Welcome to Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Author Topic: prezentacija hana i opstinski cinovnici  (Read 2078 times)

0 Members i 1 gost pregledaju ovu temu.

01 Jul, 2007, 17:28:53
  • Mladi meraklija
  • **
  • Ocena: +8/-2
  • Tesko je leteti sa orlovima, ako radis sa guskama
    • Haniliks
Jos pre par godina bio sam doso nba ideju da napravim prezentaciju Hana.
Razgovarao san tad sa nekim kljucnim ljudima iz opstine (ko je pojeo moje
lesnike) i dogovor skoro da je pao, bio sam uradio preview veryiju koju sam danas
postavio na www.vladicinhan.co.sr mada se iskomplikovalo sve i naravno
kasnije je dosla nova garnitura. njima je ponudjena iyrada sajta pokazano im je sto
je radjeno pre i cak im se svidelo. uy saynanje da ce sajt izgledati jos bolje od pokaznog
da ce biti mnogo vise materijala... lagano je receno ne ... vi sad vidite vredi li sta raditi u Hanu
web masteru svaka cast za trud nadam se da ce forum i sajt zaziveti sta rteci sretnooooo
<a href="http://www.erepublik.com/en/referrer/Tompah" target="_blank"> [/url]
01 Jul, 2007, 17:55:38
Reply #1
  • [Global Moderator]
  • Svedok istorije vladicinhan.com
  • Ocena: +230/-26
???±?? ???»?°???¸???° ?·?° ???°???????¸ ?‡?¸?????????¸?†?¸ ???µ ?????? ?‡?????µ???? ???‚?° ???? ?‚??. ?ž?? ?¸???° ?»?¸?‡???? ???´ ?‚?????°. ?? ?¸?·???»?µ?´?° ?´?° ???¸???? ?´???????™???? ???°???µ?‚???¸ ?´?° ???????? ???´?»?¸?‡???? ???€???????†?¸???? ?´?° ?¸???°???? ?·?±???? ?‚?????° ?°???? ?????´?€?¶?µ ?‚?°???? ???µ???‚??.

???»?¸ ?????°???° ?‡?°???‚ ?°?´???¸???? ???‚?? ???µ ???°?? ???????€?µ?????? ?????????‚?? ???µ ?·?°???¸???¸ ???´ ?‚?¸?… ?‡?¸?????????¸???°, ???µ?€ ?¸ ?´?° ???€?µ???µ?? ???µ???‚?? ???· ?š?¸?…?????? ?????´?€?????? ?¸???°?? ???‚?¸???°?? ?´?° ?±?¸ ???µ ?‚?? ???±?¸?»?? ?? ???»?°???? ???°?´ ?‚?°?´.

?? ?·?°?¶?¸???µ?›?µ, ?¸ ???µ?› ?¶?¸???¸ ?¸ ?„???€???????°???‚. ?? ???????‚?¸???°?€?¸ ?›?µ ???µ?› ???°?›?¸ ???µ???????° ?·?° ?š?¸?…???? ???°???‚...
“...U Srbiji samo krvava revolucija moze promeniti neke stvari!..”

Plasim se da u Han ni atomska bomba ne bi nista promenila... Ima mnogo “bubasvaba” i “miseva”, neko od njih bi mozda preziveo.
01 Jul, 2007, 22:09:52
Reply #2
  • [Administrator]
  • Svedok istorije vladicinhan.com
  • Ocena: +290/-13
  • Rad, rad i samo rad. Pa kolko izdržim!
    • VladicinHan.com
Drugari moji , VladiÄ?in Han je na?? ,a ne njihov! Ä?ak i mi ??to smo oti??li iz Hana imamo vi??e prava da Han smatramo svojim od njih. Ovaj sajt je raÄ‘en za na?? merak ne za njihov, i mi smo najbolji promoteri onog ??to volimo i ponosni smo na na?? grad ,ali ne i na gradske predstavnike. Oni nek idu svojim putem, samo da nam nestaju na na??. Oni vole samo sebe , ali mi volimo i Han. Ovo nema nikakve veze sa akcijom "ja voilm Han" po??to je ona zloupotrebila ime Hana na najgori naÄ?in. Nisu besplatne majice dokaz ljubavi prema Hanu, dokaz su dela kojih nigde nema. Ovim ni sebe niti ikog drugog ne propagiram za neku funkciju u op??tini, ali moja du??nost kao svesnog bića je da se bunim protiv nepravde.
02 Jul, 2007, 04:50:07
Reply #3
  • Deda meraklija
  • Ocena: +27/-1
  • dobro jutro dzezeri
Sećam se kad je Tompa poku??avao da napravi taj sajt i sećam se da ga je banda iskulirala maksimalno, ovaj sad je na??, i tvoj i moj i adminov i svih nas koji smo ovde a oni nek zauzimaju prva mesta u redovi na priredbe i Ä?ekaju Tita s pioniri, tolko su moderni da mi ih je ponekad Ä?ak i zao!!!!!!!!!!!
pioniri maleni na??ega reona nas ima tacno pola bataljona