Welcome to Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Poll

Koji datum za okupljanje vam vise odgovara?

7. jul
2 (16.7%)
14. jul
8 (66.7%)
neki drugi datum
2 (16.7%)

Total Members Voted: 11

Glasanje završeno: 19 Jul, 2009, 00:04:31

Author Topic: Okupljanje forumaša  (Read 94483 times)

0 Members i 1 gost pregledaju ovu temu.

11 Novembar, 2008, 15:26:31
Reply #80
  • Starac Focho
  • Ocena: +141/-17
  • Peace,love and prosperity!
    • http://reload.vladicinhan.com/
Ja mislim da ce biti oko 50 forumasa.
Swiss na spratu je super mesto.
Ja sam za Swiss!

Uspesan covek nije onaj koji redja diplome, vec onaj koji ima ideju koja pokrece i njega i sve oko njega!

http://reload.vladicinhan.com
FACEBOOK: Reload festival - Vladicin Han
11 Novembar, 2008, 15:42:37
Reply #81
  • Starac Focho
  • Ocena: +148/-32
  • TJM!
Ма не заноси се Цеко каква 50 човека, у праву је Манча видиш колко су људи гласали. Једино да буде форумаш + пратња lol
Eisai sto myalo, kati magiko.. Opou pas esy tha mai panta egw na sou tragoudw.. Thryle ole ole, thryle ole ole.!!!!!
11 Novembar, 2008, 16:08:14
Reply #82
  • Starac Focho
  • Ocena: +141/-17
  • Peace,love and prosperity!
    • http://reload.vladicinhan.com/
Dobro ce vidis...
Uspesan covek nije onaj koji redja diplome, vec onaj koji ima ideju koja pokrece i njega i sve oko njega!

http://reload.vladicinhan.com
FACEBOOK: Reload festival - Vladicin Han
11 Novembar, 2008, 16:27:49
Reply #83
  • [Administrator]
  • Svedok istorije vladicinhan.com
  • Ocena: +290/-13
  • Rad, rad i samo rad. Pa kolko izdržim!
    • VladicinHan.com
Dobo ima vremena, pa koliko ljudi dođe nema veze. Ako vi kažete da je Swiss ok onda u redu. Samo tamo nemamo nemamo nikakvu autonomiju što se tiče propratnih sadržaja. Ajd neka bude ovaj put tako, eventualno bi mogle 2 akustične gitare Eric i Micolajko da bi mogli da zapevamo po koju, ako Švajcarac dozvoli. Idalno bi bilo kad bi mogao da unesem par flaša nekog pića, u suprotnom ne mogu da izfinansiram dešavanje.
11 Novembar, 2008, 16:54:56
Reply #84
  • [Global Moderator]
  • Ocena: +230/-26
  Pa ja kapiram, da svako sebe finansira, nema potrebe da ti sam finansiras bilo sta... A to za flase moze da bude samo tvoja dobra volja, nikako obaveza !!!
“...U Srbiji samo krvava revolucija moze promeniti neke stvari!..”

Plasim se da u Han ni atomska bomba ne bi nista promenila... Ima mnogo “bubasvaba” i “miseva”, neko od njih bi mozda preziveo.
11 Novembar, 2008, 16:55:56
Reply #85
  • Starac Focho
  • Ocena: +251/-27
Admine, na zid u Swiss ima veliki plazma ili lcd tv, tako da mozemo tu da pustamo neke interesantne stvari za forumase...
glavni, pomocni i kondicioni trener ST.K. Morava Vladicin Han
11 Novembar, 2008, 17:05:49
Reply #86
  • Starac Focho
  • TJM!
Алекс је у праву, немаш никакву обавезу да финансираш неког, а ако баш оћеш да окренеш неку туру то је нешто друго...

Ће идемо у Свис да гледамо телевизор ???
Eisai sto myalo, kati magiko.. Opou pas esy tha mai panta egw na sou tragoudw.. Thryle ole ole, thryle ole ole.!!!!!
11 Novembar, 2008, 17:18:58
Reply #87
  • Deda meraklija
  • Ocena: +123/-22
  • Reci NE drogama!!
Ma mi ispisamo mnogo stranice vrteći se u krug. Tačno je to što kaže admin da tamo nemamo autonomiju, ali se ona stiče ako od Švajcarca iznajmimo taj prostor za određeno veče. Ekonomski gledano, morali bi da nu napravimo pazar onoliko koliko on pravi u subotu ili da mu to nadoknadimo na drugi način-to je stvar dogovora sa njim. Ajde da se skupimo u nedelju 21. decembra u npr.18,00 h. Biće sigurno prazno, a da dođemo u kafić sa pratnjom i ponesemo gitare to niko ne može da nam zabrani. Svako će platiti to što popije i to je to....vi vidite, procenite, pa javite... grouphugg
« Last Edit: 11 Novembar, 2008, 17:20:53 by police »
Zbog jedne reci coveka cesto smatraju mudrim, a zbog jedne reci cesto ga smatraju glupim. Uistinu moramo dobro paziti što govorimo
11 Novembar, 2008, 17:45:38
Reply #88
  • Starac Focho
``Ће идемо у Свис да гледамо телевизор``

Ali PLAZMA, brate...mislim wassat,sta da ti kazem..
               rules2
Police, rekomo da vise nema menjanje datum  sadotenis
11 Novembar, 2008, 17:47:21
Reply #89
  • Deda meraklija
  • Reci NE drogama!!
...Police, rekomo da vise nema menjanje datum  sadotenis

Ma kako kažete, ti znaš da sam ja za sve varijante...kad i kude kažu organizatori. Ja dolazim...
Zbog jedne reci coveka cesto smatraju mudrim, a zbog jedne reci cesto ga smatraju glupim. Uistinu moramo dobro paziti što govorimo
11 Novembar, 2008, 18:07:13
Reply #90
  • Starac Focho
  • TJM!
Mож да гледамо неки филм од Брус Лија или Чак Нориса па да навијамо lol
11 Novembar, 2008, 18:16:19
Reply #91
  • [Global Moderator]
  • Ocena: +230/-26
  Nije losa ideja ni ovo sa nedelju, ali ima jos vreme pa ce vidimo... Kako odluci vecina
“...U Srbiji samo krvava revolucija moze promeniti neke stvari!..”

Plasim se da u Han ni atomska bomba ne bi nista promenila... Ima mnogo “bubasvaba” i “miseva”, neko od njih bi mozda preziveo.
11 Novembar, 2008, 18:22:11
Reply #92
  • Starac Focho
Mож да гледамо неки филм од Брус Лија или Чак Нориса па да навијамо lol
Kakav bre Bruce Lee. Ako ovoj vidi CHUCKI... sj...o si se  sadotenis
11 Novembar, 2008, 18:44:34
Reply #93
  • Deda meraklija
  • Reci NE drogama!!
Ne udaljavajte se od teme...a može li pored logorsku vatru na Kulu, kod spomenik. Pa će razapnemo platno da gledamo neki partizanki film...

« Last Edit: 11 Novembar, 2008, 18:49:18 by police »
11 Novembar, 2008, 20:12:03
Reply #94
  • Ocena: +305/-62
  • DO WHAT YOU KNOW TO BE RIGHT
Ja sam samo za forumaše bez pratnje pa kolko nas bude, jel na forumu vlada jedna atmosvera a to će oni koji nisu forumaš (pratnja)i narušiti , bar ja tako mislim možda grešim...
I na autobus piše "Lasta" pa ne leti.....
11 Novembar, 2008, 20:14:13
Reply #95
  • Starac Focho
  • TJM!
Слажем се са Мрком, да не би било падобранаца најбоље да утврдимо лозинку, на пример "ваздух трепти као да земља гори" :)
11 Novembar, 2008, 21:56:38
Reply #96
  • Guest
Dobo ima vremena, pa koliko ljudi dođe nema veze. Ako vi kažete da je Swiss ok onda u redu. Samo tamo nemamo nemamo nikakvu autonomiju što se tiče propratnih sadržaja. Ajd neka bude ovaj put tako, eventualno bi mogle 2 akustične gitare Eric i Micolajko da bi mogli da zapevamo po koju, ako Švajcarac dozvoli. Idalno bi bilo kad bi mogao da unesem par flaša nekog pića, u suprotnom ne mogu da izfinansiram dešavanje.

OK, što se svirke tiče, nema problema, samo nije to ta muzika koja se slušala nekada, sad su neke nove note u opticaju...  A što se finansiranja dešavanja tiče, ako traži neku kintu za zakup, svi da podelimo troškove oko toga, a dobra je ideja da piće toči po promo ceni, a mi ćemo da probamo da obezbedimo nekog sponzora piće.
11 Novembar, 2008, 22:01:48
Reply #97
  • Deda meraklija
  • Ocena: +73/-5
Ipak je bolje da bude u subotu, da u nedelju moz' se istreznimo  wassat
11 Novembar, 2008, 22:03:42
Reply #98
  • Guest
.....Ajde da se skupimo u nedelju 21. decembra u npr.18,00 h. Biće sigurno prazno, a da dođemo u kafić sa pratnjom i ponesemo gitare to niko ne može da nam zabrani. Svako će platiti to što popije i to je to....vi vidite, procenite, pa javite... grouphugg

Dobra ideja, samo kako ti misliš da se ja sutra dignem za rabotu, ili ako se i dignem nekako dal' ću nešto privredim taj dan ili ću kljujem samo k'o ćuran. Ajde za nas što smo ovde, ali kako oni što mora da se vrate u BG, ili Kanjižu, ili... odakle već dođu.
11 Novembar, 2008, 22:12:33
Reply #99
  • Deda meraklija
  • Reci NE drogama!!
...Dobra ideja, samo kako ti misliš da se ja sutra dignem za rabotu, ili ako se i dignem nekako dal' ću nešto privredim taj dan ili ću kljujem samo k'o ćuran. Ajde za nas što smo ovde, ali kako oni što mora da se vrate u BG, ili Kanjižu, ili... odakle već dođu.

Ma to je bio samo predlog. Vi se svi spremate da se napijete još od sad. Može i subota, nema veze. Onaj ko je došao, neće se vraćati za BG valjda sutradan, oni imaju kuće i ovde. A što se tiče Kanjiže, ona je daleko...moram nekako da obezbedim prenoćište za sve koji dođu iz Kanjiže. Pa kude bi ja spavao kad odem na ''Cvetanje Tise''?