Welcome to Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Forum po moj merak @ VladicinHan.com

Author Topic: Liga Sampiona 2008/2009  (Read 8063 times)

0 Members i 1 gost pregledaju ovu temu.

15 April, 2009, 23:44:51
Reply #20
  • Starac Focho
  • Ocena: +75/-5
  • Samo vas gledam....
Znači Mančester - Barselona finale, a?

I ja ga tako cenim........ slamkauusta
Bolje da me mrze zbog onoga sto jesam,nego da me vole zbog necega sto nisam!
08 Maj, 2009, 02:24:20
Reply #21
  • Stariji meraklija
  • Ocena: +87/-0
Tako je.. Manchester bez Fletchera u finale, Barca bez Alvesa, Abidala i Marqueza.

Sad pocinje borba za karte, avion i hotel. Vidimo se u Rim... drinking2
Either we heal NOW as a team, or we will die as individuals, that's football guys!
08 Maj, 2009, 17:17:53
Reply #22
  • Starac Focho
  • Ocena: +109/-8
  • Svaki trud se isplati!!!
Tako je.. Manchester bez Fletchera u finale, Barca bez Alvesa, Abidala i Marqueza.

Ma kakav Rim, da je negde na Novi Zeland pa i da se cimam da idem, ovako ništa!  :laugh: 25r30wi

Lepo Vam reko ljudi, tačno sam znao ko će u finale, a vi mi ne verujete! Sve pogađam! (U poverenje: Sve mi reče Milan tarot! )  :laugh: 25r30wi

E mnogo sam neozbiljan!

Lep provod! I postavi nam neku sliku od finale ovde, ako nije problem!  drinking2
Prava pravda je SAVEST!
08 Maj, 2009, 21:25:59
Reply #23
  • Stariji meraklija
  • Ocena: +87/-0

Ma kakav Rim, da je negde na Novi Zeland pa i da se cimam da idem, ovako ništa!  :laugh: 25r30wi

Lepo Vam reko ljudi, tačno sam znao ko će u finale, a vi mi ne verujete! Sve pogađam! (U poverenje: Sve mi reče Milan tarot! )  :laugh: 25r30wi

E mnogo sam neozbiljan!

Lep provod! I postavi nam neku sliku od finale ovde, ako nije problem!  drinking2
Ma ceke prvo da nabavim kartu, a za slike nije problem..  Harkonikaš

Inace Manchester United kao prvi klub brani titulu u Ligu Sampiona. 3-1 (Ronaldo, Rooney, Vidic) (Eto`o)  pobedasmajli
Either we heal NOW as a team, or we will die as individuals, that's football guys!
24 Maj, 2009, 18:52:21
Reply #24
  • Starac Focho
Blizi se sreda....  47b20s0
Prava pravda je SAVEST!
28 Maj, 2009, 22:55:30
Reply #25
  • Starac Focho
Ole, ole, ole, ole, ole, ole!!!! Barsa! Barsa! Barsa!
Tako se to radi!!! Dakle, gotova je jos jedna sezona. Manchester nije uspeo da odbrani titulu, na moju srecu, ali su se dobro borili!  :laugh:

Mislim da je finale bilo jako lose, ''nekvalitetno'' i nezanimljivo... Nekvalitetno u smislu da Barsa nije uspela, naravno zbog dobre odbrane Mancha, da realizuje svoju napadachko - lepu igru... Jesu golovi lepi, ali nisu to te akcije koje su ih krasile cele sezone...Elem, 2:0 i nije tako lose!  :laugh:  Dobra ''priredba'' i ''samo'' solidna igra!?

Od sledece sezone Liga na RTS-u? - Mislim da to nece biti ni pola od onoga sto je realizovao B-92...Posle 8 godina i 8 sezona ...
Prava pravda je SAVEST!