Welcome to Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Author Topic: Dobrodošlica !!!  (Read 2658 times)

0 Members i 1 gost pregledaju ovu temu.

01 Jul, 2007, 23:05:04
  • [Administrator]
  • Svedok istorije vladicinhan.com
  • Ocena: +290/-13
  • Rad, rad i samo rad. Pa kolko izdržim!
    • VladicinHan.com
Dragi sugrađani, s ponosom vam predstavljam VladičnHan.com , nezavisni i nezvanični Web portal.

- Sam SITE je zamišljen kao "open source project" , Što znači da svako može aktivno učestvovati u njegovom razvoju.
- Sad se verovatno pitate, " a kako to?". Pa lako, u okviru site-a je "FORUM po moj merak " (reč moj se odnosi na svakog ko pročita pravilno :), znači VAŠ) Iskoristite šansu, pišite o svemu što možda niste smeli glasno reći. Prosto odaberite temu i razgovarajte, polemišite, svađajte se (i to je zdravo, dok je u granicama pristojnog), volite(to bi bila moderna varijanta onog starog "ljubav preko žice"- ovo na žalost neće važiti za korisnike Wireless interneta :) ) i tako dalje.
- Ako se među nama pojavi neka "pesnička duša", a znam da ih ima na pretek, napravićemo jedno pesničko veče ili slično. Neko ima neki demo snimak, neko slika, napravićemo ON-LINE izložbu, objavićemo sve u cilju promocije lepog i dobrog...

- Da ne bi bilo zabune, ovo nije mesto samo za hvalospeve. Mnogo stvari "ne štima", skrenimo pažnju na njih dajmo im zasluženi publicitet, probajmo ih promeniti na bolje ili barem olakšajmo dušu.(tastatura trpi sve sem čekića).

- Živeli mi sto godina, nek vas Bog čuva. Pozdrav od Remedium Web Solutions !

Svoje slike, komentare i slično šaljite na Info@VladicinHan.com
« Last Edit: 05 Avgust, 2007, 12:47:38 by admin »