju nose (S, L, M, XL, XXL, XXXLLL...)
14 Novembar, 2008, 23:52:26
Reply #107
  • Starac Focho
  I ja cu sigurno da kupim sam... Ali crnu sa bela slova sigurno necu... To neka kupuju ovi nekolko sto su na forum crno beli...   slamkauusta
Ja sam kriv za sve wassat Otkud sam mogo da znam da smo TOLKO JAKI ovde na forum. Ocekivao sam zesci obracun(u skladu s pravilima) s grobarima... ali...
Slazem se s police. Majce su jeftine i ne treba niko da nam ih kupuje. A sto se kvalitete tice, pa ne morav da budev NIKE. Vidoste li Federer kako prodje danas
15 Novembar, 2008, 00:01:14
Reply #108
  • Deda meraklija
  • Reci NE drogama!!
Rekao sam vam da ne preteruje sa organizacijom....puno babice kilava deca...samo kažite mesto i vreme, pozovite Kopernikus i kupite po 5 komada majica raznih veličina...ako ja ne mogu da je nosim nosiće je neko od članova moje porodice...to bi bilo naše prvo okupljanje, nemojte da se opterećujemo sa mnogo detalja, stra me da se negde ne zavolimo...a znam da će biti veselo... i naravno
15 Novembar, 2008, 00:07:58
Reply #109
  • Starac Focho
  I ovoj su smajliji sto mi gi je ukraja police  Cuti, smajli662 nemoj mu kazete, pak ce se duri
« Last Edit: 15 Novembar, 2008, 00:11:43 by manca »
15 Novembar, 2008, 01:14:22
Reply #110
  • Starac Focho
  • Ocena: +141/-17
  • Peace,love and prosperity!
    • http://reload.vladicinhan.com/
h2G-Vaka ce odradi dizajn za majce pa vi odlucite ako vam se svidja...

Uspesan covek nije onaj koji redja diplome, vec onaj koji ima ideju koja pokrece i njega i sve oko njega!

http://reload.vladicinhan.com
FACEBOOK: Reload festival - Vladicin Han
15 Novembar, 2008, 01:27:24
Reply #111
  • Starac Focho
  • Ocena: +462/-148
Kude si be Majo, 100 godine te nisam video!
Ja sam dao predlog za Swiss(na sprat) jer je mesto novo i uopste nije lose, ako se ne pravi neka besna zurka (s pevaljku na astal) A posto deca rekose da odlucimo mi stariji, sto da ne. Police je video lokaciju i svidja se i njemu. Mada, ako su vise njih, mladjih za pivnicu, mozemo i tamo. Ipak je ovo njihov forum(vise nego nash)

Tesko da ce se prijave mnogo. Pa, pogledaj rezultate glasanja za sad...

Ehej....pa tu sam lol....sve vreme....gde si ti?
Videla sam lokal (gore  :)) znam kako izgleda...Nije lose....Mada meni u  principu lokal i nije bitan....bitniji ste mi VI!
Izvini, a ko je ovde "mi stariji"???  boxing2
Hmmmmmmm

Inside my heart is breaking,
My make-up may be flaking,
But my smile still stays on... ;)

Mielott iteletet mandasz valakirol setal nehany kilometeret a cipovolen...
15 Novembar, 2008, 01:35:00
Reply #112
  • [Administrator]
  • Ocena: +290/-13
  • Rad, rad i samo rad. Pa kolko izdržim!
    • VladicinHan.com
h2G-Vaka ce odradi dizajn za majce pa vi odlucite ako vam se svidja...

Može , nek napravi više opcija, samo bez preterivanja sa bojama, ponovo ja zbog cene i uopšte mogućnosti štampe.

Ok i to smo rešili samo da dočekamo 20.12.

15 Novembar, 2008, 02:37:18
Reply #113
  • Deda meraklija
  • Ocena: +44/-2
  • Kosovo je Srbija
   Lepo je sto ce te da se okupite.Moram da priznam da mi srce place zato sto nisam u mogucnosti da vam se pridruzim. Voleo bih kada bi bilo moguce da se okupimo u julu mesecu kada su godisnji odmo0ri pa da i mi koji zivimo u inostrastvu dodjremo i prisustvujemo na okupljanju.Tada bi bilo super da se svi okupimo na bazen.U svakom slucaju zelim vam sve najbolje.
15 Novembar, 2008, 02:54:10
Reply #114
  • Starac Focho

Ehej....pa tu sam lol....sve vreme....gde si ti?
Videla sam lokal (gore  :)) znam kako izgleda...Nije lose....Mada meni u  principu lokal i nije bitan....bitniji ste mi VI!
Izvini, a ko je ovde "mi stariji"???  boxing2
Hmmmmmmm

Izvini mlada seko cvetpoklon,izgleda da sam se preracunao za tvoje godine. Nema potrebe da primenjujes silu boxing2...
Jes da sam stariji od tebe, al ne moras ni da mi persiras...ipak smo mi nasiforumasi
Uzgred, lokal(gore) je renoviran prosle nedelje i potpuno mu je promenjen izgled, pa sam ga zato predlozio. Ono ranije i nije bilo nesto...
« Last Edit: 15 Novembar, 2008, 03:10:31 by manca »
15 Novembar, 2008, 09:01:26
Reply #115
  • [Global Moderator]
  • Ocena: +230/-26
   Lepo je sto ce te da se okupite.Moram da priznam da mi srce place zato sto nisam u mogucnosti da vam se pridruzim. Voleo bih kada bi bilo moguce da se okupimo u julu mesecu kada su godisnji odmo0ri pa da i mi koji zivimo u inostrastvu dodjremo i prisustvujemo na okupljanju.Tada bi bilo super da se svi okupimo na bazen.U svakom slucaju zelim vam sve najbolje.

Mislim da je okupljanje u julu dosta realno, jer su kao sto rece, skoro svi u Han, i dosta vreme ce prodje od ovo prvo okupljanje... Tako da ima vreme da razmisljamo za naredna okupljanja, ali je to odlicno vreme
“...U Srbiji samo krvava revolucija moze promeniti neke stvari!..”

Plasim se da u Han ni atomska bomba ne bi nista promenila... Ima mnogo “bubasvaba” i “miseva”, neko od njih bi mozda preziveo.
15 Novembar, 2008, 09:05:01
Reply #116
  • Ocena: +305/-62
  • DO WHAT YOU KNOW TO BE RIGHT

Školski sačuvaću jednu majicu za tebe da znaš.
I na autobus piše "Lasta" pa ne leti.....
15 Novembar, 2008, 13:07:58
Reply #117
  • Starac Focho
  • Ocena: +101/-19
  • Revolucija

Mislim da je okupljanje u julu dosta realno, jer su kao sto rece, skoro svi u Han, i dosta vreme ce prodje od ovo prvo okupljanje... Tako da ima vreme da razmisljamo za naredna okupljanja, ali je to odlicno vreme
tad ce bude lepo vreme,moze na bazen da se organizuje
Nekad sam bio neodlucan, a mozda i nisam
15 Novembar, 2008, 13:11:30
Reply #118
  • Starac Focho
  • Ocena: +141/-17
  • Peace,love and prosperity!
    • http://reload.vladicinhan.com/
Mozda zavrne kisa...

Sta bi sa Swiss?
Jel konacno odluceno?
Uspesan covek nije onaj koji redja diplome, vec onaj koji ima ideju koja pokrece i njega i sve oko njega!

http://reload.vladicinhan.com
FACEBOOK: Reload festival - Vladicin Han
15 Novembar, 2008, 13:25:34
Reply #119
  • Deda meraklija
  • Reci NE drogama!!
...Školski sačuvaću jednu majicu za tebe da znaš...

Ovo što je Mrka napisao za majice, podstaklo me je da kažem da treba naručiti više majica raznih veličina. Ja bih uzeo više i dao nekome ko postane član foruma....A što se tiče konačnog dogovora oko lokacije i ''pratećih sadržaja'' moralo bi da se admin ili neko koga on ovlasti, dogovori sa Švajcarcem, pa da se sve to objavi ovde na forumu. Pa ko voli i može, nek izvoli....