Welcome to Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Poll

Legalizacija Marihuane u Srbiji?

Da
9 (45%)
Ne
11 (55%)
Ocu i kokain da se legalizuje
0 (0%)

Total Members Voted: 19

Glasanje završeno: 04 Decembar, 2008, 14:21:18

Author Topic: Legalizacija Marihuane u srbiji?  (Read 18001 times)

0 Members i 1 gost pregledaju ovu temu.

16 Novembar, 2008, 18:35:19
Reply #80
  • Starac Focho
  • Ocena: +251/-27
glavni, pomocni i kondicioni trener ST.K. Morava Vladicin Han
16 Novembar, 2008, 18:38:31
Reply #81
  • Guest
ерик је дилер, он ваља. А  Полис и Мрка му чувају леђа у мурију и за то на крају месеца добијају коверту... све се уклапа само ми још није јасна Манчина илога ??? могуће је да је он владар из сенке а да су сви остали његови пијуни... све се на крају сазна

Srp ako vidi ovaj post odma će ni prijavi na FBI, i na DEA, a vas će zove za svedoci.  25r30wi
16 Novembar, 2008, 18:39:10
Reply #82
  • Starac Focho
  • Ocena: +148/-32
  • TJM!
ок, дикусија је готова што се мене тиче.

Кад је олимпјски турнир чланова форума ??? само изабрерите место, време и спорт :) тамо ћемо да избацимо негативну енергију...
Eisai sto myalo, kati magiko.. Opou pas esy tha mai panta egw na sou tragoudw.. Thryle ole ole, thryle ole ole.!!!!!
16 Novembar, 2008, 18:42:43
Reply #83
  • Stariji meraklija
  • Ocena: +59/-10
  • Reload
Pogledajte glasanje, nesto predjomo u vodjstvo

To nema nikakve veze, tvoja deca ce sigurno da nauche da motaju.

Gde je otishla ova tema? Kakva narkomanija kakvi bakrachi..... Dal je marihuana droga ili nije, i zashto?

The people pray for strenght and guidence, they shall prey for the mercy of the swift death. AND THE HEAVENS SHALL TREMBLE.
16 Novembar, 2008, 18:42:45
Reply #84
  • Starac Focho

Moj ti je savet da svoje slobodno vreme koje imaš posvetiš postavljanu filmova na forumu ili naprimer u pravljenu ekipe za fudbal, košarku, stoni tenis, pikado koje će igrati protiv nas, sa druge strane...

Brale, znas da drzim ``monopol`` u
Skantra isto u Basketball4

Nek proba s ovaj pikado drinking2
16 Novembar, 2008, 18:44:12
Reply #85
  • Deda meraklija
  • Ocena: +123/-22
  • Reci NE drogama!!
Eve vi i jedna ubava slička za avatar...pa ko voli...
Zbog jedne reci coveka cesto smatraju mudrim, a zbog jedne reci cesto ga smatraju glupim. Uistinu moramo dobro paziti što govorimo
16 Novembar, 2008, 18:44:49
Reply #86
  • Starac Focho
  • TJM!
У стони тенис сте јачи, али фудбал, кошарку, рукомет, ватерполо, каунтер страјк кад оћете :)
Eisai sto myalo, kati magiko.. Opou pas esy tha mai panta egw na sou tragoudw.. Thryle ole ole, thryle ole ole.!!!!!
16 Novembar, 2008, 18:46:42
Reply #87
  • Moderator
  • Starac Focho
  • Ocena: +101/-19
  • Revolucija
pa kad se registrujete po 20 puta
Ti si i SRP-a zajebo
glavni, pomocni i kondicioni trener ST.K. Morava   Vladicin Han
oces li da budes i moderator,zato ova zemlja propada
ajde 21 subota da odmerimo snage u fudballl boxing2
Nekad sam bio neodlucan, a mozda i nisam
16 Novembar, 2008, 18:48:26
Reply #88
  • Moderator
  • Starac Focho
  • Ocena: +101/-19
  • Revolucija
smanjujte mi ugled...ako ako...fala...
ja pokrenem temu a vi mi skidate ugled..... boxing2
Nekad sam bio neodlucan, a mozda i nisam
16 Novembar, 2008, 18:50:28
Reply #89
  • Moderator
  • Svedok istorije vladicinhan.com
  • Ocena: +305/-62
  • DO WHAT YOU KNOW TO BE RIGHT
   fudbal ili basket može.

Nino da ti objasni bata Mrka neke stvari mada promašujemo temu al moram da ti objasnim, nešto si se mnogo napalio ti na mafiju, što se dešava to sa tebe, za tebe izgleda svi glupi samo ti pametan, u tvoji postovi vidim neverovatnu mržnju prema policiji, a mislim da znam i razlog. Pa momče za to si ti sam kriv, ti si izgleda pokušao da sebe staviš na onu listu koju si skoro postavio ovde na forum "ko je najjači u Han" i što ispade sakupiste se vas nekoliko i tukoste dečka i sad treba se odgovara za to. Mani se bre mafije, lepo si se izborio za demokratiju pa sad nađi neki poso ne kradi Bogu dane da ne tražiš u te godine pare od roditelja kad kreneš u grad.
A što se tiče toga ja ko je branio režim, malo ti od toga znaš, ja sam i tada imao onu stvar da kažem javno protiv Miloševića a i sada. Ne sudi ti o nekome po tome da li nosi uniformu ili ne, i među vama ali i među nama ima pravih ljudi, al ima i onih drugih. Pominješ ovde neki patriotizam, javno prozivaš ljude koji rade u inostranstvu da nisu Srbi jer neplaćaju porez u Srbiji, pa i ti neplaćaš porez zar i ti nisi Srbin? Oni potroše mnogo više para u Srbiji nego svi mi zajedno i nemožeš po tome da sudiš o nečijem patriotskom raspoloženju.
Ja prođo u vreme rata svuda od Bosne,Vukovara pa do Kosova kao policajac i kao Srbin al tebe velikog patriotu nigde ne vido, možda zato što te nepoznajem.
Nego u pravu su ovi što ti kažu kad dobiješ decu sutra drugačije ćeš da gledaš na sve to. ja imam dva sina i boriću se svim silam da ih izvedem na pravi put i da nikad u životu neprobaju ni cigarete niti alkohol niti drogu, nadam se da ću uspoeti ako pak neuspem smatraću da sam uzalud živeo.
Ja te ničim nisam prozvao kolko se sećam da pišeš takve gluposti voleo bi lično da te upoznam da vidim koji je tvoj problem samnom, ako ga imaš, ako ga nemaš onda mi objasni zašto si napisao ov0o što jesi?
I na autobus piše "Lasta" pa ne leti.....
16 Novembar, 2008, 18:50:38
Reply #90
  • Stariji meraklija
  • Reload
Vi li mi smanjujete ugled zato shto mislite da sam narkoman?
The people pray for strenght and guidence, they shall prey for the mercy of the swift death. AND THE HEAVENS SHALL TREMBLE.
16 Novembar, 2008, 18:54:23
Reply #91
  • Stariji meraklija
  • Reload
ako pak neuspem smatraću da sam uzalud živeo.

Uzalud zhivish. Ja shirim pesimizam!  >:D
16 Novembar, 2008, 19:05:32
Reply #92
  • Starac Focho
  • TJM!
Гледај Мрко, далеко од тога да ја мрзим све полицајце, само мрзим оне који имају лажни осећај моћи и поштовања који мисле да су стекли када су окачили значку. Једног дана си нико и ништа, следећег дана закачиш значку и мислиш да си фаца ако пошеташ кроз град и сви ти кажу здраво. Искрено има и веома добрих људи у милицији, а одакле ти то да се ја палим на мафију ??? мислиш да знаш све о мени, веруј ми незнаш ти не део истине. Кажеш да ме не познајеш а знаш да крадем богу дане, да не радим ништа, јел то пише у мом досијеу. Ниси могао да ме видиш у Вуковару јер сам тад имао отприлике 10године.

Од срца ти желим да ти деца буду наркомани исто као ја, ја против тебе немам ништа, та глупост је била шала, извини ако сам те увредио није ми то била намера.

Овим путем стављам до знања да Мрка, Полис, Ерик и Манча нису чланови ниједне криминалне организације и да је све то била моја шала...
16 Novembar, 2008, 19:08:33
Reply #93
  • Deda meraklija
  • Reci NE drogama!!
Овим путем стављам до знања да Мрка, Полис, Ерик и Манча нису чланови ниједне криминалне организације и да је све то била моја шала...

Zbog ove tvoje poslednje rečenice, pustiću te da pobediš u basket...
Zbog jedne reci coveka cesto smatraju mudrim, a zbog jedne reci cesto ga smatraju glupim. Uistinu moramo dobro paziti što govorimo
16 Novembar, 2008, 19:12:06
Reply #94
  • Starac Focho
  • TJM!
Одма се ограђујете... али то шта немате шанси није разлога да не изађете на терен и дате све од себе :)
16 Novembar, 2008, 19:15:45
Reply #95
  • Deda meraklija
  • Reci NE drogama!!
Одма се ограђујете... али то шта немате шанси није разлога да не изађете на терен и дате све од себе :)

Uvek u životu...što bi davali sve od sebe kad možemo da pobedimo, onako iz zajebancije...jednom rukom. To su stare vrzane koske....promašimo temu...ne pišem više ovde
16 Novembar, 2008, 19:23:09
Reply #96
  • Moderator
  • Svedok istorije vladicinhan.com
  • Ocena: +305/-62
  • DO WHAT YOU KNOW TO BE RIGHT
    Eto vidš u tome se potpuno slažem sa tobom i ja isto mrzim te koji kad zakače značku misle da su face, poštovanje moraš da zaslužiš ali ne time da li nosiš uniformu ili ne. Nadam se da mene nisi svrstao u te, ma da nisi ja nikad ne nosim uniformu u Han. 25r30wi
     O tebi neznam ništa mislim da te znam iz viđenja a po tome što pišeš ovde to sam zaključio, možda grešim. A o dosijeima to su nebuloze, pa ne preve se ona tek tako to su predrasude.

Izvinjenje prihvatam računam da si nečim isprovociran i da si to uradio u šali, ali moim te izbegavaj to ubuduće.
I na autobus piše "Lasta" pa ne leti.....
16 Novembar, 2008, 19:30:11
Reply #97
  • Starac Focho
Ko misli da mu ja skidam ugled, nek pogleda broj mojih poslatih poruka. Ako nije uduvan ili pijan ko majka, shvatice da ja jos uvek to ne mogu da radim. Ja sam bre guster :-[ ovde (tek preko 100 poruka) wassat
16 Novembar, 2008, 19:39:23
Reply #98
  • Starac Focho
glavni, pomocni i kondicioni trener ST.K. Morava   Vladicin Han
oces li da budes i moderator,zato ova zemlja propada

Ne boj se, nece ti ja valjda lebac uzimam
16 Novembar, 2008, 20:19:02
Reply #99
  • Deda meraklija
  • Ocena: +50/-12
Bata Mrko zovite me za basket pa da gi pokažemo!
Svet nece postati pametniji, morate prihvatiti glupost i uciniti da radi za vas!